Jump to content
GIGN Forum

Spd Englišs


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Lыdzu, izstвstорu, savu problзmu. RОT, JВ RОT. Ir Noteiktais Skolas Pвrbaudes Darbs, angпu valodв. Tas tipja nav eksвmens, bet par vienu pakвpоti uz leju. Nu vo:

Cik nu esmu lielоjies @ angпu valoda, es nзesmu izstвstоjis otru savu pusоti. Tвtad, angпu valoda man iedalвs divвs galvenвs grupвs:

1. Mutiskie projekti/prezentвcijas

2. GRAMATIKA

Runвjot par pirmo, jв visos mutiskos projektos man ir 8-9-10 atzоmes, vienkвrрi ideвli, varu pastвstоt uz sitiena, par jebkuru tзmu, ar pietiekamu apjomu, un smuki visu izrunвt. Tur problзmu nav, runврanas kd daпu, es dabырu ceru, ka max atzоmi.

Bet te seko, ''uюas'' GRAMATIKA, jв visi рitie reported/direct speech. Visas formas/laiki, aij nu bail vienkвrрi.

Un tagad tik sвkas topika оstв jзga. MAN LЫDZU KВDS VAR IEDOT KВDU LINKU UZ MВJASLAPU, kur ir viss smuki tabulas veidв sarakstоti visas ANGПU VALODAS FORMAS VAI LAIKI, kв tur viтi saucвs,

Man vajag tв, tipja:

* Past Simple - Vienkвrрв pagвtne - piemзrs

* Un tв visus tos, Continous, Perfect....

VAI ARО KВDS VAR SARAKSTОT, visus tos laikus te, smukв pвrskatвmв veidв, ar visu piemзru, un paskaidrojumu, nu пoti vajag.

Es пoti lыdzu. Help.

EDIT: r&r, tur jau tв lieta, ka grвmatвs ir tikai sоkumi tieрi par kвdu tзmu, bet nav kur visi kopв, jo рito jau ap 7.klasi vajadzзja iemвcоt, bet aizmirsвs, un tagad jвatrod....

EDIT: Cipruss, to ko iedevi, ir VIENKВЄРI PERFEKTI, tur puses nav, apskatвms veids ir рausmоgs, bet vismaz tu man pameti ideju ko rakstоt google, un par to paldies. Bet protams ja kвds brоvprвtоgi paskaidrot man visu рito, ar prieku uzklausоры.

Nu tas otrais links ko iedvi nu ir jau labвks. :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Nu bet runājot/prezentējot var izmantot savu leksiku/ savu vārdu krājumu, un tādeļ es cenšos ar parastiem, īsiem, bet tajā paša laikā ģeniāliem teikumiem visu pastāstīt. :khehehe:

Te ir vēl kāds 8.klasnieks, kas rīt rakstīs to SPD Angļu valodā, vai kāds kas to rakstījā un atcerās par ko tur īsti būs...

cash^

''...Pērļainiem varbūt, bet ne ģeniāliem.''

Nu dabīgi :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Es angļu valodā nezinu gandrīz nevienu likumu, rakstu/runāju uz izjūtu. A līmeni dabūju.

No stress. Tas ir galvenais, kurš norok eksāmenus.

P.S.

Neticu un viss!

Pērļainiem varbūt, bet ne ģeniāliem.

Link to comment
Share on other sites

Past Simple -

To be +

was - he, she it.

were - we, you, were.

I went; Did I go?; I didn`t go.

Past Continius

Was, were > Ing

While we were having breakfast it started to rain

Past Perfect

Had + verb(3 pamatformā)

I had had lunch

Had you had your lunch?

No, I hadn`t had my lunch.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Vot šito es ilgi gaidīju, paldies DoubleT, nu ko palasot googlē grammaru + tagad vēl DoubleT'a rakstīto, secinu, ka nemaz nav tik monstrīgi šie laiki, un domāju, ka uzrakstīšu, bet vienmēr noiet man greizi ar šiem laikiem, un sāku viņus jaukt, + tagad būs visi, visi laiki kopā, tādeļ 100% nočakarēšos, ja nu vienīgi uzrakstītu špikeri, bet nu ja pieķers, pizdec būs. :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

I had had lunch

Had you had your lunch?

No, I hadn`t had my lunch.

diezgan tizls piemērs :) 999 gadījumos no 1000 prasa "have you had your lunch?" un atbild tāpat.

"had you had" es vispār nekad neesmu dzirdējis. Parasti prasa "did you have?"

labāks piemērs būtu "Had this man ever been nice to you, before he slapped you in the face?"

vispār past perfect reti kad izmanto jautājuma teikumos.

p.s.

un past continous rakstās šādi nevis continius

Link to comment
Share on other sites

taisnība, continuous. tā iet, kad saskatās uz visādiem continius, pats sajauc kā īsti bija (vispār jau es nesajaucu, vienkārši savu postu nepārlasīju, kā parasti to daru :) ). līdzīgi kā ar perlamutry un parlamentary banu - biju atklausījies nepareizos variantus tik daudz, ka jau piemirsu kā raksta permanently

Link to comment
Share on other sites

:) ). līdzīgi kā ar perlamutry un parlamentary banu - biju atklausījies nepareizos variantus tik daudz, ka jau piemirsu kā raksta permanently

Tak beidz attaisnoties, macho. Visiem skaidrs, ka Tavs reitings wl acīs ir krities. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, kad iedeva kd sapratu, ka nu ir beigas, visu ko vakar cītīgi mācīju jau aizmirsu. Un tagad pāršķirstu visas (kopā 5.lpp) un paskatos, wtf?! nekas īpašs, tur nav. Kd var teikt tik līdzīgs iepriekšējiem kd ko gada laikā rakstijām, nu jā tur man ir 4-5-6 atzīmes, jo nemācīju likumus, un skatos, palika vēl 30min līdz nodošanai (laiks bija 1h 30min kopā rakstīt) un esmu jau beidzis. Un domāju, ka būs normāli. :thumbsup: Un pie tam +- beidzot sapratu tos laikus :khehehe: Un pirmdien, būs runāšanas daļa, kur ar draugu pārī, izvelc lapiņu un jāstāsta dialogs par to tēmu. :)

+ Nosēdēju šodien apmēram kādu 1h konsultācijā :) (ieskaitot to, ka pirms konsultācijas pēdējās divas stundas bija tās pašas algebras) un tagad riktīgi sapratu visu un rītdienas kd algebrā būs viss čiki piki.

Tagad jāiedzer tikko nopirkta ledus-auksta 1,25L kola, un varu čillot, bet pēc 10min jāķerās pie md, pildīšanas,

Oj, sāku stāstīt par angļu valodu, pabeidzu ar nezin ko. Sajaucu Nakts rīta spama topiku, aij nu whatever, esmu laimīgs. ;/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...