Jump to content
GIGN Forum

Kā Jūs Uzzinājāt Par Gign?


macho
 Share

Recommended Posts

Iepazinos ar GIGN jau tad, kad iznāca CS 1.3, vai arī nedaudz vēlāk, jo stabili atceros, ka 1.5 spēlēju GIGN'ā

Tad nu tā:

Gāju kaut kādā ceturtajā klasē, aizgājām uz datorzāli un visi spēlējo to kruto spēli, kas tikko bija parādījusies, proti CS 1.3

Atceros, ka kaut kādi urļāni man iemācīja spēlēt, + paši vēl spēlēdami pa manu samaksāto laiku, bet es ļāvu, jo tādu skilu nebiju vēl redzējis, jo mans skils bija 0

Mana pirmā karte bija de_box, kur mans pirmais kills bija ar granātu!

Es atceros, kad ieguvu šo nezvēru CS mājās, tad pat uz skolu negāju, jo močīju botus - pif, paf, headshot un tā visu dienu, karoči biju totāli atkarīgs no šīs datorspēles! Tad jau nu parādijās tāda lieta kā internets un tad es arī sāku spēlēt GIGN'ā, proti jau CS 1.5 un man bija viskrutākais dators no visiem, jo viņu pirka francijā un cik es atceros, tad tas bija AMD Athlon 1.2 GhZ, 512 mb RAM un vislabākais 50 GB HDD

Es pat nezināju ko es ar tik daudz GB darīšu, jo HDD piepildīt nevarēja (tajos laikos)...

Tad nu iestājos arī klanā, ko mēs kopīgi izveidojām ar draugiem un tā spēlējām GIGNā ar klantāgu C-WAR-S un mans nikneims bija SuslikS, tagad jau laiki mainījušies un ir cits...

Vispār es pastāstīšu kā es ieguvu niku Kefiirs un arī tos maģiskos 666

Tad nu tā: Mēs ar draugu nopirkām WOW, tikko tas bija iznācis un viņš spēlēja ar niku Piens un es izdomāju Kefiirs, tā nu man niks ir Kefiirs, bet GIGN forumā man ir Kefiirs666, jo niks Kefiirs bija aizņemts un tāpēc man ir Kefiirs666, bet pārsvarā visās spēlēs es spēlēju ar niknemu Kefirchiks - jo ar šo niku es jūtos krutāks :D

Tad nu tas mans tāds īss ieskats manā CS biogrāfijā!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha! Ja drīkstu palielīties, tad atceros vienu vakaru, kad viņa kopā ar Kram'u divatā spēlēja pret mani [cyka] firmas kartē de_prodigy (ak, de_prodigy...), un es viņus liku :)

Eh, jaunība.

Link to comment
Share on other sites

Es jau gign`u zinu sen , bet nezinu kāpēc nebiju reģistrējies . Tikai skatījos Serveri , un tā bieži nācu gign`a mājas lapā :) Bet pašā gign`ā sāku spēlēt pirms gada varbūt mazāk . To es īsti neatceros .

Nu šī mājas lapa ir labāka nekā macho, pirmā GIGN.lv lapa :)

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

:)

Jimbo mazāks sakars ar Mustangu kā man.. emm, Mustangs bija kādus divus,trīs gadus normāli aizrāvies ar wowu(pwnoja visus kā mazos ^^ izlika 1vs1 3labāko rogue pasaulē) Cik zinu, tad šis ik pa laikam uzkapā CS:S (entajos serveros jau banu atravu) Šodien uzzināju, ka šis nopircis 26collu monitoru :thumbsup: Ja ir velme ar šo papļāpāt, varu iedo skype kontaktu

