Jump to content
GIGN Forum

Tv Reklāmas


jerrico
 Share

Recommended Posts

Takā topicu nekādu var teikt nav tad jāuztaisa viens. Kuras reklāmas jums patīk un kuras ne? Protams no letiņu TV kanāliem - ltv1, ltv7, tv3, LNT?

Man pašam nekādu favorītu nav, ir tikai viena, kuru ciest nevaru gribas uzreiz suni uzrīdīt virsū televizoram. Šausmīgi neciešu to Coca colaš's reklāmu kur tie sīkie spalvainie kverpļi ņarkst "ķķķķķ bla bla bla" bļa man viņa nenormālas dusmas izraisa, un visi tur baigi dejo sadzērušies to putnu gripas šķīdumu, tā vien prasās tur palaist kādu ar trimeri vai zāles pļāvēju lai sapļauj tās žurkas.

Link to comment
Share on other sites

Kas Jūs, pa noobiem esat? Pīs, Sprite reklama, visslabākā. Man tā dziesma ļoti patīk, Hugh Wilson - Falling Away, pizdec N@JS.

Un vēl nezinu, aizmirsās, bet atceros, ka ļoti daudz reklāmu patikušas, ā un vēl reklāmas dziesma, "Beershake" arī laba dziesma/theme :)

EDIT: Ej mīlīgi, dirst LAVRX, ja Tu, nesaprati tad es te neko netēloju, a pag es jau pateicu, lai tu ej dirst? Nu gan jau. :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Un vēl nezinu, aizmirsās, bet atceros, ka ļoti daudz reklāmu patikušas, ā un vēl reklāmas dziesma, "Beershake" arī laba dziesma/theme :)

Tu ziibal teelot afigeno veci, katru savu postu saakot ar kaut kaadu stulbu uzbraucienu citiem. Chista tu nesi pilns rublis!

Runaajot par teemu - Mc'donalds

Link to comment
Share on other sites

bļe wL.media uzaudzējis krānu, tikai tu uzmanies, ka nenorauj kāds

vakar skatoties basīti LV-SWE baigi patikās Gilbert Arenas

, most likely dēļ Athlete - Tourist instrumentālversijas, kas skan fonā, bet nu ja godīgi - mani aizkustināja... un man ahujena patīk, kad sportā tavs numurs kaut ko nozīmē, un netikai to, ka ja tev ir #23, tad tu esi MJ, Lebrons vai hujzin kas vēl, bet ka tas numurs kaut ko nozīmē tev. aj es jau esmu pārāk augstu, jūs mani sākat zaudēt, neturpināšu citādi neizsekosiet līdzi domai :D lOL
Link to comment
Share on other sites

blād, man tā ūsu audzēšanas reklāma riktīgi patīk. Visu dienu varētu skatīties. Busulis ar ūsām man atgādina Papaiju, to, kas spinātus daudz ēda.

Vēl man patīk O'kartes reklāma, kur tā čiksa dzied. Liekas kaut kur redzēta jau tv ekrānos.

Bārniju ciest nevaru.

Visas defaultās veļaspulveru, dreftu u.c. sūdu reklāmas besī.

Tagad uz sitienu vairs nenāk prātā, miegs nāk, tv arī maz skatos.

Link to comment
Share on other sites

Nu bik ne pa tēmu, bet ja iet runa par reklāmām(manaa gadiijumaa ne TV) tad man ljoti patiik shii Naaves testa reklaama- skanja ko izraisa tas ka vinjai paarbrauc paari make your balls jump back up inside your body.

Link to comment
Share on other sites

Visas reklāmas ir sūdi. Viasat reklāmu veidotājus es gribu iemest bedrē, apliet ar benzīnu un aizdedzināt. O'kartes, Amigo, Zelta zivtiņas reklāmu veidotājiem es gribu roundhouse kickot pa SEJU! Alkohola reklāmām arī tas pats. Visi D-Night sūdi, kur no alus ne smakas. Izņēmums varētu būt Aldara luksuss reklāmai, kuru, man šķiet vairs nerāda pa tv. Tur, karoč, pirms 50 gadiem (?) čaļi (visi tie, kuri bija Rīgas sargos) sēž bārā un dzer aldara luksuss alu un izlasa avīzē, ka Rīgas zoo-dārzā ir ievests Čabulītis. Tad viņi tur komunicē par viņa mūžu un nonāk pie secinājuma, ka aldara alum garša nemainīsies nekad. Lai nu kā, aldaris ir sūds, iziet tikai uz mārketingu.

Un kā man krīt uz nerviem tā Head & Sholders reklāma, kur vecene ar auto ielikusi ezerā un tagad skaidro to savam čalim. Nu blad, NAHUJ VIŅAM TĀPĒC JĀIET MAZGĀT MATI? NAHUJ? Un tā viņa sejas izteiksme, kad viņš ierauga šampūnu un ieziež to sev matos. Tādai sejai vajag ROUNDHOUSE KICKU uztaisīt!

