Jump to content
GIGN Forum

Ban From Macho


BASE
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: f0rSak3n | BASE

BAN] Iemesls banam: aimbot

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 14 minutem 59 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] -----------------------------------------------------------------

4o za hrenj ?

ja nikogda neigram s 4tami , a tut vdrug takaja maza psc

esli neverite zajdi na drugie server (naprimer cs.battle.lv ) i spreoite , igraju li ja s 4itami , i vam otvetjat 4to net !

podumaj nas4ot togo 4to ti sdelal macho !!!!!

esli ho4e6 pogovoritj nas4ot etogo ja na irc.lv na kanale #4saken nick PACAN

zdu dry.gif

Edited by BASE
Link to comment
Share on other sites

klau, es tevi peetiiju diezgan ciitiigi. Offisaa. Tas kaa tu peekshnji uzteemee uz dzhekiem, tas veel taa. Interesants man likaas tas variants, kad tu noshauj vienu, paarlaadeejies, bet ap stuuri iznaak otrs dzheks, kuram tu zibeniigi noteemee virsuu, joprojaam paarlaadeejoties.

es patieshaam pieljauju iespeeju ka es kljuudos, jo nebiju gluzhi skaidraa kad tevi nobanoju, bet tik un taa, esmu apmeeram 99% paarliecinaats ka tev bija aimbots.

Link to comment
Share on other sites

nu blood. a kas tas par prikolu kad kekss sestajaa raundaa skrien uz T baazi un nomet ieroci, vai ko tur, nu enivej vinjam nazis ir rokaa. Izskrien T un vinsh uz to T taa hops uzteemee virsuu. Ar nazi? wtf?

Link to comment
Share on other sites

hz, bet nu visus [uuberPRO] keksus izrubiijaa taakaa zinaadams un veel flashi netrauceeja, kad pie taas **** garaazhas izrubiija 1 dzeku sad.gif un tipa peec tam izshaava nepateemu (fake) smile.gif macho taisniiba laikam sad.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Ja kadam nav slinkums, labak nokachaajiet ieprieksheejo mapi inferno

Tur var labak redzeet. Es teiktu ka aimbots ir smile.gif

Un tai pashaa ofisaa pirms pasha bana, vinjam nomet flash priekshaa (vinsh neaizgriezhas) tad izlec T , a shim merkis smuki/vienmeeriigi seko liidzi teroram.Tik aatri flash nepaariet, ja nomests tik tuvu priekshaa.

Plus, peec kustiibaam spriezhot, ir tikai viduveejs speeleetaajs, bet kad uzrodas pretinieks, merkis vienmeer perfekti uzlec virsuu.

Link to comment
Share on other sites

apskatiijos inferno demku. Var redzeet ka tev aimbots pa vidu cilveekam uzlikts, jo kad tu shauj pa vinju, tad teemeklis vienmeer tur. + daudzas diivainas situaacijas.

Ir, ir tev chiiti, chaliit.

p.s.

aimbot - tas nenoziimee ka aims ir uz galvu vienmeer uzlikts

Link to comment
Share on other sites

mde , nu igrajte bez menja na svojom servere , i dumajte 4to umneja aimbot !!! hotja vam uze tolka net govoritj 4to ja neigraju s 4itami !!! macho i posmotri e6o raz demki , i skazi 4to ja 4iter , i umenja nebudet bol6e voprosov !!! toka re6i sam , a neslu6aj vsjakih ..... !!!

Edited by BASE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...