Jump to content
GIGN Forum

Paarlaadeeshana


meniks
 Share

Recommended Posts

krch tads gljuhs, meibi kadam ir bijis, meibii nee. dazreiz kad parsledzos no nazha uz pistoli vai kadu citu ieroci puljas magaziinaa ir pilnas, bet vinsh saak automaatiski paarlaadeet. wtf ? un tad es no vinja tikt valjaa nevaru kamer neizshauju kadu pulju no ta ierocha kursh paarlaadeejaas

Link to comment
Share on other sites

man arii shad tad taads uznaak nezinu man vinjsh itkaa netraucee es nospiezhu peli kreiso un vinjsh itkaa atpakalj normaalaas sliedees , man vinjsh laadeejas tad kad es tikko nomainu un katru reizi taa , nu protams ne vienmeer tikai tad kad uznaak !

Risinaajums ) Shauj wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet kad steigaa,ja tiek pamaniits pretinieks, piemeeram, paarmaina no nazha uz deagle un izshauj to 1 lodi pa pretinieku (nepaspeejot apskatiities vai tas deagle taisaas paarlaadeeties vai nee) taa 1.lode aiziet bez jebkaadas skanjas un mani tas parasti kaukaa nedaudz izsit no liidzsvara huh.gif

Tad parasti liekas ka nav kaukas kaartiibaa ar ieroci un, kameer aiziet ka viss kaartiibaa tad jau esmu noshauts dry.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

Bet kad steigaa,ja tiek pamaniits pretinieks, piemeeram, paarmaina no nazha uz deagle un izshauj to 1 lodi pa pretinieku (nepaspeejot apskatiities vai tas deagle taisaas paarlaadeeties vai nee) taa 1.lode aiziet bez jebkaadas skanjas un mani tas parasti kaukaa nedaudz izsit no liidzsvara huh.gif

Tad parasti liekas ka nav kaukas kaartiibaa ar ieroci un, kameer aiziet ka viss kaartiibaa tad jau esmu noshauts dry.gif

tikai njuubi un rusheri skrien virsuu ar nazi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Man taada gljuka nav, nu man nav no-steam var buut tapeec , iespeejams tas no-steamam taads gljuks ieviesies biggrin.gif

nu es arii speeleeju ar stiimu un man tas gljuhs ir. Lab ganjau k-kas konfiga visdriizaak ir ne ta ka vajadzetu un kads 1 ciparinsh ir ne ta un tas visu sapish.

Link to comment
Share on other sites

man atkal gadaas ka uzreiz šaušana nenostrādā ( asečka ), es tik spiežu un spiežu to peli, vēl ar kāju uzsitu - uzsēžos virsū (pie visa tā mērķīti velku līdzi pretinieka galvai), bet tikuntā nekāda jēka maita automāts kā nešauj tā nešauj, nu un nobegumā loģisks iznākums - es ir garzemi, ne tikai CS'ā, bet arī uz grīdas pie kompja - no pārpūles un noguruma mātāties ar rupjiem vārdiem!!!

Link to comment
Share on other sites

man atkal gadaas ka uzreiz šaušana nenostrādā ( asečka ), es tik spiežu un spiežu to peli, vēl ar kāju uzsitu - uzsēžos virsū (pie visa tā mērķīti velku līdzi pretinieka galvai), bet tikuntā nekāda jēka maita automāts kā nešauj tā nešauj, nu un nobegumā loģisks iznākums - es ir garzemi, ne tikai CS'ā, bet arī uz grīdas pie kompja - no pārpūles un noguruma mātāties ar rupjiem vārdiem!!!

erix man ta ir tikai tad ja m4a1 uzlieku vai nonjemu klusinatajau tad vinsh kadas 5 sek neljau shaut man

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...