Coca-colas reklāmas ar ir sūdi. Ir tā reklāma, kur tas čalis pārgulējis ar to veceni viņas dzīvoklī, un no rīta ciemos atnākuši viņas vecāki. Vienīgais labais šajā reklāmā ir šīs meitenes dibens, kurš uz pussekundi parādās ekrānā, laikā, kad viņa iet uz dušu. Un pati labākā vieta šajā reklāmā ir tad, kad tas čalis lec ārā pa logu piesaitēts pie virves. Varbūt esiet pamanījuši, ka tad fonā UZSPRĀGST visas mājas. Pohuj par to māju iedzīvotājiem, lai nahuj mirst. Haha.

Zāļu reklāmas ir graujošas. Kaut viņu viedotāji pārdozētu ar tām zālēm.

Mazgāšanu līdzekļu reklāmas. Neapšaubāmi debīlākās, piemēram, vanish reklāmas, kur parasti ne no kurienes privātā īpašumā (vai tas būtu dzīvoklis vai dārzs) iznirst kāds vanish pārstāvis ar veļas pulveri rokās. Ahahahha. Vēl ir reklāmas, kur kādā saviesīgā pasākumā kāds vienmēr ir paņēmis līdzi veļas mazgāšanas līdzekli.

Geju čats... Nāksi uz geju? ATŠUJIES, BLAD! Kaut tu dabūtu AIDS tajā gejā.

Centis pazudis no apvāršņa. Viņa vietā uzradies IKI čalis ar 1000 produktiem, kuri katru dienu mainās, jo IKI patur tiesības šos produktus mainīt. Ahahaha.

Bet bija viena reklāma, kura man patika. Nevaru atcerēties.

Lai nu kā, vēlos jums parādīt vienu Nike reklāmu, kura man tīri labi iet pie sirds. Nebūs īsti reklāma, kuru rāda pa lv kanāliem, tas pohuj. http://www.youtube.com/watch?v=H548YEfbO-k

Link to comment
Share on other sites

Tā,sāksim ar negatīvo: Mani nenormāli tracina tā kinder pingvī dziesmiņa,es vienreiz braucu ar draudzeni pie viņas,sēdējām autobusā un es vienkārši tā atbesījos,kautkādi bērni 1-2 klase,ja nemaldos.. vienam tur telefonā bija Remix un visu ceļu viņu grieza :ermm:

Un,tagat pa tām reklāmām kuras man patīk ? Es īsti nezinu,man pagaidām galvā nešaujās,ja es visu dienu nebūtu gājis izgulēt .. tad tagat laikam atcerētos,pareizāk zinātu un gulētu savā siltajā gultiņā :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un kā man krīt uz nerviem tā Head & Sholders reklāma, kur vecene ar auto ielikusi ezerā un tagad skaidro to savam čalim. Nu blad, NAHUJ VIŅAM TĀPĒC JĀIET MAZGĀT MATI? NAHUJ? Un tā viņa sejas izteiksme, kad viņš ierauga šampūnu un ieziež to sev matos. Tādai sejai vajag ROUNDHOUSE KICKU uztaisīt!

Coca-colas reklāmas ar ir sūdi. Ir tā reklāma, kur tas čalis pārgulējis ar to veceni viņas dzīvoklī, un no rīta ciemos atnākuši viņas vecāki. Vienīgais labais šajā reklāmā ir šīs meitenes dibens, kurš uz pussekundi parādās ekrānā, laikā, kad viņa iet uz dušu. Un pati labākā vieta šajā reklāmā ir tad, kad tas čalis lec ārā pa logu piesaitēts pie virves. Varbūt esiet pamanījuši, ka tad fonā UZSPRĀGST visas mājas. Pohuj par to māju iedzīvotājiem, lai nahuj mirst. Haha.

Zāļu reklāmas ir graujošas. Kaut viņu viedotāji pārdozētu ar tām zālēm.

Mazgāšanu līdzekļu reklāmas. Neapšaubāmi debīlākās, piemēram, vanish reklāmas, kur parasti ne no kurienes privātā īpašumā (vai tas būtu dzīvoklis vai dārzs) iznirst kāds vanish pārstāvis ar veļas pulveri rokās. Ahahahha. Vēl ir reklāmas, kur kādā saviesīgā pasākumā kāds vienmēr ir paņēmis līdzi veļas mazgāšanas līdzekli.

Geju čats... Nāksi uz geju? ATŠUJIES, BLAD! Kaut tu dabūtu AIDS tajā gejā.

Centis pazudis no apvāršņa. Viņa vietā uzradies IKI čalis ar 1000 produktiem, kuri katru dienu mainās, jo IKI patur tiesības šos produktus mainīt. Ahahaha.

Bet bija viena reklāma, kura man patika. Nevaru atcerēties.

Lai nu kā, vēlos jums parādīt vienu Nike reklāmu, kura man tīri labi iet pie sirds. Nebūs īsti reklāma, kuru rāda pa lv kanāliem, tas pohuj. http://www.youtube.com/watch?v=H548YEfbO-k

Spēcīgi :10cm::muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Amnijs ljoti preciizi izteicaas par veljas mazgaashanas liidzeklju reklaamaam. Taas ir vienkaarshi stulbuma kalngals. Ble aiziet uz baaru un meicham sominjas vietaa vanish pudele, lai vareetu kaadam iegruuzt purnaa cik vanish labi saglaba apgjeerba izkatu pat peec 1k mazgashanas reizeem! FAK! It's week!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...