Jump to content
GIGN Forum

Antivirus


limperis
 Share

Recommended Posts

ar pandu briizhiem atinstaleejot rodas visaadi briinumi, jo kaukaa neiztiiras regjistrs, tas peec tam ir manuaali jaadara, atceros, kaa vienam dabuuju VISU manuaali tiiriit, jo pie uninstall tas kompis njeema un restarteejaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ar pandu briizhiem atinstaleejot rodas visaadi briinumi, jo kaukaa neiztiiras regjistrs, tas peec tam ir manuaali jaadara, atceros, kaa vienam dabuuju VISU manuaali tiiriit, jo pie uninstall tas kompis njeema un restarteejaas wink.gif

it kaa vinju vajag pilniibaa atsleegt pirms uninstall, tad nekas taads nenotik... nu vismaz man taa veel nav bijis... paldies par info wink.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu izmantojis gan Norton, gan Kasperky. Manupraat Kasperkys tomeer labaaks, vairaak atsiit visaadus viirushitus, nu kr4 labaaks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu izmantojis gan norton, gan mcaffee, gan panda, gan kaspersky. visvairaak no visiem man besii kaspersky. taapeec ka pirms kaadiem 3 gadiem vinsh neljaava normaali palaist visas q3 engina speeles- tikko kaa meegjinaaju palaist, piemeeram, SW Jedi Knight 2 vai MOHAA, vinsh saaka lielaa ~500 MB .pak arhiiva realtime scanu un vajadzeeja vismaz 1/2h gaidiit jo aatraak taa spele neielaadeejaas. labaakais liidzeklis tur bija taa suuda uninstalls (neatradu kur to scanu var diseibleet).

vieniigais, ko no kasperska var lietot (imho), ir tie mazie wormu remūval tūļi, ko var nokačāt no neta.

savukaart ar nortonu man nekad nav bijushas probleemas. vienmeer, kad man vinsh ir bijis tureets up-to-date, nekaadi viirusi nav kompi fakojushi.

galvenais tikai tureet liidzi arii spybot un spyware blaster. un cirst zivi. un apdeitot.

Link to comment
Share on other sites

a nafig vinjus vajag.. ja man kompis saak laagaa nestradat parlieku sisteemu un viss atkal kartibaa. a kamer tu sagaidiisi ka tas antivirus tev visu izskanees tikmeer es paarlieku sisteemu..

Link to comment
Share on other sites

edd, man nekas tamlidziigs nav sanaacis ar Kaspersky. BTW statistika raada, ka 2004. gadaa visbiezakie updeiti bijusi kaspersky, visatrakaa reakcija uz ieverojamakajiem virusiem- kaspersky. Kas diezgan daudz nozimee. Ja gribi, varu atrast kur taa statistika bija publiceeta, man bija buklets. Panda vispaar reali iesuukaa. 5 apeiti gadaa smiliez.de_82.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...