Jump to content
GIGN Forum

Atmaksāšana Dzīves Laikā


w4p1337
 Share

Recommended Posts

Vai tā ir īstenībā, kad tev kāds ir nodarījis pāri, vai tiešām, tas dzīvē nāk ,tam kas tev nodarīja pāri, par sliktu?

Vai dzīve tiešām atmaksā par to ko kāds tev nodarījis? Jūs varbūt vecāki varbūt zinat, vai arī es vienkārši aizdomājos...

Link to comment
Share on other sites

Ja arī nāk, tad nez vai tas pāridarītājs apzinās, ka tas viņam ir par to, ka viņš ir nodarījis kādam pāri.

Bet domāju, ka agri vai vēlu tas cilvēks tomēr dabuj pelnīto.Dots dotam atdodas.

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Protams. Vinu ieliek cietuma vai ari tu paliec kompleksains pedalis un izvaro vinja masu vinja kaltbutne un pec tam vinjam dzivam esot ed vinju un vinja vecakus un onane no priekiem par to, ka tava atriebe piepildas un vinsh ciesh. Vai tad to nevar saukt par nakshanu atpakal?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ne nu infact tas darbojas, jo parasti ljauna daritaji ir loti nerafineti un velak tas viniem vienkarshi pasha stulbuma delj atspelejas!

Nu - piemeram - agresivs pidinsh tev iedod pa seju, bet viss drizak vina dzive jau sen pirms tam ir pilnigi neizdevusies un tu vienkarshi vari gardi priecaties par to, ka vinsh infact ir neveiksminieks un joprojam dzivo ar savu mammu.

un ta vienmer...

Link to comment
Share on other sites

Beefs

Pa ausi es uzšāvu netīšām, tāpēc man dieviņš piedos un ar mani nekas slikts nenotiks. Labi, ka man nav jaunākā brāļa, tu droši vien pārgulēji ar kāda cita ļaundara jaunāko brāli. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...