Jump to content
GIGN Forum

P.i.m.p


Haiduk
 Share

Recommended Posts

Macho, tu vispaar neko no taadaam lietaam nesajeedz, laikam tiesiibas (ja tev ir) dabuuji deelj ziedojumiem vai caur pazinjaam!

smiliez.de_2125.gif vot sitas texts paarsit jebkuru dabas briinumu smiliez.de_2125.gif

njaa - macho mums te ir noziedojis naudu, lai dabuutu tiesiibas... vai arii macho ir vinas dabuujis no drauga -kaa tad iisti ir? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

chiiti tur laikam jau nebija, jo es varu iedomaaties kaa ir speeleet ar 15 sens, pagriez pa 10 graadiem un 5x apkaart savai asij, bet vai bans tiks nonjemts peec shitaadiem smukiem vaardiem shaubos..

Nezinu, kaa citi reageetu, ja Ban iemesls ir Pimpis un veel macho saka ka man teemeklis raustiijaas (Pats esot redzeejis)!! Taa nav for6a sajuuta, ka paraadaas Ban neparko!!

Jaa, ja man buutu tie 4iiti es te nemaz nekraameetos ar Forumu, vnk ietu uz citu serveri 4iitot, kaa jau kaadreiz dariiju!!

Nu ar to sensivity, hmmm, man nav taa ka griezjaas.... man vnk nav taads galds kaa Net cafee, man tas ir garss, un lai laibi reagjeetu un norm paspeeleetu, man vajag taads sensivity!

Link to comment
Share on other sites

neieliki demo, vilciens aizgāja.

Kaadu demo??? Par ko vispaar iet runa? priekss kam man vispaar te jaa4akareejaas, ja neesmu vainiigs un tad uz maniim veel brauc virsuu ka Trolejbus feat tramvajs ai4uhnjeejis!! psc vai taadi ir GIGN admini???

Edited by Haiduk
Link to comment
Share on other sites

Varbuut vareetu ielikt kaadu voti, par mani! Nonjemt man Ban vai nee!! es domaaju, ka 1,5 gadu laikaa, kopss speeleeju Cs, mani daudzi paziist, Kaa kaadreiz stulbu 4iiteri, gan kaa labu speeleetaaju!! Nezinu, izlemiet pa6i!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...