Jump to content
GIGN Forum

Ihack


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kas tas Ihack taads ir ?

bittorrent trakeris ,bet tev jau taapat tas neko neizteiks..

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

mani taada zinjkaariiba maac tongue.gif kaadi jums ir ratio ihackaa. man piemeeram tagad 0.530, jo pirms uzlika to padariishanu ar ieluugumiem mani izmeta confused.gif tagad kaadas 3 vai 4 dienas esmu regjistreejies.

Link to comment
Share on other sites

mani taada zinjkaariiba maac  tongue.gif kaadi jums ir ratio ihackaa. man piemeeram tagad 0.530, jo pirms uzlika to padariishanu ar ieluugumiem mani izmeta  confused.gif tagad kaadas 3 vai 4 dienas esmu regjistreejies.

man tas pats ,bet ratio ir ~0.05 happy.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

sigma taapat jau kaadu laiku neiet.

Link to comment
Share on other sites

a tai sigmaa ir kaut kas labaaks? Tur ir jeega regjistreeties?

Nu es pats tai sigmaa daudz neskatos, tur bratans registreejies.

Ir taa ka dalja torentu tur paraadaas aatraak, kurus novelk un peec tam liek ihack'aa.

Bet tur juuzeri mazaak, un tagad jau kaadu laiku vinja neiet.

Link to comment
Share on other sites

nu es itkaa esmu ihack danger un sigmaa (torrents.lv) regojies.. danger taads pamazs (veel) bet tur man ratio taa ap 1 turas jo tikai ~1 gb esmu lejuplaadeejis un no turienes velku tikai filmas smile.gif

P.S. Pasaulju Karus - war of the worlds or smthn vakar noskatijos blood tik forshi specefekti un laimiigaas beigas happy.gif patika smile.gif nesapratu gan kaapeec tur iisti visi tie meesli izsleedzaas, bet taa forsha filma thumbsup.gif rekomendeeju.

P.P.S. Shonakt jaaskataas House of Wax rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es itkaa esmu ihack danger un sigmaa (torrents.lv) regojies.. danger taads pamazs (veel) bet tur man ratio taa ap 1 turas jo tikai ~1 gb esmu lejuplaadeejis un no turienes velku tikai filmas smile.gif

P.S. Pasaulju Karus - war of the worlds or smthn vakar noskatijos blood tik forshi specefekti un laimiigaas beigas happy.gif patika smile.gif nesapratu gan kaapeec tur iisti visi tie meesli izsleedzaas, bet taa forsha filma thumbsup.gif rekomendeeju.

P.P.S. Shonakt jaaskataas House of Wax rolleyes.gif

nuu ,nebija nemaz tik forsha ,nezinot dazhus shitus no graamatas dazhi momenti liekas diezgan nelogjiski .Bet specefekti ,skanjas bija k cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

a starp citu, kaadas veel priekshrociibas bez ielugumu suutishanas ir tiem, kam ihackaa liels ratio?

nav gaidiishanas laika (ja pietiekami daudz GB ir aplaudoti /daunlaudoti)

Link to comment
Share on other sites

man patiik ihacks, jo tur ir daudz kas no sporta, vbyuer losi uzlabo ratio es tev ieluugumu suutiiju smile.gif , mans ratio ~0,8

ahahah ,roflol.Driim on wink.gif kad veel kaut ko no iihaka vajadzees kaads cits atsuutiis ieluugumu happy.gif Ja mainiisies sisteema un vajadzees maksaat par iespeeju uzlabot ratio (kaads kaut ko tamliidziigu teica ,tikai varbuut es nesaprotu vinju jokus) paarvaakshos uz citu trakeri cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...