Jump to content
GIGN Forum

Ne Gluzi Admins


Hi_dady
 Share

Recommended Posts

Hive, es nesaprotu vienu lietu. Ar ko atšķiras deglis no hidady? Tu biči viņam virsū par to, ka šis neiet uz laniem un nav ahūnajos pro teamos bijis. Tagad man rodas jautājums - vai deglis ir gājis un drotojis stundām ilgi elikā? Ir kādi baigie panākumi bijuši? Es neesmu dzirdējis, jo viņi abi spēlē 4 fun, tāpēc starp viņiem būtībā nekādas atšķirības nav.

Tas, ka vienā kartē baigi šaujās un citā nešaujās drīzāk parāda, ka viņš spēlē bez kaut kādiem palīgšitiem. Parasti čīteriem un kaut kādiem vienkāršiem brīnumbērniem (cepuk) ir konstanta pruha.

p.s. Ar tādu online laiku nevar neiedot xban. Daudziem nepatīk spēlētājs, bet ar savām 700h kā admins viņš noderēs vairāk.

p.p.s. Run-> ?

Link to comment
Share on other sites

T0masS, es degli esmu redzejis darbibas jau 4 reizes bauskas lan partijos! tapec neatlaujos piesieties... + sen zinams speletajs!

a daddy, pats saka ka oldschools, bet reali nav kas apstiprina, nav ari ne1 kas butu redzejis vinu dzivee shaudoties! + es teicu ka mainas rezultaats, mainoties ari speles stilam, taa vien liekas ka paris mapes ar [] nospele un kadu bez, jo mapees kad vinam neiet, vinam ir briziem neizskaidrojamas kustibas un bezsakarigi prostreli (kuru fraggosanas brizos nav)!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Ieliec lūdzu 2 demo - vienu, kur viņš nečīto un vienu, kur čīto. Tā būs labāk.

Es neesmu redzējis degli lanā, čitoks. Okej, pieņemam variantu, ka mēs aizvelkam dadiju uz eliku. Viņš nospēlē švakāk kā mājās, tad tas uzreiz nozīmētu, ka dadijs onlainā čīto?

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu redzējis degli lanā, čitoks. Okej, pieņemam variantu, ka mēs aizvelkam dadiju uz eliku. Viņš nospēlē švakāk kā mājās, tad tas uzreiz nozīmētu, ka dadijs onlainā čīto?

T0mass deadly gan bija tornado , gan lan party. Bet saproti ja vinjs sevi uzsver par tadu olschooleri , kapec ne es , ne tu , nekads ht^,k.rene, nezin tadu RUNaway^ , ja vinjs saka , ka ar koxiem sedejis viena chana un baigas pro bijis! Pastasti ludzu . Saproti to , kad tev kads pasaka deadly niku un ja tu pat neesi spelejis gign vispar , tad vinjs tev uzreiz ienak galva caur hvz klanu. Es iedomajos runaway galva un man ir tuksha bilde.

Tu godigi pasaki , esi kadreiz dzirdejis par runaway ? Vai vispar kko par vinju saistiba ar koxx, tu tak ari visus tekil pazisti un parejos brinumus.

Jā par stundām tev ir taisnība, bet vienkārši nepatīk ne viņa attieksme serveri un + ko teica myth chalis vienkārši uz statiem bombi.

Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu teicis ka koxxa sedejis, es tik iemetu koxx pw :D vismaz kads tur bija.

Starp citu ja liekas ka es speleju ar [] varetu man ar iemest demo kur tas notiek? ar manu steam id un manu ip :P

vienigo old school ko esmu redzjis gigna ir jackD nu tad paprasat, vai es ta varu aimot ka es to daru :)

Link to comment
Share on other sites

:D vismaz kads tur bija.

Starp citu ja liekas ka es speleju ar [] varetu man ar iemest demo kur tas notiek? ar manu steam id un manu ip :P

vienigo old school ko esmu redzjis gigna ir jackD nu tad paprasat, vai es ta varu aimot ka es to daru :)

es biju 1 no tiem retajiem kam bija iespeja tur sedet, un ka zinams tur atrasties vareja tikai pro speletaji.

