Jump to content
GIGN Forum

Air France


macho
 Share

Recommended Posts

būtu mans blogs, varētu iekakāt tur, bet tagad jāliek šeit.

atradu interesantu linku par pazudušo air france lidmašīnu

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8078203.stm

es pat iztēloties nespēju cik nenormāli laimīgi ir tie 2 cilvēki, kas to lidmašīnu nokavēja. Tādu sajūtu man liekas nav iespējams raksturot. Viņi noteikti nenormāli piedzersies no priekiem :)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kaa var tik milziiga lidmashiina kaa aribus izkuupeet gaisaa neatstaajot nekaadas peedas. Ja jau ir taa, kaa saka speciaalisti tad jebkuraa gadiijumaa kaut kur taalaak vinjai vajadzeeja nogaazties un tikt pamaniitai.

Pastaav tak espeeja, ka lidmshiina ir nolaupiita un kaadu uuber krutu pilotu noseedinaata un nosleepta.

Link to comment
Share on other sites

Pastaav tak espeeja, ka lidmshiina ir nolaupiita un kaadu uuber krutu pilotu noseedinaata un nosleepta.

man patīk tādi čalīši kā tu, kas vispār nelasa neko par tēmu, bet tikai spriedelē. Izlasi to linku, ko ieliku ;)

Link to comment
Share on other sites

Pastaav tak espeeja, ka lidmshiina ir nolaupiita un kaadu uuber krutu pilotu noseedinaata un nosleepta.

lidmasinu nevar ta vienkarsi nospert. plus, cilveki ir sutijusi no lidmasinas sms'us ar tekstiem pa temu "es tevi milu" tuvajiem cilvekiem, kas parasti nozime loti garu kritienu

Link to comment
Share on other sites

1:0 manaa logjikas labaa.

Tu tiešām esi muļķis, ja biji domājis to nopietni!

Uz lidmašīnas durvīm ir tāds spiediens, ka nekas uz pasaules tās nevarētu atvērt, kamēr lidmašīna ir gaisā. Un ja, teorētiski, tomēr būtu iespējams tās durvis atvērt, tad ir daudz lielāka iespēja izdzīvot tad ja, sēžot lidmašīnā, piesprādzēts pie krēsla, iekrīti ūdenī, nekā tad, ja tiec ierauts milzīgā propellerā.

Bez tam, krītošā lidmašīnā, spiediena un vibrācijas dēļ, tu nevarētu pat piecelties, kur nu vēl aizstaigāt līdz durvīm.

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

vinjiem tachu lidmashinas ir taas modiigas durvis, kas pashas atveras, vajag tikai nospiest pogu.

ok, pienjemsism, ka teoretiski,kaa filmas, tieku lidz tam durvim un tas durvis ir lidmashinas astes galaa aiz spaarna un propellera. tad, ielecot uudenii un galvinjas vai bombenee, manas iespejas izdziivot gan ir lielakas.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir skirba, vai tu uz 250km nokriti no 2m augstuma un talak "optimala" gadijuma aizsluc vai ari uz 250km/h ietriecies masina ar savu terminatora kermeni! :)

No lidmasinas lekt lauka butu loti mulkigi, jo udeni izdzivot no tada leciena nav iespejams. Purva gan var palikt dzivs, jo purvs ir ka tada forsha shvame, bet udeni ne! Udenim ir parak liels virsmas spraigums. Piedevam lidmasinai vajadzetu krist lenak, ka cilvekam un amortizeties trieciena bridi (purngalam saskistot).

Tiesa gan - lotenes butu javar nosedinat okeana. nezinu, kapec ta lidmasina ir izskidusi 5km garuma. Ak ja - jaunumi papildinati un ljotene atrasta.

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...