Jump to content
GIGN Forum

Atkal Tiku Izkikots Bez Iemelsa!


test2
 Share

Recommended Posts

Nolemu notesteet aizdomiigo UUUBERPRO klanu izkikojot vienu no speletajiem ( ar iesauku MIEDZINSH ) - izradas vinjam bija imunitate ...taa kaa es tik ilgi un neatlaidiigi ciiniijos par pieskirshanu imunitaati man, un redzot ka koamnas UUBerpro parstaavis miedzinsh ir sadam tiesibam mani dzilji un sapigi traumeja, uz ko es izteicos "Pidaram Miedzinsh ir imunitate!!" uz ko tiku izkikots ... principaa bez iemesla ...

PS. novelu Komandas "UUBER PRO " parstavjiem ( visiem bez iznjemuma ) - sonakt tadu paskjidraaku caureju ...

ar cienju test2 ...

post-10-1121375083.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jaa jaa, es arii to pamaniiju, nee nu vienkaarshi nezoliidi smile.gif, nee nu es jau saprotu, ka var jau dazhreiz, ja? Bet ka nu shitaa, to nu es nevaru saprast, nee nu tas neiet ne krastaa ne kaadaa jeegaa... man truukst vaardu .

Link to comment
Share on other sites

nu tu esi losis vai tad taads niks "miedzinjsh" jau neizraisa aizdomas ka tas vareetu buut worms vai macho? kaada sakara tu vispaar "miedzinju" centies izkikot???

bez tam tu tachu centies izkikot kaadu bez iemesla (tipa skilla deelj?) par to arii tiki izkikots taatad suudzibai nav jeegas. pluus vispar gign klana parstavji savaa serverii var dariit ko grib.

nu viss driizaak shitais te vareeja buut domaats kaa joks tapec ka nedomaaju ka kaads var buut tik stulbs bet vismaz man shis joks smiekligs neliekas vienkarshi nav nekas forsh

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Nolemu notesteet aizdomiigo UUUBERPRO klanu izkikojot vienu no speletajiem ( ar iesauku MIEDZINSH ) - izradas vinjam bija imunitate ...taa kaa es tik ilgi un neatlaidiigi ciiniijos par pieskirshanu imunitaati man, un redzot ka koamnas UUBerpro parstaavis miedzinsh ir sadam tiesibam mani dzilji un sapigi traumeja, uz ko es izteicos "Pidaram Miedzinsh ir imunitate!!" uz ko tiku izkikots ... principaa bez iemesla ...

PS. novelu Komandas "UUBER PRO " parstavjiem ( visiem bez iznjemuma ) - sonakt tadu paskjidraaku caureju ...

ar cienju test2 ...

tas biju es smile.gif

iemesls kaapeec kikoju: taapeec ka tu gribeeji izkikot mani bez iemesla. Pidars smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vechi - zinajat kA EEDOT MELLENES PEC TAM NAK ARA MELNA KAKA ! es to nupat redzeeju - baisi GOOTISKI !

aaa un iesaku www.ratemyvomit.com smile.gif tur atrodas daudzas BOMBAS ! biggrin.gif

a a toreiz tas taa humors un stuff ...:

Kikot ara bija iemesls jo tu:

a. tu man uzmaacies ( sexual harasment ) - nezini ko tu man teici bet tas bija dzilji sekusali aizvainojoshi

b. un tad shaujot man galva - "you touched me impropriety!!!" ( see robot chiken 18 8:17 )

manuprat lieliski pamatojums smile.gif

Btw. te jaunaa 20 epizode ( torrent )

http://www.mininova.org/get/75000

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...