Jump to content
GIGN Forum

Slinkums Jaunumu Rakstīt


macho
 Share

Recommended Posts

Vnk abrīīīīīnoju tos, kuri spēj noreaģēt un iešaut ar rocketu lidojošam soldieram. :D Es tik varu uzšaut aptuveni tur, kur piezemējas.

Edit: :mIm:

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Paskatījos to pirmo video, kur TOP10, un es kā TF2 nūbs, apbrīnoju cilvēkus kā piemēram tajā video:

* Momenti kur skauts, nes ārā visus kas pagadās, nu kā var ar skautu ownot vispār? Cik nu ir man ar viņu spēlēts, 0.

* Tajā momentā, kur Mediks aizstāvēja savu punktu, nogalinot ar šļircēm kādus 3 vai 4 cilvēkus, Demomanu, Skautu un neatceros kas tur vēl bija

* Soldier, nu kā tā var? Es pēdējā, laikā cenšos tagad ar Soldieru spēlēt, un vēl nepielec, kā tas ir iespējams? Pretinieks kaut kur gaisā uzlido, lidinās, un tu izšauj un tieši kad piezemās, būm tieši viņā trāpat, intuīcija vai kas? Tur tak ir 100 un 1 traektorija kur pretinieks spētu piezemotos un tieši viņa trāpa. Es gribu spēlēt ar soldieru tik pat perfekti.

Link to comment
Share on other sites

:D Es tik varu uzšaut aptuveni tur, kur piezemējas.

Šodien pa radio teica, ka ir radies jauns saiklis "ab" un jauns vārds "rīnot". Par video runājot, ir ok. Lai taisītu krutus airšotus, ir jābūt iedzimtām fiziķa spējām, vai ietrenētāi reakcijai un precizitātei.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

@quickaim - nemāci citus, ja pašam sajēga 0. Tas, ko tu nosauci par saikli, ir priedēklis. ;)

Negribu ieiet off topikā, bet ātri rakstot uzrakstīju "saiklis", pohuj, saprotu, kas ir saiklis un kas priedēklis.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

tur nevajag iedzimtas fiziķa spējas. tur vajag trenniņu. es teiksim tā nemāku, jo man nav pret ko trennēties - pubā reti kad kāds forši rocketjumpo :(

Hīlojot bloodlord, ne to vien var redzēt! Šis ievaino pretinieku un tad taisa airšotus.

Pikapos var labi trennēties, tikai tur vajag normālu netu, lai turētos ciešams pings.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

tur nevajag iedzimtas fiziķa spējas. tur vajag trenniņu. es teiksim tā nemāku, jo man nav pret ko trennēties - pubā reti kad kāds forši rocketjumpo :(

Novelc mapi,kur boti lekā uz vietas ,mēģina viņus uzšaut gaisā un tad taisīt airshotu,vismaz es tā daru.

Kādu 1h patrenēsies ,būs jau mazliet labāk..bet tas tā.

Edit: Mape šitā http://www.fpsbanana.com/maps/66113

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

nahuj tur vairs pat neatceros kurā vietā bija spiegs. Samērā augsta vieta laikam bija. Viņš tur pilnīgi neko krutu neizdarīja atšķirībā no citiem. Pārējie ir ok, bet par to spiegu gan biju ļoti vīlies.

ā, es tik ceru, ka nejaucu ar #3, jo to nebiju redzējis un skatījos arī to :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...