Jump to content
GIGN Forum

Xb


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

SVeiki !

Raxtu sakara ar sho --> http://www.gign.lv/forum/index.php?s=&...st&p=425861

es jau kadu laiku domaju tieshi par war3... shas visi teiks... aaa, tas jau l1nk1n utt..,

Bet es Jums pajautashu ? Kurs vel uzturas uz war3 tik ilgi ? Adminu parsvara nav, visvairak manu Mahmed`u , DrugDealer, Miedzinju un Redline... bet vinji ari paradas reti, parasti, kad es neesmu !

Par cik ieprieksheja mana topikaa kuraa es luudzu bana apieshanu aizsakas saruna par xb, tad tas ir ari tikai tas ko ludzu + xchat. Ar taam komandam man pilnigi pietiku.

Rekomendetaji ?! --> palasiet augshak minetaja linkaa :)

Paldies par uzmanību,

l1nk1n

Link to comment
Share on other sites

slikti!

man jau nav žēl tev uzlikt, bet tā kā tu mani jau vienreiz piekāsi, tad negribu riskēt, pie tam, ko teiks citi, kad ieraudzīs, ka bijušais čīteris ir admins? ja kāds cits uzliktu, man nekas nebūtu pretī!

Link to comment
Share on other sites

Es war3 speeleeju katru dienu bet shodien piemeeram nespeeleju jo biju atpuusties aizbraucis jaadziivo arii ir :thumbsup: P.S. shito chali atstaashu lai samurays veertee tapeec ne rec ne anti vinjam no manis netiek :zhaav:

EDIT : samuray beidz lisit pa priekshu pagaidi kameer citi iepostee :pizdiblee: war3 var nospeeleet daudz mapes un nav neviens 4iitaks bet csdm ir fckin crysis vakar iegaaju uz 1 mapi un shodien ar katru reiz pa 4 aimeriem atstaadinaaju no cs :lalala:

Edited by R3d.L1ne
Link to comment
Share on other sites

man jau nav žēl tev uzlikt, bet tā kā tu mani jau vienreiz piekāsi, tad negribu riskēt, pie tam, ko teiks citi, kad ieraudzīs, ka bijušais čīteris ir admins? ja kāds cits uzliktu, man nekas nebūtu pretī!

Kljudities ir cilvecigi un es esmu jau sen mainijis... ari in real life :)

Tagad atkal nakas reporteet chiterus ! :(

Sezu specos un raxtu tik nikus notepadaa... nekas cits neatliek :(

Ne man par to spriest, bet war3 adminu trukums ir + nav daudzi tadi, kas war3 skilus izprastu un spetu noteikt vai taa ir iespejams kaa chels izdara !

@ nG biju admins tikai @ war3 un war3 man ir tagad jaunaas majas GIGN`aa...

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: P.S. shito chali atstaashu lai samurays veertee tapeec ne rec ne anti vinjam no manis netiek :zhaav:

Nu tu esi viens no tiem kursh tur spele + Nak3D , parejie ienak uz paris raundiem. Pashlaik daudzie verte kandidaturas diezgan subjektivi.

A vinsh tipa 4iteris , vel man kaut ko uzdirsa utt. Bet neviens no viniem pat nespele taja WAR3 un jezin neko nezin kas tur vispar notiek , kadam taksh jaadmine taja WAR3. Vai bletj visi tagad gaidis kad pec pusgada atnaks kaut kads 4oms , nospeles 1000h un rakstis pieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

:)

Tagad atkal nakas reporteet chiterus ! :(

Sezu specos un raxtu tik nikus notepadaa... nekas cits neatliek :(

Ne man par to spriest, bet war3 adminu trukums ir + nav daudzi tadi, kas war3 skilus izprastu un spetu noteikt vai taa ir iespejams kaa chels izdara !

@ nG biju admins tikai @ war3 un war3 man ir tagad jaunaas majas GIGN`aa...

neviens šeit nenoliedz, ka tu proti čīterus atšķirt. vnk tā tava netīrā pagātne tāpat kā H!vemindam...

Link to comment
Share on other sites

A vinsh tipa 4iteris , vel man kaut ko uzdirsa utt. Bet neviens no viniem pat nespele taja WAR3 un jezin neko nezin kas tur vispar notiek , kadam taksh jaadmine taja WAR3. Vai bletj visi tagad gaidis kad pec pusgada atnaks kaut kads 4oms , nospeles 1000h un rakstis pieteikumu.

Ngear tavaa vietaa es te lieki nepostotu bet uztaisiitu pats savu topiku uz xb @ war3 jo cik es tevi esmu noveerojis peedeejaa laikaa man ir tikai pozitiivas lietas sakaamas par teviim es pat vareetu tevi rekomendeet :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Neesmu informēts par melno pagātni, tikai šo to kaut kur izlasījis, tādēļ šeit izteikšu vienkārši savu subjektīvo viedokli.

Pirmais, kas nāk prātā par l1nk1nu - cilvēks impulsīvs, bieži spēlē ar emocijām, tas ir vienīgais mīnuss, kas nāk prātā. Aktivitāte, administrēšanas pieredze šajā gadījumā mani vairāk pārliecina, tādēļ uz tiem mīnusiem var nedaudz pievērt acis. Cik atceros no NG laikiem, bija aktīvs šiteru banotājs, pozitīva persona un uz kašķiem nevilka.

Ja šajā gadījumā runa ir par xb, tad es būtu pateicīgs, ja administācija šādu funkciju l1nk1nam piešķirtu. Tad čīteru lietas tiktu izskatītas samērā ātri, bet liekiem starpniekiem un aizkavēšanās.

Link to comment
Share on other sites

OK.

l1nk1n, ja apsolies dzīvot war3 un pubā nelīst, tad ok - rekomendēju.

P.S. ngear tas ka tu kādreiz esi nočītojis, es domāju, ka 95% patiesībā ir pohuj. Man personīgi visvairāk tevī besī ārā tava augstprātība, nespēja komunicēt ar citiem spēlētājiem utt.

Link to comment
Share on other sites

fuj1... PUB es lienu tikai tad, kad vajag pasaukt kadu adminu vai ari nomainit mapi, vai ari ja war3 tuksh.

Bet paris reizes esmu atduries preti ar tekstu, kas skan apmeram taa--> nu in nafig to war3, labak pafrgaoshu PUB`aa... konkretos vardos nesaukshu :lalala:

Epix, tas ir Tavs viedoklis, restepaa..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...