Jump to content
GIGN Forum

Admin tiesiibas


Recommended Posts

ES gribeetu luugt admin tiesiibas manam klanam, jo muusu klans diezgan daudz speelee cs.gign.lv serverii, un manupraat arii labi speelee.Klana sastaavaas es, issue jeb ONIX,Slepkava,Iceberg,Reegs,RixXx,HASHER un Rogo. 6ie speeleetaaji ar admin tiesiibaam neziimeesies un lietos taas kad vajag!

Muusu klanam ir bijussas tikai vote tiesiibas citaa serverii, bet gribeetu full admin tiesiibas arii vajag, lai vismaz kaadreiz(kad nav neviena admina) vareetu nomainiit map vai izkickot smiliez.de_2469.gif tos(TA un TK).

Link to comment
Share on other sites

psc nesaproti ka tagad jau to adminu ir par daudz??

PS

lielaakaa dalja adminu kas te rakstiijushi suudzeejushies par kaut kaadiem laikiem ka naktiis un no riitiem nav adminu un ka vinji buushot un uzpaseeshot taisiis restarus TK un TA kickos utt... un kas notika? naktiis un no riitiem veeljoprojaam nav neviena admina psc

Link to comment
Share on other sites

To: sulik

naktiis ir jagul un no riitiem ir jabut izglitiibas iestades. punkts.

smiliez.de_2538.gif labi ka tev beernudaarzaa nav jabuut smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Sep 10 2003, 01:16 PM'] Kaut vai vote tiesiibas.Arii buus labi.

macho es tik nesaprotu kaas tu taads esi,jo nekad tevi neesmu redzeejis speeleejot gignaa.

teex... devil.gif pilniigi meele niez...

viena lieta nu ir skaidra - ja reiz kauna nav un lien gigniem virsuu ar to, lai tiesibas iedod, tad butu vismaz izlasiijis tik pieticiigu lapeli kaa piemeram sho pirms uzdod stulbus jautajumus sakaraa ar to kto ble takoi ble macho ble?. Nu ok taa tu neteici, es tik nedaudz panjirgaajos rolleyes.gif

enivei, cinci, shis topiks deelj quototaa teksta ir sleegts, jo tu neesi izradijis pietiekamu iespaidu uz MANI

skujies smiliez.de_2136.gif

P.S.

shodie naidiigs gariigais biggrin.gif deelj kaa jau ir cietushi paaris apkartejie cilveki

Link to comment
Share on other sites

huh.gif Eu nu nah vispaar shitaa sadalja.Worm visi,kas tev luudz kaut kaadas tiesiibas tu vinjus maigi sakot suuti dirigjeet,vai arii iedod taadas tiesiibas galiigiem [*beep*] kuri taisa 100 reizes restart.Tad tas ir pareizi???Cik saprotu man ir uzlikts ban uz gign,jo 2 dienas netieku iekshaa smiliez.de_2551.gif

P.S shikari,tu nevari pateikt aciis ,pazuudi 10 maajas taalaak? dry.gif

respect smiliez.de_2524.gif nu taa saak izskatiities...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...