Jump to content
GIGN Forum

Mežakaķi


k34ups
 Share

Recommended Posts

Tā kā es tur būšu pirmo reizi mani mulsina teksts ko viņi ir ielikuši mājaslapā.

Piedzīvojumu parka līgumu var noslēgt persona, kura ir pilngadīga (sasniegusi astoņpatsmit gadu vecumu).

Tātad ja braucu es un vēl divi cilvēki, tad mums ir vajadzīga atļauja no pieugušā lai tiktu iekšā? Es ceru ka kāds atbildēs šodien.

Link to comment
Share on other sites

Es vakar tieši biju uz to trasi!Tu domā to, kura ir Ventspilī?Varu pateikt to, ka trase ir nežēlīgi forša, itsevišķi pati pēdējā, kurā bija jāpieliek vislielākās pūles, lai viņu izietu!Pašās beigās ir tāds garšs nobrauciens, kur ir jāietriecas tīklā!Tik laba sajūta ir, kad esi pievārējis visu trasi! :thumbsup:

P.S.Mēs bijām uz skolotājas atbildību, taču, ja kaut kas notiek pašai trasei, veicot pareizi viņu, tad vainīgi ir īpašnieki!Tu tiec apdrošināts uz to laiku, kamēr veic trasi!

Edited by Fruktainais
Link to comment
Share on other sites

Biju pirms pāris gadiem, normāli pārmīzu jēgu no tās daļas, kur jāiet tāds normāls 50m gabaliņš pa trosi un var turēties ar rokām pie divām trosēm katrā malā.

Link to comment
Share on other sites

Bijām ar klasi pirms varbūt 3 gadiem. Melno trasi negāju, jo diez gan pārmīzu,, kur bija jāiet pa trosi un man gan liekas, ka augšā varēja pie vienas troses pieturēties, varbūt tomēr bija divas. Un pats trakākais tur man bija tas, ka dažviet attālums starp trosēm bija lielāks par manu augumu un nācās kaut kā uz pirkstgaliem maukt. Pašās beigās, kur uz koka jāuzkāpj vispār cik ilgi čakarējos, jo tur bija daudz par lielu nekā mans augums. unun no melnās trases troses tā pat varēja nobraukt neejot to trasi.

Siguldā.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Siguldā nekā grūta īsti nav, bet Ventspilī ooo jā!!!

Un pats trakākais tur man bija tas, ka dažviet attālums starp trosēm bija lielāks par manu augumu un nācās kaut kā uz pirkstgaliem maukt.
cik tad tu garš esi? 1,60m?
Link to comment
Share on other sites

tgd melnaa trase siguldaa ir garaka. tur vel viskautkadi sudinji...

pateikshu taa.. speka visam pietika bet dazhaas vietaas bij bailes.. un taas trases ir viegli iziet bez pieaakeshanas..

otro reizi jau ar dzhekiem gajaam uz laiku...

Link to comment
Share on other sites

pateikshu taa.. speka visam pietika bet dazhaas vietaas bij bailes.. un taas trases ir viegli iziet bez pieaakeshanas..

otro reizi jau ar dzhekiem gajaam uz laiku...

Es Ventspils trasi pabeidzu ar slapju muguru, un nobrāztām rokām! :khehehe: Bet man patikās.Negribējās nemirkli padoties! :meele:

Link to comment
Share on other sites

ozolkalna ar ir . nu blakus žagarkalnam. diezgan liela trase. patika. bet tur ir nu vnk viena liela nevis sūda krāsas.

tur forš prikols. stāvi kādus 5m virs zemes un tev vnk jālec zemē no koka. un tikai pašās beigās tas mehānisms nofiksējas. riktīgi nice :)

Link to comment
Share on other sites

lw neesmu bijis, bet pagaisvasar biju Igaunija - tur gan bija vnk super - kados 5 limenos bija sadalit, maza teriotrija, interesanti tas, ka izejot 1.limeni tika tikai 2. limeni, izejot 2.limeni vareja tikt tikai 3 limeni utt - karoc - katrs limenis aizvien augstak un augstak - riktig forsi gaja....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm,ierados atpakaļ no Siguldas.

Totāls nogurums un bezspēks.

Trases tiešām interesantas,dažas pat sarežģītas.

Tākā uz turieni biju 1 reizi,tad bija samērā interesanti.

Visvairāk patika protams melnā trasse,jo tā ir visgrūtākā.

Un tur tiešām nācās pasvīst,bet beigās pabeidzu visas apmēram pa pusotru stundu.

Nu un kopsummā - esmu apmierināts.

Vislabākie manuprāt bija nobraucieni ar trosi,un tautā sauktais ''Tarzāns''. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...