Jump to content
GIGN Forum

Laiks Pokeram


entw
 Share

Recommended Posts

Tad nu tā, jau kaut kur gadu es pa retai reizei uzspēlēju pokeru ar draugiem, bet tagad kad sākās vasara, es katru dienu ~ vairākas stundas pavadu pokera spēlēšanai, sāku arī internetā spēlēt, un vēlaizvien ļoti aizrauj, bet tagad (vakar) uznāca tāds brīdis, ka apnika spēlē internetā, jo nu tādas šaras daudziem iet, ka psc. Dzīvē tā nav cik spēlejam, bet nu fak, man te uz rokām strīts vai flaš, a čalim uz "rivera" atverās uz haļāvu vajadzīgā kārts un full house, un tā visu laiku, tādeļ, es vēlētos spēlēt tikai dzīvajā, itkā mēs jau katru vakaru savācamies ar draugiem, bet nu problēma tāda, ka JYSK'ā (veikalā) nopirka čalis kaut kur gadu iepriekš pokera komplektu (lol, pa 3ls ^^) nu vot, un baigi sūdīgi fiškas un nav plastikas kārtis, tādeļ izlēmām nopirkt kaut ko no hardcore kolekcija, mja, sametīsimies visi, bet ir problēma es nezinu nevienu pokera veikalu Rīgā, bet, bet..cik skatījos parastos veikalos tur viss vienāds, pff. Nav kā reālos kazino tādi čips kur ar ciparu uztaisītais vai something..

Nu vo, paskatījos internetā ārzemēs un atradu nehujovīgu komplektu + ļoti lēts samērā, bet Latvijā tādu tik 10x sūdīgāku i to 10x dārgāks būs, pff. Kas veido cenas Latvijā :slap:

Labi, tagad pie īstās topika tēmas, ir tāds jautājums, rakņājoties pa to adresi es neatradu vai ir iespējams pasūtīt ja es esmu ārzemēs, nu tipja tas ir USA veikals a es dzīvoju Latvijā, vai ir iespējams?

Un otrs, ja tas ir iespējams, kāds nevar man palīdzēt ar pasūtīšanu? Es pārskaitu uz jūsu konta naudu, jūs nopērkat? Plz

http://www.pokershopping.com/500pc-11-5-gr...-case_p417.html

Reku vēlētos šito ^^

:zhaav:

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Ehh nu žēl =/ nē radinieku ārzemēs nav, fak =/ bet tās fiškas (chips) tik smukas ir viņiem, ahh. Bet tūlit ielūkošu e-bay ja tur būs pokera komplekti tad es taču varu nopirkt viņus ja? Bet jūs sakat, ka šipings dārgi izmaksās, fak.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms ~ pus gada pasūtīju eBay'ā no Vācijas. Protams, nav ūber kvalitāte. Dažiem čipiem krāsojums uz kantēm ir tāds nekvalitatīvs. Komplekts ļoti līdzīgs tevis dotajam, bet bez čipu vērtībām. Ar visu šippingu izmaksāja tuvu pie 30 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Normālus čipus var nopirkt jebkurā bērnu rotaļlietu veikalā, ļoti līdzīgi tiem, kādus tu te vēlies pasūtīt, atkarībā no čipu daudzuma, mainīsies arī cena, bet tā ap 30 latiem bija, kad vēl es pirku !

Link to comment
Share on other sites

Čali, es jau kādas 10x esmu izskatījis visu ko var iekš LV nopirkt, bet nē, es jau varu pa 3ls JYSKā nopirkt parastos poker čipus, bet mēs tagad gribam ar draugiem, kā iekš kazino..kur tipja uzlīmes uz čipiem, svars, numuri..vot to vajag ;)

ekopuika > selling? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...