Jump to content
GIGN Forum

Neta Programma


cntrL
 Share

Recommended Posts

Tātad griežos pie jums jo nezinu ko darīt... Tātad karoč man ir nets LIVENET ( SŪDS ) Maksāju 9.50 ls mēnesī. Karoč nets baigais mēsls augstākais ātrums downloading 220 kb/s

543466287.png

Tātad problēma tāda ka man pa dienu CSā pings ir augsts 60-100 m/s

Tātad es gribēju prasīt vai tā ir neta vaina ka lago ?

Edited by cntrL
Link to comment
Share on other sites

Haha,

543490665.png

Maksāju, nu labi vecāki maksā :khehehe: 19ls mēnesī, nu a ko darīt, ja nav cita variantu, citu varinatu nav, yo gustavo.

Tākā, tie kuriem ir tie balticom pieslēgumi ar 5mb down, 2 up, un sūdzās, ka pa mazs, izmēģiniet šo, un jums sāksies pa visam jauna dzīve. :fsckinsad:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Un cik pa nakti tev ir ping`s?

543469012.png 12.00 ls.

www.zb.lv

Par teemu ; Domaju ka net`a vaina.

Dzīvoju Preiļu rajonā 2 km no līvāniem... Citas izvēles nav... Naktī pings normāls...

Ir kāda programma kur var uzlikt visu neta piepūli uz CSu ? or smth...

543539526.png

Link to comment
Share on other sites

Kāda velna pēc jūs bāžat šeit savus smirdīgos speedtesta rezultātus? Visiem ir pohuj kāds jums ir internets...ja nevarat palīdzēt, tad ejat dillēs.

Livenet ir viens no smirdīgākajiem internetiem. Pats dzīvoju netālu no līvāniem, bet lattelekom nets man ir pieejams - so WTF?

EDIT: bullet - un kādā faking viedā iebāžot savu smirdīgo speedtest bildi tu viņam palīdzēji? pagārināji savu krānu? malacis, tagad tu esi krutākais čalis rajonā

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

Livenet ir viens no smirdīgākajiem internetiem. Pats dzīvoju netālu no līvāniem, bet lattelekom nets man ir pieejams - so WTF?

Nav pieejams diemžēl man Lattelecom... Jau zvanīju viņiem... No kurienes tieši tu esi ? PM

Link to comment
Share on other sites

Kada sakra tu taisi bezjedzigi topiku kuram ta vai at nav atrisinajumu.

TU pats atbildeji uz savu jautajumu

TAVA CIEMA,PAGASTA,RAJONA IR TIKAI VIENS PROVAIDERIS

Tatad vareji pats secinat ka bus vien jasamierinas ar to internetu kas ir, un jagaida kad kads jauns provaideris ienkas tava rajona.

P.S Kapēc ši tema neatrodas pie Problemam&risinajumi :nea: un sen nav izdzesta vai aiztaisita.

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

TAVA CIEMA,PAGASTA,RAJONA IR TIKAI VIENS PROVAIDERIS

Tatad vareji pats secinat ka bus vien jasamierinas ar to internetu kas ir, un jagaid akad kads jauns provaideris ienkas tava rajona.

Es prasu pēc padoma kāda veidā es var uuzlabot CSā pingu ? Es prasu vai ir tāda programa kur visu slodzi uzlikt uz CS

Link to comment
Share on other sites

:slap: Nav tadas.

P.S Ja tomer kludos tas tiesam bus kautkas jauns un nedzirdets prieks manis ka ir kautkada faking programma kas visu netu dod vienam procesam.

Un kad spele cs izsledz skype, un kas tad taja laiak kad tu spele cs vel patere interneta resursus, NEVIENS?!

Izdari pats secinajumus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...