Un shis ir kas ? tavs teksts dazhas stundas ieprieks.

Link to comment
Share on other sites

palasiju shito kaku nospriedu esmu kluvis populaars !! :D

Mazliet no teemas.

Tomiit ir bijushi chempji kuros esmu piedalijies.tas bija nu kads laicnisnh atpakalj kad cs bija daudz popularaks ka ir shobriid,tagad tik bliezham just 4 fun!

par dady runaajot ir bijushas nesaskanjas bet nu vis ir bumbas,speeles stils man vinja joprojam veel nepatik bet tas pavisam cits staasts.

Serveri uzturas biezhi ko vins prasa es atblastu +-REC-+ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Hive, tu iedod rec bijusam čitokam, bet skilotam kretīnam nedod. Kur loģika? :)

Es nezinu ko vins ir darijis pirms tam gign serveri, neesu bijis klat , bet patiesham prieks ar vinu spelet kopa un chalis nespele uz statiem.

Link to comment
Share on other sites

Deglīt :) , šeit nav runa gluži par to. Tas, ka hive nav redzējis dady spēlējot lanā nenozīmē, ka vajag šūt atmazkas klāt par čītiem. Ja es neesmu redzējis Tevi un tu šauj normāli, tad man laikam jāpieņem, ka esi čitoks? :) Degli man par tevi tikai pozitīvākais, ko teikt. Vienk. hive tevi iesaistīja diskusijā. :)

Spēles stils ir spēles stils, bet tikai tāpēc, ka tev kāds nepatīk nav iemesls, lai apsūdzētu par čitoku. :)

Link to comment
Share on other sites

Moška aizpisat spamot kur citur?

Par hi_dady:

Viss ir skaisti, tik neredzu šo adminkomandu pielietojumu tavā variantā.

Kāpēc?

Īzī zīzī. 95% tu paliec pēdējais, jo tu 98% krisī. Es nespēju atcerēties, vienk nespēju, kad tu būtu rašojis. Vēl vairāk, varu raksturot tavu spēli šādi: Ienāc sērverī, spēle neaiziet, tu izej ārā, ienāc pēc 1 minūtes, sāc krušīt, krisojot bāzē/etc. Nav svarīgi. Kā tu pielietosi šīs komandas? Lai izkikotu apdirsēju? Iedosim tev gag. Kikam jēgas tev nav, jo tu tak esi pēdējais, tu nezini kas notiek apkārt. Akk, tev hwan nepatīk? Nābadziņš, neņem pedosusļiklāčsūdus galvā.

Esmu PRET. Tiesības e-krāna pagarināšanai.

P.S.

Hive aizpis prom no adminsadaļas. Tu zini, kāpēc es tev to saku.

T0masS nokaunies.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz nobanoju, bet vēl šobrīd neesmu pārleicināts, ka bans bija nepaties, bet tas tā. Serverī uzturas daudz, bet nevar nepiekrist, ka sēž cik vien ilgi var. Tātad, redzēt, ko raksta mirušie (parasti mirušie savā starpā sarakstās visvairāk) un arī kikam laika tev nebūs. So - anti.

Link to comment
Share on other sites

Paarlasot visus postus manas domas nedaudz mainaas.

Ja tu prasi shiis komandas tad anti, jo es jau biju aizmirsis ka tu krisuljkins, bet ja tu prasi xb tad tikai rec. Un man pilniigi pajaat, kas tu esi ircaa, es tevi zinu kaa hy-dady un man pret tevi pretenziju nav! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Par hi_dady:

Viss ir skaisti, tik neredzu šo adminkomandu pielietojumu tavā variantā.

Kāpēc?

