Jump to content
GIGN Forum

War3 Ngear


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Sveiki , nestastisu kas es esmu. Ta ka atveras vel viens serveris war3 , es to uz to pargaju un dazreiz izjutu vajadzibu pec tiesibam. Vismaz katru dienu jaiet ara del 4ela kurs iegaja ar 4itiem un dazreiz jauzliek vote lai cilveki napamet serveri. Tape prasu tikai xb un xvm , uz parejo vispar paraleli.

Es zinu ka es dazreiz spamoju admin chata par to ka 4elam varetu but WH , jo vinsh mani nosava kad man bija amulets. Ar tiesibam bus cita aina , iesu vnk skatities specos kad busu parlicienats.

Par tam stundam , uz pub'a kaut kur 470h un uz war3 mozh pari 30 jau ir.

Paldies.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Bet viņam jau ir tiesības, vismaz vakar redzēju! Bet ja arī nav tad var dot + tikai uzvedies neuzkrītoši, nevis kā SasMans, kuram tagad ir afigetj sakāpis, kopš dabūjis tiesības un smird visu laiku ar hud chat vai kā viņu tur sauc! Vienvārd sakot, lai tev šīs tiesības nebūtu kā krāna pagarinātājas!

P.S. Varbūt varētu likt tiesības tiešām tikai uz war3, jo nu Pubā es viņu neatbalstu, bet war3 gan!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

P.S. Varbūt varētu likt tiesības tiešām tikai uz war3, jo nu Pubā es viņu neatbalstu, bet war3 gan!

Ēm, kā to saprast HUD chat? Es čatos vispār neko nerakstu, vienreiz uzrakstīju tev, ka viens čalis trainā visu laiku ākstās pa adminčatu tas mani nobesīja, Tu nebanoji, es viņu uz 2 min izliku ārā. Es viņu pat brīdināju. Nezinu kas tev tur smird HUD čatā (neņem to personiski).

p.s - par ngear - spēlē bieži, bet kkā vai nu vakarā vai kad. :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

anti tiesi delj bijusaas, nopietnaas 4itoshanas pieredzes, tiesi tapec pat tagad vina skillam neticu!

negribu adminu rindaas taadu kas 4itojis entos gadus, jo iepsejams beidzot 4itosanas prasmi ir taa noslipejis ka ne1 neievero!

lai ari piedalas lan turniru organizesanaa un adminesanaa, tai pat laikaa vinjs piedalijas 4itoshanaa, tapec nekadi argumenti mani neparliecinas atbalstit vinu!

ANTI

Link to comment
Share on other sites

p.s - par ngear - spēlē bieži, bet kkā vai nu vakarā vai kad. :zhaav:

SAS... sry... brt xcsay vai kaa to huinju sauc... SASVEICINAATIES NEVAIG !!! sru MIS !

EDIT !!! Neee... !!! Maukuris jau visu pateica !!! Pat nez kapec esoshie flagi vinjam ir !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Blja ! Tu dirsas laizi muti aizver !

Noliec vel kaaduxchataa !!! priduraks jobanutijs !!!

uzliec vel kadu xk l1nk1n ar stulbu reason !!!

Izaudz lidz spalvaam un tad runa neapteestais laukj iRiigaa !!!!

+ pieradi savu prasmi pie stienja ar ko lielijies spama sadaljaa !! KACHOOOOOOOK !!! :spam::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

nu ja nezini nerunaa, veel gadu atpakalj tika piekerts 4itojam kso serveros paris reizites! es atceros kaa vinjs citigi 4itoja vismaz 2 gadi, un tiesi tapec ari negribu ticet ka to taa vienkarsi ir pametis!

Fake, tad jau Jums liksies normali ka es tagad 4itosu visos serveros iznemot gign, un tu teiksi ka tas tak poh, jo gign neskar.... Cik ilgs laiks paies kamer ari gign saksu? NU ne1 nenoturas, tapat kaa gandriz ne1 nebeidz 4itot, ja ir tik ilga pieredze tajaa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...