Jump to content
GIGN Forum

Otrais Gign Top10 Fragu Apkopojums


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Forši, ka ir ielikts, bet es nevaru noskatīties, rādās: an error occurred, try again later.

EDIT: viss iet, komenti atkal jau spārda dirsu un mooviks arī foršs, tikai žēl par to gļuku, ka neredz jaunos ieročus no fpw.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

nu daži momenti pamatīgi sūkā, bet nesaprotu, kāpēc top10 nav ticis raimeļa deflectrocketdoublekills. tas ir reizes 10 labāks par pusi no tiem top10 momentiem.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtošu vēlreiz, dļa osobo tupih(samurajs) :) - vietu sadalījumam te nav nekādas nozīmes. Tos nummurus tur varētu vispār nelikt. Es izmantoju top10 mūvika uzbūvi tikai tapēc, ka tas tagad ir modē un ir iespēja mūvikam iegūt lielāku popularitāti.

Link to comment
Share on other sites

mjaa skaidrs- worma 2 taunt kili bja iekshaa, maneejie nee :(

Bet nu jaa kruts vidjiks vaine :D cf tas demo kills bija kruts

4. vietaa pyro atkaapaas uz savu baazi ne??

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

pyro neatkāpās uz pretinieku bāzi, ātrumā kad komentēju latviski to neievēroju. pēc tam jau slinkums mainīt. kad angliski ierunāju, tad piefiksēju.

jā, momenti daži bija saksīgi, bet nekas - trešajā mūvikā ir vēl suxīgāki :D

lūdzu spēlējiet labāk ;)

Link to comment
Share on other sites

varteikt visi fragi ir no adminu puses, tas tā mazliet lame. Esmu visnotaļ pārleicināts, kad bija daudz labāku fragu, kuri netika iekļauti, no parasto spēlētāju puses.

#7 vispār, wtf kas tas ir un kāpēc iekļauts?

Link to comment
Share on other sites

Es gan esmu visnotaļ pārliecināts, ka lielāka daļa aktīvo demo iesūtītāj gluži vienkārši ir admini. Tas droši vien skaidrojams ar to, ka gandrīz visi, kuri interesējās par tf forumā/mājaslapā, arī ir admini. Maz parasto, gign tf regulāro spēlētāju šeit apgrozās, lielākā daļa no tiem par forumiem un citiem informācijas avotiem nemaz neinteresējās.

Link to comment
Share on other sites

Paņem no collide tūli un uzspied uz ieroča right click.

#7 vispār, wtf kas tas ir un kāpēc iekļauts?

emm... Vincis jau visu pateica

Link to comment
Share on other sites

es esmu zvaigzne, tiešām biju patīkami pārsteigts sevi ieraugot šajā mūvikā :D

bet tas kadrs tiešām bija superlols, kā es rēcu par tiem inžinieriem tupot augšā uz sentrijiem un sapojot visus nafig.

jāatzīst, ka angļu versija mazliet iesako, bet, nu, labi, tas jau ir piedodams, šutkas mētāt dzimtajā valodā vienmēr ir vieglāk :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...