Jump to content
GIGN Forum

#wl.media


RaWrRr
 Share

Recommended Posts

Sadu vestuli sanemu sava pastkastite

Tiek pārdots slavenais GIGN foruma profils, "#wL.Media", šo profilu pazīst viss GIGN komunitijs, ja ir kaut kāda problēma, un tiek veidots topiks, uzreiz kā minimums 500 views būs, profila ekstras:

  • 70% warn, bet ja administrātori nebūtu ņēmuši nost, tad jau būtu 140%
  • ~1250 posti, kas ir diezgan retums GIGNā lietotājs virs 1000postiem,
  • Speciāli priekš viņa ir izveidots rank title, kas nav nevienam citam: "zēns ar sapni.."
  • tšķirās no visiem GIGN lietotājiem, jo atrodās mega V.I.P. grupā zem nosaukuma, "Dabas Brīnumi"
  • rofils reģistrēts: 21.janvārī 2008.gadā
Sīkāka informācija pa skype: Es2GadusNemazgajuKajas

Cena runājama, jo mēs tak saprotam, ka valstī krīze, bet tādu unikālo lietotāja profilu ne katru dienu var nopirkt.

Sākuma cena: 1Ls. Kurš vairāk?

EDIT: Kebab, nopērc intelektu.

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

ēm lol? Mans profils, pārdošanā??? Man jau sen bija aizdomas, ka kāds uzzinājis manu paroli, forumā..un vakar tipja sēdēju, sēdēju, te izkiko no profila, tipja kāds jau iegājis, hmhm. Bet ja jau kāds zin paroli kapēc nemaina to? Bet nu patiešām, tas tak stulbi treidot te ar manu acc ;@

Link to comment
Share on other sites

Nu no vienas puses wL, ir pats vainīgs, ka viņu šādi nodirš, apsmej un pazemo. Jo pats jau ir vainīgs, ka raksta citreiz kā idiots. Bet nu brižiem vien vienkārši uzspiežu uz viņa profila un palasu dažus postus, nu piedod atvaino, bet man vienmēr ir vismaz smaids uz lupām, ja ne pat esmu pārsmējies. Pedejie posti ir vel kaut cik sakarīgi, bet patinot atpakaļ kādu mēnesi, divus redzam smieklīgos postus! Bet nu šitā vēstule simt procenti nav īsta, bet rawr viņu pats ir izdomājis, lai pasmietos kartejo reizi par wL!

Bet eniwei, pa zelta zivtiņu 1.75 ņemu!

edit: skam tagad izlasiju quelyd rakstito..

Edited by kebabs_
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu ar ko #wL.Media ir tik slikts , viņa topici ir visapspriestākie šitajā forumā. Protams daudzi prot pateikt "Tu esi lohs" bet neko vairāk un pamatot arī nevar. Ok ir topici kas ir vairāk mazgadīgo interesēs un protams visi viņus nodirš itkā pašiem nekad nav bijuši 16 gadi. Kapēc gan vienkārši čalim nevar paskaidrot situāciju , un kas un kā... daudz zemāk vērtēju tos jēlos komentus viņa topicos nekā viņu , vismaz viņš pieprot pareiz rakstību un ētiku :) Ja neskaita to ka tas kādam ir fake profils , kapēc gan nepalīdzēt čalim ar pieredzi , tā vietā lai bezjēgā pateiktu "tu esi lohs" ?

Ja arī tas ir kāds 13 gadnieks , mēs tagad iesim visus dalbānus nodirst ? lol fail. kas slikts notiks ja mēs vienkārši viņam palīdzēsim. palīdzēsim nevis tā vietā pateiksim "ej dirst loh. tu esi sīks daunis. taisi pašnāvību"

stulbums , sākumā paskataties uz sevi pirms spriežat par citiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Nomainīju paroli, quelyds vairs neko nespēs izdarīt ar manu kontu..

kebab > saproti, vienkārši dažreiz tā gribās uzrakstīt kaut ko tizlu/stulbu, ka nevar noturēties, un redzi, dažreiz tas iznāk ļoti smieklīgi.

jukka > nē nu paldies par smukiem vārdiem, bet nu tak gignā puse sēž kas var tik jēli dirst virsū, un izliekās baigie mačo, ko padarīt..

Link to comment
Share on other sites

saproti, vienkārši dažreiz tā gribās uzrakstīt kaut ko tizlu/stulbu, ka nevar noturēties, un redzi, dažreiz tas iznāk ļoti smieklīgi.

Tomēr lielākajā daļā gadījumu tas sanāk debīli un tu tiec nolikts ar skaistiem vārdiem..

Link to comment
Share on other sites

Visi posti, kas bija tapuši pirms 2 mēnešiem patiešām bija tādi tīņa problēmu smieklīgi, lai arī viņš tos nemaz nesamāksloja.

Bet nu pēdējo 2 mēnešu posti ir kretīniski debīli. Galvenais, ka pašam liekas smieklīgi..

P.S Smaidiņš ":umnjiks:" neatbilst zīmējumam.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Nu tad sanaak, ka tiesam tew vajag psihaloga palidzibu, jo tew neviens nepieversh uzmanibu <_<

btw man pat draugos vins ir ielikts favoritos :superlol:

Savs labums tam tomer ir, jo lasot vinja topikus atri uzlabojas garigais :D

Link to comment
Share on other sites

:lolza: quelyd tu arī gribi pievērst uzmanību tāpat kā wl.media ?

superbitch , diemžēl nē.

+ attceros ka tu dazos topicos esi rakstijis, ka velies wl.media pamacit dzivi vai pastastit kaut ko.... pats vel dumaks esi vien !

desina man prieks par tevi(nerakstīšu ar lielo burtu, jo man nepatīk izrādīt cieņu pret desinām.)

KATYUSHA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...