Īzī zīzī. 95% tu paliec pēdējais, jo tu 98% krisī. Es nespēju atcerēties, vienk nespēju, kad tu būtu rašojis. Vēl vairāk, varu raksturot tavu spēli šādi: Ienāc sērverī, spēle neaiziet, tu izej ārā, ienāc pēc 1 minūtes, sāc krušīt, krisojot bāzē/etc. Nav svarīgi. Kā tu pielietosi šīs komandas? Lai izkikotu apdirsēju? Iedosim tev gag. Kikam jēgas tev nav, jo tu tak esi pēdējais, tu nezini kas notiek apkārt. Akk, tev hwan nepatīk? Nābadziņš, neņem pedosusļiklāčsūdus galvā.

Esmu PRET. Tiesības e-krāna pagarināšanai.

P.S.

Hive aizpis prom no adminsadaļas. Tu zini, kāpēc es tev to saku.

T0masS nokaunies.

Pilnībā piekrītu fuj1.

Vispār, ja tik daudz dalītu emociju par šo čali, tad labāk, lai viņš iztiek bez

Link to comment
Share on other sites

h!ivemind :Hollow es stipri apshaubu vai tu zini myth un satiec vinju vairak neka es. Un par dady temu mes ar vinju jau runajam.

myth tatad es tik populars ka tu ar 4iteriem apspried mani ? domaju tatad tavs viedoklis ir neobjektivs,

un aktivitate ar tada svaka lai zinatu ka isti es speleju

Link to comment
Share on other sites

Moška aizpisat spamot kur citur?

Par hi_dady:

Viss ir skaisti, tik neredzu šo adminkomandu pielietojumu tavā variantā.

Kāpēc?

Īzī zīzī. 95% tu paliec pēdējais, jo tu 98% krisī. Es nespēju atcerēties, vienk nespēju, kad tu būtu rašojis. Vēl vairāk, varu raksturot tavu spēli šādi: Ienāc sērverī, spēle neaiziet, tu izej ārā, ienāc pēc 1 minūtes, sāc krušīt, krisojot bāzē/etc. Nav svarīgi. Kā tu pielietosi šīs komandas? Lai izkikotu apdirsēju? Iedosim tev gag. Kikam jēgas tev nav, jo tu tak esi pēdējais, tu nezini kas notiek apkārt. Akk, tev hwan nepatīk? Nābadziņš, neņem pedosusļiklāčsūdus galvā.

Esmu PRET. Tiesības e-krāna pagarināšanai.

es speleju kads man garigais, un piekritu ka reizem es krisiju, bet misijas ta pildu un izpildu, ja es rounda uztaisu -8 diez ko parejie no komanda dara?

kapec es biezi nerusoju? iemesls jo low skilled speletajiem ir iespja ar iegadaties flash un smoke un ko vini dara apzilbina mani tape es labak pagaidu kamer vini nomirst. un bazes es nesezu :(

tepatas sudzibu sadala ir iemests topics par mani hmm, laikam es taja demo baze sedeju :(

Link to comment
Share on other sites

myth tatad es tik populars ka tu ar 4iteriem apspried mani ? domaju tatad tavs viedoklis ir neobjektivs,

un aktivitate ar tada svaka lai zinatu ka isti es speleju

Jā, Tu esi tēma nr.1 !

Lab, es jau pats teicu, ka mans viedoklis ir tīri subjektīvs, bet nu tas ir mans viedoklis un man, kā adminam, te ir jāpauž savs viedoklis.

Bet nu saproti pats, ja te cilvēkiem tik ļoti dalās tās domas par Tevi, tad nekas labs nevar sanākt.

Link to comment
Share on other sites

kapec es biezi nerusoju? iemesls jo low skilled speletajiem ir iespja ar iegadaties flash un smoke un ko vini dara apzilbina mani tape es labak pagaidu kamer vini nomirst. un bazes es nesezu :(

tepatas sudzibu sadala ir iemests topics par mani hmm, laikam es taja demo baze sedeju :(

Pats tiko lieliski aprakstīji situācijas, kurās neredzu, kā tu pielietosi sevis prasītās komandas, jo tu nezināsi, kas notiek apkārt. Diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...