Jump to content
GIGN Forum

Coca-cola


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Liekas jocīgi nez kas tajā kolā ir iekšā? coca-cola.lv rakstits ka nav ne konsevantu ne kondensātu or smth else. Bet kāpēc viņu uzskata par indi tad? Un es tam ticu ka viņa ir inde. Neticat negribat. šodien pusdienlaikā izdzēru vienu glāzi colas un tagad nesen, aizgāju suni izvest un sāka sāpēt visas iekšas likās ka kāds ielējis iekša skābi kautkādu, knapi atvilkos mājas un vēl joprojām visas iekšas man sāp <_<

Link to comment
Share on other sites

Nedzeru kolu pirmo reizi , bet nu katru dienu jau arī neaddiktoju. Tad, kad ir vēlme nopērku. Nekad nav nekas sāpējis, un domājams ka nesāpēs.

Nu jā protams tukšā dūšā dzerot kolu varētu gan kautkas tur sāpēt. Nav pats labākais variants.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Lol, ko jūs diršat :D "nēesat kolas addicti" ja ja ja :D

Nē nu es jau kā divus gadus, dien dienā pēc skolas čāpoju uz autobusu, braucu, eju līdz veicim pa ceļam, nopērku 1,25l ledusaukstas kolas, un pa atlikušo dienu izdzēru, un tas rituāls jau ir 2 gadus, un nekas ne nesāp un nekā, ir arī dzerta tīra kola un nēedis kādas 48h, aka divas dienas, so?

Link to comment
Share on other sites

LOL taads suudains topiks.

Tu gribi lai kaads attaisno to ka tu dzer kolu un peec tam tev paliek suudiigi. Tev pasham nav galva uz pleciem lai faking saprastu, ka tev tas veedars saapeeja tieshi no kolas nevis no indiiga sunja. Un nee kola nav inde ... Jomajo briizhiem shajaa forumaa uzrodaas taadi monstri. :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

:D "nēesat kolas addicti" ja ja ja :D

Nē nu es jau kā divus gadus, dien dienā pēc skolas čāpoju uz autobusu, braucu, eju līdz veicim pa ceļam, nopērku 1,25l ledusaukstas kolas, un pa atlikušo dienu izdzēru, un tas rituāls jau ir 2 gadus, un nekas ne nesāp un nekā, ir arī dzerta tīra kola un nēedis kādas 48h, aka divas dienas, so?

Uz tevi iedarbojās mazliet savādāk. Kola sabojāja nevis tavu kunģi, bet to kas ir mazliet augstāk.? :thumbsup:

Enivei, kolu dzeru tikai tad, kad ieturos fāstfūdos. Tāpēc, ka ēdot tos burgerus un citas drazas, kuņģis vienkārši apjūk un sāk izdalīt nepareizās skābes. Piemēram - smadzenes domā, ka ēd gaļu, bet īstenībā norij kādu samixētu draņķi, tādēļ kuņģis izdala skābes, kuras ir domātas lai pārstrādātu gaļu, bet to, ko norij, tās skābes nespēj pārstrādāt un sāk noārdīt kunģā gļotādu(rodas čūlas nah). Kola savukārt saēd faking visu, tāpēc pēc visiem burgeriem un citām herņām uzdzert kolu, lai cik tas arī stulbi neizklausītos, ir savā ziņā veselīgi. Protams ar to visu nevajag pārdozēt - 1x nedēļā būtu optimālais, ko var ēst tos sūdus, bet nu tas kā kuram. :)

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Esmu kolas addict jau kādu gadu, reāli nedēļā izdzeru kādu 4-5l, bet pagaidām nekādas veselības problēmas saistībā ar kuņģi nav bijušas.. Takā, tas atkarīgs no cilvēka - vienam tā ir inde, citam dzīvības dzira :D

Link to comment
Share on other sites

Topiks vnk mēsls.

Par kolu - visa pasaule dzer kolu jau nez cik ilgi un dzers, es arī dzeru. Un tagad Tu savas vēdersāpes, kas visticamāk bija tavas ieskābušās putras rezultāts, gribi novelt uz šo gardo, brīnišķīgo, manuprāt, vienu no labākajiem cilvēces sasniegumiem? Pats kolu dzeru patstāvīgi (apm. 4L nedēļā) jau kopš 5. klases, kas sanāk jau 9 gadus un varu pateikt tikai tos labākos vārdus. Ar kolu saistās manas dzīves skaistākie mirkļi :pizdiblee: , kola padara dienu saulaināku !

Vai Jūs zinājāt, ka Coca cola company ir viens no lielākajiem Olimpisko spēļu un vēl daudz dažādu sporta pasākumu sponsoriem? Tagad, kad esat pret kolu, sanāk , ka esat pret Olimpisko kustību, tā nedrīkst !

Pepsis ir miskaste, to var likt vienā maisā ar Fantastikas kolu, garšo pēc dirsas, īstā kola ir un būs vienīgā, oriģinālā sarkanā, nevis tas bullshits, ko tagad te smērē cilvēkiem - diētiskās, zero... fuj.

Kola pašos pirmsākumos tika pārdota aptiekās, protams, no tās kolas vairs ne smakas nav tajā, ko dzeram, bet nu... Pats nosaukums Coca radies no tā, ka viena no sastāvdaļām šim dzērienam bija kokaīna koka lapa, ko vēlāk aizliedza.

Coca cola mums devusi pat salavecīti, kādu mēs redzam šodien - kādreiz viņa tērps bija zaļš, tas pateicoties veiksmīgajām reklāmām. Arī kolas reklāmas ir baudāmas, viss , viss saistībā ar kolu ir skaists!

ārprāc, es kolu neesmu dzēris nepilnas 2 dienas, tāpēc varbūt mans raksts nav īsti adekvāts.... KOLU !

ENJOY IT ! :thumbsup::snack:

Link to comment
Share on other sites

Bledj iiblji jus! :D

Panjem pudeli un izlasi!

Speciali prieksh tevis -

cukurs, amonija sulfita karamele (krasviela), fosforskabe, bisku kofeins un co2 burbulishi, kas ari ir skabe!

Tada! Bet vai tu zinaji, ka nosaukums coca cola radas no cocaine. Colas izgudrotajs nosauca to par coca cola, jo tas bija stimulejosh dzeriens ar kofeinu, kokainu un vel visadam labam lietinjam.

Tagad coca cola ir parasta bruna shljura - cukur udens uzgazets ar melnu krasvielu un tiesham daudz cukura + gazes!

Protams - tad, kad tu makjiti aprij kaudzi ar chisburgeriem, tad ir baigi forshi iedzert kolu, kas palidz vederam saest edienu un pec tam vienkarshi mirt nost no ta, ka tev ir peiputies veders! Tuksha dusha kola noteikti nav ipashi laba, kaut gan ari nevar but parak slikta, jo kolas skabums ir krienti mazaks, ka vedera skabes.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...