Jump to content
GIGN Forum

Fans


EDD
 Share

Recommended Posts

oj, man veeders jau kaadu stundinju saap. funmapes ir laba lieta un shis jau nu arii aha.gif.

a par ko es gribeeju pasuudzeeties? nu jaa, dazhu lolu vietaa kuri speles laikaa suudzas par adminiem un dir$, naaksies pasuudzeeties par vinjiem pashiem.

pirms neilga briizha veel ar krishu spelejam funmapes - pool_day, iceworldx... es jums teikshu, taadu fanu nebiju redzeejis. ne tikai pashas kartes, kaa jau pierasts, bija pilniigaakaa galja, bet mees veel drusku piepaliidzeejaam. tika paarpaareem izmantyotas slap, rocket (arii uzbindots uz visu teamu - iipasha daavana no krisha), nuke, fake nuke u.c. forshas komandas, lai paspilgtinaatu speeles gaitu giggle.gif. un tas mums ljoti labi izdevaas. tikai zheel ka HHH, kursh arii bija serverii, mums nepievienojaas. a kas man besiija, ir taadi pidinji kaa, piemeram, GOREC vai east_side_boyz (kurs gan peec 5min noraava permbanu par WH) vai ody^, kuri iedomaajas adminiem dirst virsuu. bij veel dazhi. un meetaa kruto arii peec tam, kad mutee iebaazta zekje vai nollamoti. VeLtiIjUmS viNjIEm...

taa, esmu izkliedzis savu saapi. pastaaviigajiem foruma & servera apmekleetaajiem tas gluzhi nebuus vajadziigs - bet laikam jaapasaka skalji ka turpmaak taadus kikoshu uzreiz. lai netraucee priekam un jautriibai valdiit.

iesim čučēt.

Link to comment
Share on other sites

hm , iedomaajies tevi parastaa speeleetaaja vietaa (es tur nebiju, tikai minu) , ka tevi paaris reizes uzlaizh augshaa ar rocketu , paslapo, paslayo vel kaut ko izdara , un domaa tu tad nesaaktu dirst virsuu? tas "fans" jau ir tikai tev un tiem kurus tu adminiski neaizskar, bet tam kursh no taa ciesh tam nu noteikti nav nekaads baigais fans... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

a taa vot gan nebija ka kaadu vienu pashu laistu gaisaa ar rocketu un diskrimineetu. pret visiem bija +/- vienaada attieksme. un tie dzheki ko es mineeju saaka dirst jau peec pirmaa fake nuke (vismaz viens no vinjiem). aa, un slay nebija.

Link to comment
Share on other sites

ja tev vēders sāp, tad varbūt tev tur ir gāzes

Ja tev gāzes vēderā

Espikautkas nāk palīgā

(tā reklāma ar 2iem foršiem biznesmeņiem un 2 sievietēm + vēderdejotājas)

espumisan ,espumisan cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

a taa vot gan nebija ka kaadu vienu pashu laistu gaisaa ar rocketu un diskrimineetu. pret visiem bija +/- vienaada attieksme. un tie dzheki ko es mineeju saaka dirst jau peec pirmaa fake nuke (vismaz viens no vinjiem). aa, un slay nebija.

tatad tu ari sev laidi? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

pooldayaa cik es speeleeju laista augshaa tika tikai teroristu komanda. Labi, ka es speeleeju pie ct. Labi, fake nuke un pretinieku komandas gaisaa uzlaishana mosh ir fun, bet ne manis slaposhana, kas tur arii tika izpildiita paaris reizes.

Link to comment
Share on other sites

flashback beidz biggrin.gif bij bi jfuns smile.gif

Jaa EDD es tik mazliet pa briitinjam piebiedrojos ar to slaposhanu utt tongue.gif

Bet es neatminos ka man pat buutu bijusi ideja teikt kaut ko laugh.gif jo piem tie nuke un slap vismaz fun mapaa ieviesh biku interesantaaku dazhaadiibu smile.gif + veel gravity un tad slap tongue.gif

Tiesa gan bij taadi kas jau peec fake nuke saaka dirst pilnaa riiklee sad.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

EDD tas ir darbibas vards nevis ipashibas.. un ir vnk tizli parveidot vardu lol lai kadam uzdirstu

taads pidinjsh... Nezinaaji, ka ir taads sievietes vaards lola (tjip saiisinaajums no lolitas)? Var arii dzhekus saukt par loliem... lols ir saiisinaajums no loljiks, kas savukaart ir atvasinaajums no vaarda toljiks, kas savukaart ir saiisinaajums no vaarda anatolijs... Saprati?

Link to comment
Share on other sites

a taa vot gan nebija ka kaadu vienu pashu laistu gaisaa ar rocketu un diskrimineetu. pret visiem bija +/- vienaada attieksme. un tie dzheki ko es mineeju saaka dirst jau peec pirmaa fake nuke (vismaz viens no vinjiem). aa, un slay nebija.

like i said, es nebiju klaat , tikai mineeju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...