Link to comment
Share on other sites

Šāda veida topikos parasti ir slinkums iedziļināties, bet ok, šoreiz pamēģināšu aprakstīt, kā esmu nonācis GIGNā. Paši mani CSa pirmsākumi meklējami 1998. gadā, kad mācījos kaut kādā laikam 8. klasē. Kaut kad ap to laiku CS kā tāds parādījās , un čaļi no klases gāja spēlēt Datorpasaulē uz Voldiņa ielas pie 49. videnes. Arī mani pāris reizes aizvilka līdzi LANā paspēlēt (spēlējām kaut kādu beta versiju vai 1.1), bet man tā spēle likās kaut kas nenormāli neinteresants un tizls. Lieki piebilst, ka tajā laikā internets mājās bija tikai retajam. No manu paziņu loka pat nebija nevienam. Pāris reizes aizgājis uz datorsalonu, CSam arī metu mieru līdz kādam 2004. gadam, kad tiku pie interneta mājās. Sākumā bračka spēlēja CSu un mēģināja man iestāstīt, ka tas ir kaut kas baigi foršs. Es paskatījos ekrānā un ieraudzīju tās pašas kartes, ko spēlēju pirms aptuveni sešiem gadiem. Tas ne par ko foršu priekš manis neliecināja. Bet tā nu viņam kaut kādā viedā izdevās mani pierunāt paspēlēt. Tas laikam bija kādas dienas jautājums, kā iekritu azartā un sāku spēlēt CSu ar asiņainām acīm, uzmestu kupri un pārējo geimera atribūtiku. Sākumā bija cs.nos.lv, cs.clan.lv, cs.kompakts.lv, ja nejaucu nosaukumus. Tad es uz kaut kādu vasaru aizbraucu uz laukiem, atbraucu atpakaļ un mans mīļais kompakts ar visiem kretīniem kvalitatīvajiem butamuhiem bija nolikvidēts. Kompaktā tajā laikā vēl apgrozījos ar niku Mors. Tad kaut kādā veidā uzgāju GIGNu, kurā tajā laikā varēja reģistrēt nikus webā, bet bija tāda šaize, ka no vienas IP varēja reģistrēt tikai vienu niku. Tā nu piereģistrēju bračkas AntiCheat, ar kuru kādu laiku arī spēlējām abi divi. Vairāk jau gan es. Pēc tam es izdomāju, ka man vajag citu niku un ownage'am uzrakstīju, lai nomaina uz allworth, pret ko apmaiņā man nācās likvidēt AntiCheat. Bračka toreiz strādāja Anglijā, tāpēc es to tā veikli aizmuguriski nokārtoju. :D Kaut kā tā pamazām arī te sāku uzturēties. Piekusa pirksti.

Link to comment
Share on other sites

:D

Vispār rogue ir nonerfoti, tā kā ar paladinu varēja nosist rogue bez īpašas piepūles.

mustangs ir viskonkrētākais geimeris kādu jebkad esmu redzējis. visas spēles, kuras viņš spēlēja, viņš spēlēja megapro līmenī. tā, ka mani tas apgalvojums neizbrīna

nē, skype kontaktu man īpaši nevajag, nebijām nekādi sirdsdraugi, es vienkārši tāpat interesējos.

a viņu tf2 neinteresē? :)

Link to comment
Share on other sites

Teica puisis, ka neaizraujot TF2.

TF2 nav tas geims, kur owno pēc CS ownāžas definīcijas.

p.s. - un Gludekli, viss ir mainījies. Palas nerfo un nerfo, un tad vēl nerfo.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

TF2 nav tas geims, kur owno pēc CS ownāžas definīcijas.

p.s. - un Gludekli, viss ir mainījies. Palas nerfo un nerfo, un tad vēl nerfo.

Nu tad beidzot, paladini bija pēdējie listē.

mino, tu vēl joprojām esi bitīte?

BZHHHHHHH

Link to comment
Share on other sites

Mēs tāpat ejam arēnā ar 2x Ret palām, uz mauntiem čārdžojam iekšā un ar wingiem 1 sekundē nositam targetu, bet ir, ir nerfi. :lol:

Bet nevajag te par WoWu. :) Piedodiet.

BZZZHH

Link to comment
Share on other sites

Huj znaet isteniba, atceros kad ar savu "pro" klanu zaudeju Lunatics 16-1 kkad pirms 4-5 gadiem kur speleeja vecais sastavs Lunatikjiem un iespejams no taa arii uzinaju par gign, saaku tur spelet domaaju krutakais serveris latvijaa :D, ne nu itka jau bija taj laikaa laikam :), rankaa problemas nebija tikt, TALANT! ^^

Link to comment
Share on other sites

Savos cs pirmsākumos gign.lv serveru liste bija lieliska vieta kur meklēt serverus ar low skill spēlētājiem. :D Par tādas lapas eksistenci pateica kaimiņš.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...