Jump to content
GIGN Forum

S1xty N1n3


Outlawz
 Share

Recommended Posts

Guest Guest

taaatad tu gribi teikt ka taadi speeleetaaji kaa es nevar speelet pubos?

jo tiek banoti....

man tagad jau ir po vai mani tur gribees redzeet.... jo otrais bans bija vienkaarshi n1c3.... iemesls: "chau"

un jums ir savs comunity un speeleetaaji no malas tiek uznemti foshi....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest blck-

nu kur var būt tik kruts admins ka bano knackeru? wallbash.gif ja vinam buutu wh vai kas tur veel tad vinsh arii lanaa neko neraadiitu, bet vinsh raada, taa kaa stfu.gif aa crybaby.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kur var būt tik kruts admins ka bano knackeru? wallbash.gif ja vinam buutu wh vai kas tur veel tad vinsh arii lanaa neko neraadiitu, bet vinsh raada, taa kaa stfu.gif aa crybaby.gif

ir pietiekami daudz spēlētāju kuri tiek uzskatīti par baigiem nažiem noķerti. un kamēr nav izlemts, ka knakeris ir tīrs, tikmēr man ir iemesls apšaubīt visu ko viņš raksta k?

Link to comment
Share on other sites

Nē es gribu teikt, ka ja tu pateiktu apmeram šādi: " klau te notikusi kļūda lūdzu izskatiet vēlreiz, es veletos spēlēt šai serverī"

Tas dotu daudz vairāk nekā

"tev ir tikai tupas atmaskas... tu jau sevi pazemo... un visu savu dirsaa izdraazto serveri... driiz vareesiet pod*botus saakt likt, jo normaali speeleetaaji tiek banoti..."

un

"vienkaarshi es nesaprotu kur var par adminu likt tik neapteestu cilveeku kaa outlawz"

un

"un es peedeejaa laikaa vienmeer speeleeju zem nika ^69 ... tak shto lasiet par savu botu serveri @ baltgames.lv "

un

"UZSPEELEEJAM LANAA 1uz1 uz tevis noteiktu summu... lai tu aizveertu muti uz visiem laikiem.... "

un

"pastiisimies kas un kaa... kurs te ir 0... un kursh chiiteris... un kursh vienkaarshi DOLBAJOBS kursh pirmo reizi muuzhaa pamniija skilu "

MAn turpināt???

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Guest DragoN^
smiliez.de_2469.gif naaaiis laikam pizdatie daunji sheit ir! nahuj neesat aizgaajushi guleet ? biggrin.gif skataties vai kaads kaadu sliktu vaardu nepasaka ? tas es pasaku visu iisi un skaidri otlawz un edds DALBAJOBI! soory bet tas taa ir! taa arii buus! rolleyes.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest DragoN^

karo4 GIGN IESUUKAA AAANUSU! VISS ADMIN VNK PWNZ ! smiliez.de_2477.gif nahuj outlawz.. kur taads mudaks var buut iedomaajies ka esi pro.. atnaak chalis ar labaaku skillu un shauj tevi nost tapeec tev liekas ka wh vai aims kas tur bija hujzin tapeec arii laikam nobanoji!

Link to comment
Share on other sites

IZskatījos to filmiņu no priekšas līdz pakaļai un atpakaļgaitā un vēl šā un tā, bet sakat ko gribat nereizi nejutu WH (pat parskatot ar WH), vienīgi tas 3. raunds tāds ahūna nereāls, bet katram gadās - man šķiet ka bans bij nepa tēmu, bet kā jau minēju, man nepatīk viņa manieres...baigi liela mute...Tāka es palieku sai strīdā daudzmaz neitrāls

PS Out - viņš tevi nošāva ļoti elementāri un visiem CS likumiem atbilstoši, viņš pat tevi uz reiz nemanīja, pat aizgriežās...

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

erix... es jau serverii raxtiiju ka kljuudaas... mani suutija nahuj... tas bija vakar un konkreeti EDDS... ar savaam voteem..... kam nepatiik sixty9? utt... forshi uzkuudiija pareejos un pats vieniigasi nospieda 1 ... bija ka patiik 8 nepatiik vienam.... protams kad es pateicu GUDRS ADMINS, sekoja kick sad.gif(

Link to comment
Share on other sites

vispār lasot šo visu, man rodas pamatotas aizdomas ka tam knackerim nekāds wh nebija. Bet lasot to kā viņš runā, es esmu diezgan pārliecināts, ka gignā es tādu pidiņu labprātāk neredzētu. Pa visiem šiem cs gadiem laikam tomēr foršāk ir spēlēt cs ar kādu cilvēku ar kuru var saprasties (pat ja viņš kempo drausmīgi tā kā outlawz), nekā ar kaut kādu jaunizcepto pro pidariski iedomīgo talantu kā knackeri.

dīvaini, bet man tomēr cs liekas kā spēle kurā labi pavadīt laiku...

