Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

nu ja peec pirmaas ceturdalja veel mazliet bija sajuuta ka francijai kkas vareetu izdoties, tad tagad jau izskataas ka speeles liktenis ir izshkjirts..

paaraak labi trijnieki atveeraas otrajaa amiishiem

njaa nomazgaaja kaa puisheljus franchus

jaaskataas kaa spaanji chaina townu nomazgaas :D

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Bende, NBA nav labu centru, it īpaši tādi, kas varētu paņemt uz sevis komandas scoring'u. NBA ir daudzi labi Power Fowardi, tas ir fakts, bet NE centri. Jonas spēles centru, priekš T.Raptors, jo viņi vēlas, lai Bargnani spēlētu PF pozīciju.

Rinky, tu apgalvo, ka NBA nav salīdzinoši sliktu spēlētāju UN tu man apgalvo, ka LA ir labākā komandā - pasaulē, laikam tu daudz ko man vari pastāstīt.

Kaupo. Bynums nav nekāds lielais O.Threats un tu runā takā Jonas būtu 195lbs, bet nē vinsh ir 7 pēdas un 109kg smags, es šaubos vai kāds patiešām ar viņu varētu baigi spēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Protams, NBA ir pilna pakaļa ar Biedriņveidīgiem centriem, kas principā ir 2,10 un uz augšu gaļas gabali laukumā, taču apgalvot, ka NBA nav labu centru.., Kā tad ar Bainumu, Hovardu, M.Gazolu, Ibaku (jā, Ibaka ir labs), Nene u.t.t.?

Bet, vispār- nebarojam trolli.

Link to comment
Share on other sites

Trollis my ass. Ibaka nav centrs, tavai zinasanai, vinš savā komandā ir power fowards. :/ BET TU JAU TO ZINAJI, vai ne.

Bynuma skillsets ir loti limitets, atceraties, kad Bryants bija savainojies, un tad viņš spēlē izmeta kkadus 19 metienus? Jā nebija skaists skats!

Howards ir fiziska mašīna, jā, bet neteiktu, ka viņa skillsets arī kkas iespaidīgs būtu.

M.Gasols, ir ļoti labs centrs.

Nene arī, protams.

Biju piemirsis par pēdējiem 2 minētajiem. Mans points bija vairāk - ka nav daudz labu centru.

Jonas, es uzskatu, ka ir visas iespējas būt dominantam centram, tas ir no viņa atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

nu tuuliit saakaas lietuvas speele redzeesim uz ko zaljknaabis ir speejiigs.

nu ja tu saki ka howardam un bynumam ir limited skillset, tad es varu pateikt ka .tavam jonasam vispaar taads nav ja ir jaaspeelee normaalaa liimenii nevis kaut kaads jaunieshu kauss.

vakardienas speele viens lobs, viens tipins un kkaads floateris uz sharu :D :D :D taads skillsets puisim.

vinjam veel savi gadi 2-4 jaapamaacaas kaa onkulji centru speelee un tad vinjsh varbuut buus labs speeleetaajs

bet nu iisteniibaa ja tu vari apteikt ka nba nav labu centru, tad ir skaidrs ka no basketbola neko tu nesaproti :)

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Beidz man te bārstīt muļķības, amatieri. Es neesmu Jonas fans, nemaz ar ne, es tikai neredzu, kāpēc, lai kāds teiktu, ka viņu dominēs NBA. Es arī spēli skatījos un Jonas nemaz bumbu nedabūja, jo kā redzi, viņš spēlēja 13 minūtes, dēļ fakta, ka nav tik pieredzējis. Ar laiku viss būs gjau. Un howards un bynums IR ar limitetu skillset, ir alright (ayeee), bet nu nekaa ipasha, bet es pienemu, ka tev hook shots un tas exceptional sky hooks, ko dazreiz howards uzmet, ir super vienreizejs, amazing move. Bynum un Howardam nav ari jumpshota.

Link to comment
Share on other sites

nu es to labi apzinos. Bet runa jau gāja par skillsetu, es ceru, ka tu saproti, ka viņš dominē dēļ tā, ka ir fizisks monstrs, ne dēļ tā, ka ir apbrinojami talantīgs spēlētājs, just saying. Howard fanboys.

Link to comment
Share on other sites

tu saproti, ka howardam skillsets ir mega kūls? tu neesi redzējis kā viņš paintā darbojas? viņam jumpers nav vajadzīgs tik pat kā tev herpes, viņš pat sodiņu nevar iemest, kāpēc lai viņš mestu kaut kādus sūda jumperus, ja no groza apakšas nav apturams?

un nesaki kaut kādu huyņu par howard fanboys!

es esmu kobe wannabee!!! (LOVE) xOxO

Link to comment
Share on other sites

Jautājums paliek tas pats- naher Howardam uztraukties par savu skill setu, ja viņš mazgā visus esošos NBA centrus? Šakam arī vajadzēja jump shot'u, lai terorizētu pretinieku? Šoreiz pat nerunāšu par to, ka groza apakšā Hovardam nav nekādu problēmu ar prasmēm un iemaņām..

p.s.

Skill setu lai kačā Biedriņveidīgi skalu buntes.

