Jump to content
GIGN Forum

Nacisms


p00p
 Share

Recommended Posts

Nu taatad. Chalis vaardaa Atamans ilvas forumaa ievietoja sekojoshu postu, par kuru es nu nemaz nebiju patiikami paarsteigts:

Un taa aicinu juus neparko nespeeleet cs.hacker.lv un vispaar apmekleet jebko kas ar to visu kantori buutu sastiits!! tas vareeja buut pagaajsh 4dien !! speleeju cs.hacker.lv , ienaak viens jaunieties ar nick JANIS[PAr LIELU LATVIJU] un apmeeram 3 rezies uzraxta mees latvieshi prota, dziedaat un dejot!! vinju nobano !! pajautaaju par ko bans? sanjeemu izsmeljoshu atbildi no adminstraatora "suka labatij zavalji jebalo".. un sanjeemu BANU!!! nu vo man jau taa lieta ljoti iet pie sirds par tiem labatijiem . gansiem utt.. nu vo iegaaju mircaa un arii tur dabuuuja banu!! nu tur varbuut arii bija par ko .. bet uzsaaku sarunas es pieklaajigi GODA vaards , kad sapratu . ka visi admini "miil latvieshus " protams izteicu savas domas par vinjiem ( latviski un bez krievu lamu vaardiem -principa peec) nu vo !! es cienu Latviju, taas veesturi , tos cilveekus kurus Komonisti izsuutiiushi..Man riebj shitie praataa aprobezhotie HOMO ERECTUS kurus vienaa vaardaa deevee par urlaam.. ceru , ka speejaat atshkjirt urlas no krieviem...ai zb raxtiit Doma taada - dari ko dariidams nespelee cs.hacker.lv ...

Peecaak arii annihilation paarbaudiija Atamana teikto:

tiko iegaaju ar niku latvieshi rulzz

peec pirmaa raunda- you have added to baned list

Man liekaas visai stulbi, ja cilveeks nu nekaadiigi nemaak arii virtuaali apspiest savas nacistiskaas tieksmes un izraada to visaa pilniibaa.

No shii es secinu - cs.hacker.lv ir , maigi sakot, Latvijas CS maskachka.

Ir kaadi viedoklji ?

Link to comment
Share on other sites

navi viniem :@ stulbeni patiktu viniem ja vinus izsutitu uz musu latgali ka vini mus uz sibiriju (latgalieshu neapvanojaties )

+es uzskatu ka vaidzetu ieviest likumu ka seit krievu skolas butut jamacas latvaloda

+zinu to ak krievija nav nevienas latvieshu skolas mad.gif

Edited by Latinshj
Link to comment
Share on other sites

tas cs.hacker.lv ir pēdējā vieta, kur var iet spēlēt, čīteri tur ir kā biezs un krievi vairāk kā vajag. nevajag viņus aiztikt, lai viņi tur varās savā sulā, ticiet man, tie ir nelaimīgi cilveki, visu dienu bezpontā nosēž savā hakerī banojot letiņus...

Link to comment
Share on other sites

toposho bomzhu serveris happy.gif

Link to comment
Share on other sites

es protams atvainojos ja kaadu te aizskaru, jo ne jau visi krievi ir tizli, bet seit man  ir viens teiciens padomaa - Latviju latviesiem!!  Latvia2.gif

tautiiba jau nav mainaama wink.gif Ir jau daudzi apziniigi krievi ,kas maacaas latviski un nevienam latvietim netraucee dziivot latviskaa videe .Taa kaa tas izteiciens nav iisti pareizs.

P.S es esmu pure latvietis smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tautiiba jau nav mainaama wink.gif Ir jau daudzi apziniigi krievi ,kas maacaas latviski un nevienam latvietim netraucee dziivot latviskaa videe .Taa kaa tas izteiciens nav iisti pareizs.

P.S es esmu pure latvietis smile.gif

nu es jav rakstiiju - ne visi krievi ir vienaadi... man piemeeram ir diezgan daudz pazinjas, kas ir krievu tautiibas, bet vinji maacaas un runaa latviski - citi pat runaa taa latviski, ka akcents pat nav manaams... bet ir taadi, kas te dziivo un dirs, ka viniem ir jaarunaa latviski, jo viniem tak ir ''gruuti'' pakustinaat savas smadzenes (kaut gan reti kuram vinas ir sproezot peec uzvediibas), lai iemaaciitos runaat latviski mad.gif nu tad taadiem man ir tikai viens ieteikums - vaalee prom uz Krieviju un tur dirs visiem kam vien gribi, et nedziivo Latvijaa un nedirs, ka latviesi ir tizli Latvia2.gif

taada luuk ir mana doma par visu so...

P.S esmu 100% latvietis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jav rakstiiju - ne visi krievi ir vienaadi... man piemeeram ir diezgan daudz pazinjas, kas ir krievu tautiibas, bet vinji maacaas un runaa latviski - citi pat runaa taa latviski, ka akcents pat nav manaams... bet ir taadi, kas te dziivo un dirs, ka viniem ir jaarunaa latviski, jo viniem tak ir ''gruuti'' pakustinaat savas smadzenes (kaut gan reti kuram vinas ir sproezot peec uzvediibas), lai iemaaciitos runaat latviski? mad.gif nu tad taadiem man ir tikai viens ieteikums - vaalee prom uz Krieviju un tur dirs visiem kam vien gribi, et nedziivo Latvijaa un nedirs, ka latviesi ir tizli? Latvia2.gif?

taada luuk ir mana doma par visu so...

P.S esmu 100% latvietis wink.gif

bet ar izteicienu Latviju latvieshiem ! tu pasuuti arii visus apziniigos wink.gif

jurisss - seno juudu pasakaam nav jaatic

jurisssnr2 - ar db par shaadaam teemaam nav iipashas jeegas diskuteet

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

šodien 24:00 taisam masveida uzbrukumu tam sērverim, moška izsitīsim no ierindas smile.gif mans niks būs latviešu puika Jānis, visi gribētāji tiekamies 24:00, gribu redzēt kā admini reaģēs uz manu niku, neko nebraukšu tur nevienam augumā, vienkārši ietestēšu...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...