Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Piekrītu!

Pavisam jau drīz būs pirmā spēle, 21.04. agri rītā, domāju pirmo spēli Lakers noteikti paņems, tagad tik jāgaida :)

Obligaati skatiishos, ne velti League Pass dabuuju! :D

Mani ljoti nepaarliecina D'Antoni, briizhiem liekas, ka vinjam pilnigi pie dirsas, kas laukumaa notiek.. tas taads mans noveerojums!

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka Lakers kopumā varētu paņemt Spurs, knapi, bet varētu un tālāk jau nāktu visticamāk Denvera, jo neticu, ka Goldenstate paņems viņus, pret kuriem būtu ļoti grūti Lakers izbraukumā, jo Denvera ir kā psihi mājas spēlēs :(

Redzēs, ka ies ar Lakers, bet Oklohoma ir otrs mans favorīts, ļoti patīk, ka Durants spēlē + Westbrooks, nāvīga kombinācija :)

Vislabāk būtu, ja Rietumos finālā būtu Oklohoma vs. Lakers :)

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk būtu, ja Rietumos finālā būtu Oklohoma vs. Lakers :)

nebūs! lakeri netiks tālāk par 1st round šogad :)

šonakt pirmās spēles notika vienīgais pārsteigums ka nets uzvarēja ar gandrīz 20 punktiem, bet tas tā. šonakt būs interesanti OKC vs HOU

Link to comment
Share on other sites

Tā kutinoši ievilcies Buļļu - Nets mačs...Tūlīt studijā jau 3. OT! Cerams Bruklina paņems, esmu nedaudz uzlicis.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Ņjā, izskatās pavisam švaki :( bet, ja godīgi mans optimisms sabruka jau pēc otrās spēles(jau totalizatorā liku par Spuriem) :)

Bija velti cerēt uz labu sniegumu playoffos no komandas, kura visu sezonu rādija tik švaku sniegumu.

Domāju, ka Easternos fināls būs Knicks-Miami. Nebūs Miami viegli.

Par Easterniem gan negribas vēl neko prognozēt.

Ļoti patīk Goldensteitas sniegums.

Link to comment
Share on other sites

labs, Goldenstata tiek nakošajā kārtā :)

Da labi, Knicks pēdējās abas spēles ir bijuši traģiski. Neticu, ka Bostona atspēlēsies.

Kā domājat, Houstona var aizķert OKC?

Vai Clippers izvilks sēriju?

Es arī neticu, ka atspēlēsies, bet ar Knicks neko nevar zināt, viss ir iespējams..

Protams, Hardenā varētu pamosties monstrs un vēl vienu spēli izvilkt, bet neticu, ka sēriju paņems..

Domāju, ka Cliperi ir norakstīti :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...