Jump to content
GIGN Forum

Jauns Pc


mephisto
 Share

Recommended Posts

Ir doma beidzot iegādāties jaunu personālo datoru (vairāk droši vien multividei) tā līdz 250 latiem. Lieta tāda, ka gribu pirkt jaunu (droši vien komplektāciju), bet īsti neko daudz no dzelžiem nesaprotu. Jautājums vairāk vai mazāk bija par to, kā datorus komplektē m79.lv un citi i-veikali. Padalieties pieredzē un tā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār parādījās pāris jautājumi:

- piemēram, ja vēlos arī bluetooth uztvērēju, tas nāk komplektā vai būs atsevišķi jāpērk? Vienkārši iekš tās multi sistēmas es tā arī neatradu iespēju ielikt tādu mantiņu.

- ja ņemtu tajā pat multi sistēmā, vai nevar ņemt bez peles un klavieres

- iekš m79 operētājsistēma līdzi nenāk ne? Tātad vai varēs to windowsu 'aizņemties'?

Atvainojiet, ka tik daudz jautāju, vienkārši pirmo reizi esmu izdomājis pirkt pats datoru un negribas nošaut greizi.

Link to comment
Share on other sites

Pērc dateksā un nebūs tādu jautājumu :) Bluetooth uztvērējiņu tak var nopirkt vnk tādu, ko usb iesprauž, tas jau sīkums, tāpēc arī ms.lv tādas iespējas varbūt nav. ms.lv arī man ir pirkts pavecāks pc. Tam gan nācās barokli pēc ~ mēneša vai trijiem vest uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

tādu. Vai šī nebūtu tāda kā labākā no komplektācijām par tādu cenu?

Nē, tā ir tīrākā krāpšana. Tas dators ir nereāli novecojis.

Es tā īsti netiku skaidrībā ar to kādiem nolūkiem tev viņš tieši ir vajadzīgs. Man kaut kā plika multivide neko neizsaka.

Mans salikums

+tur nav ierēķināta videokarte, bet tas paša ieskatos, vari nopirkt gan pa 30Ls, gan pa 100Ls, jo īsti nezinu cik jaudīga tev nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

gludinataj, neredzu to tavu salikumu. Nu nezinu, vienkārši ir doma to praktisko variantu: pie kura var paskatīties kādu filmu, klausīties mūziku, rakstīt darbus, padarboties ar bildēm, pa retam kaut ko uzspēlēt. Nu tāds tipisks mājas dators ar kuru var no visa pa bišķiņam.

Edited by mephisto
Link to comment
Share on other sites

Pārstāvu firmu Semicom :)

Tas, ko es varu piedāvāt -

Intel Core 2 Duo E7400, RAM Kingston 2Gb, m/b gigabyte, VGA Gigabyte 9800Gt 512Mb, DVD+/-RW Optiarc SATA, HDD Seagate 320Gb, PSu 480W

290 ls.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...