Link to comment
Share on other sites

Wolf es neteicu, ka LA Lakeri ir vislabakie pasaule!! Es teicu, ka LA Lakeri prieksh manim ir vislabakie ;) jamacas lasit :) Nu vispar, ja jau jus sakat, ka NBA nav labu centru,tad jus esat auni, jo NBA spele vieni no labakajiem speletajiem pasaulee ;)

Link to comment
Share on other sites

Par Howarda dominanci nav 2 domu, protams, neviens cits nemet tā elkoņus pretinieka krūtīs kā viņš. Viņam nav diezko nepieciešams skillsets, jā, ok, bet tas nemaina faktu, ka viņam tāda nav, un, ja būtu legit g2mūvi, varētu mest spēle 30 ppg, kā agrāk Šaks. Orlando spēlēja pilnība un absalūti ap Howardu un viņš avg'oja kkur pie 20punktiem. Turklāt, bende, ja nebūtu apturams mestu tomēr biki,biki vairāk kā 20punktus:(

Link to comment
Share on other sites

Kaupo. Bynums nav nekāds lielais O.Threats un tu runā takā Jonas būtu 195lbs, bet nē vinsh ir 7 pēdas un 109kg smags, es šaubos vai kāds patiešām ar viņu varētu baigi spēlēties.

Viņš ir otrs labākais centrs NBA, tikai veselība čakarē karjeru.

Nezinu par Raptors sastāvu, bet lietuvietis būs stabils beņķis, nba un olimpiāde nav nekāds jauniešu čempionāts, kur normāli centri tikai pēc parametriem uz vienas rokas saskaitāmi.

Un def lietuvietis spēlēs 4. pozīcijā 100%, viņš tak nevienu nenosegs par centru. Barnjani vispār slaistās par visām laukuma malām uzbrukumā.

Protams lietuvietim ir talants, bet viņš ir tāds pats kā AB, kad aizgāja uz NBA.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām Olimpiskās spēles diezgan skaidri parāda, ka leitim vēl ir jāaug un jāaug daudz.. Tiklīdz laukumā Songaila, uzreiz leišiem groza apakša abos laukuma galos bik jēdzīgāka paliek.

Ir viena lieta, ko vajadzētu gan ņemt vērā, ja runājam par mūsdienu centriem.. Basīts ir kļuvis nežēlīgi atlētisks, sen jau kā vairs nepietiek ar 2,20 augumu tikai, lai būtu drauds groza tuvumā, turklāt NBA tas ir visvairāk izteikts. Ko līdz tāda Biedriņa augums, ja jebkurš 1,95-2,00m garais var Biedriņveidīgos nolēkāt kā mazus bērnus?

Lonewolf, Šaks vispār bija diezgan liels uņikums, Hovardam līdz tādai dominēšanai vēl ceļš ejams- lai gan, man šķiet, ka patreiz tikai Hovards uz ko tādu būtu spējīgs. Vai arī Bainums, pieņemot, ka šamo vismaz pāris gadus nevajā traumas.

Link to comment
Share on other sites

Atkal dzen suudu :)

Biedrinjam savaa drafta gadaa, bija augstakais Vertical jump :)

Biedrinjam pedere ir ljoti laba :)

Tagad varbuut nav vairs tik laba , kaa agraak, viss ir Coyotos atstaats, bet tpt, kad vinju drafteeja, kaa lielu vinja plusu lika vinja atleetismu.

Ja lebronam ir 41inch vertical, Biedram 34, ka var teikt, ka tas ir maz?

Edited by abcdefuck
Link to comment
Share on other sites

Mhm, tāpat kā draftējot tika minēts arī Biedra pustālais metiens, vai, ja patinam bildi vēl tālāk, tad var pasapņot par to, kā Biedrs Skonto laikos trīņus lika... Ja neesi pamanījis, tad ar "Biedriņveidīgajiem" es saprot garus slaistus, kas ir slinki pēc velna un nespējīgi laukumā. Tiešām ceru, ka Biedrs kādreiz vēl pierādīs, ka tas ir aplams spriedums.

p.s.

Atlētisms nav tikai atspere, ne velti Biedram main task pirmajos gados bija dabūt muskuļu masu ķermeņa augšgalam.

Link to comment
Share on other sites

Masa nav atleetisms, man apdaavinaatais profesor

..jo parasti muskuļu masu uzdzen tikai pāris kilo dēļ, cienījamais ekspert. (ironija, ja nu kas) Ja neesi pamanījis, tad Biedram joprojām ir problēmas ar ķermeņa augšdaļas spēku, kas ik pa laikam pasmagi iegriež abos laukuma galos. Mazāk irst vajag, vairāk ar paurīti domāt.

Link to comment
Share on other sites

Biedriņš gadu laikā ir palicis par ar vien sliktāku spēlētāju, bet nevar jau arī aizmirst tos sākuma gadus, kad viņš bija tas -All out huslters-. Pašlaik, manuprāt, biedža cīnas ļoti ar pārliecību, un tas vairāk ir mentāli nekā fiziski. Laiks tikai pateiks par šī latvja turpmāko karjeru.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...