Jump to content
GIGN Forum

Tusinsh Businjaaa


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Eziiic izdomaja uzrikot tusu Liepajaa,un es viennozimigi piebalsoju par...Tatad 5d-7d tiek rikots tuss liepajaaa! Pikniks pie ezera.Pelde ezeraa..maratons gar ezeru! viss buus! Cik noprotu liepanjieki nerunaas pretii,tadi kaa Nightmare,plikais,0,7lb,Huseins un Lukesh nerunaaas pretiii Bet no Riigas planojams dosies Eziiic,Jimmij,n0r3k,cash un vel kads...Taa kaa iesaku laicigi pieteikties,jo cilveku daudzums ir lidz 8-10cilveek...izguldiit atradiisies un partiijs bus ok....Dodiet zinju,un izdomasim kas un kaa...

Eziiic vaac autinju no Riiigas....Pieteikties sheit!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bļin,. tieši šo 6dien ir mans šīs nedēļais vienīgais brīvais vakars, kuru tomēr man ir jāpavada ar čomu viņa dzimšansdienas pārtijā, jāsatiek vēl dahuja cilvēki, jo neesmu uz mājām bijis jau 2 nedēļas, tieši šonedēļ 5dien kaut kāds krāns lektors brauc vadīt īpašās lekcijas, kuras ir tikai 4 visā gadā, arī 6dien viņas ir... vienkārši kārtējā izjātā nedēļa... cik forši, ka viss izdodas kā pa plauktiņiem...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, tikai varbūt kaut kā izlavierēšos, ka 6dien uz tām sūda lekcijām neaiziešu un pievienošos uz piektdienas vakaru, cikos jūs sākat, kur un kā? Es laikam tikai ap 8ņiem vakarā tikšu brīvs, nu ceru ka ātrāk, bet karoč saki kur un kā ir savākšanās... nē labāk varbūt nesaki, lai manī mostas intriga :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...