Knacker - varbūt tev nebija čīti, bet šie tavi "inteliģentie" teksti skaidri pastāstīja visu par tevi... banu (vismaz es) nost neņemšu. Noteikti ka ir serveri, kur tādu plaukstošu talantu kā tevi spēj pilnvērtīgi novērtēt. Un kur nav tādi "mudaki" kā outlawz...

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

ES jau raxtiiiju es nesaaku asiem vaardiem izrunaaties.... forumaa jaa... serveri /msg EDD es speeleeju jau gignaa gadus 4 un redz nevienam es nemaisiiju.... worms es domaaju atceras ka bija lu[n]iz un pu[n]iz 2 speeleetaaji... bet redz kaadreiz ir janaak kautkaadiem "vairs neizteikshos" ADMINIEM... kur saakumaa uzliek un peec tam domaa... peec tam izdoama un nenem nost jau par pilniigi kautko citu.... un man 4ista poo... man servu ir daudz, es gignaa speeleeju tiaki draugu deelj... gl "OBJEKTIIVAJAM GIGNA ADMINU KOLEKTIIVAM"

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

un palasot vaardu NEAPTEESTS kas attiecinaams uz tieshi Outlawz... iesaku palasiit pirmos juusu admina EDDA postus... es par vinju nebiju iemineejies ne vaarda... un nevienu PAR PIDARU 100 reizes postaa neesmu saucis.. jaa, kad esmu dusmiigs tad varu pateikt ka admins ir neapteests jo banu vinsh lika tikai par vienu lietu par 1 kilu caurs sienu treinaa.... un neapteests ir tapeec ka vinsh nekad muuzhaa neesot zinaajis ka tur varot izshaut... ja cs admins ir tik pieredzeejis un nezin populaaraakaas prostrela vietas, un par to liek banu (pat ne reizi neizbraucis kartei cauri ar free mode) tad protams par gudru es vinu nesaukshu... a par EDDU runaajot, man ir vienalga ko juus darat savaa starpaa... vakarnakt edda gaajiens ar Admin Vote: "Kam patiik sixty9?" 1-nevienam 2-man

jeb kautkaa taa.... pats nospieda 1 un veel 8 nospieda 2... protams man bija jaaklusee jo esmu padotais... bet nee pateicu ka admins ir gudrs un dabuuuju kiku.... n1c3... un vakara bans izsleegumaa by u mancho bija visai noteikti pamatots....

Link to comment
Share on other sites

Guest knack

2 mancho & erix...

vareetu paskatiities visaa demkaa... cik es vaardus pasaku pa karti? 1,2... ja ir kaads paziistamais parunaaju... es vispaar pat vaardu LOL kad mani noshauj neasku... ir taads teiciens kas nav jaasaprot uz mani bet vispaar.. kameer suudu neaiztixi visnh nesmirdees... bet kaadam nepatiik un vinsh aiztiek... nu tad protams es arii nekluseeshu.... katram cilveekam vadziits luuzt agri vai veelu...

tjipa es buutu tas kurs serverii saka visiem BOTS LAMERS ZHUKRA KRISA un visiem nesaprotamo fraazi "TU ESI LOL" (pashi neizn ko saka)...

Esmu pateicis pietiekami un varat sho teemu sleegt.... bet edd gl tev kaadreiz ienaakt apollo kad esmu es vai arii kaadaa chanaa @ irc.lv kur man ir ops... gl tev tikt gazeros un gl tev kaadreiz uzvareet mani.... smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

idiots. aa nee, pidars.

tu ljoti labi zini ka speleji ar AIMu. nevis ar WH. bet AIMU. un tas ko tu tagad dari ir tikai tapec lai citi pro, ieskaitot diemzheel tos, kas atshkjiriibaa no tevis tieshaam ir pro, nezinaatu, ka tu esi pidarisks chiiteris, pie tam ar aimbotu. vismaz pubaa. ko tu dari gatheros, cw vai veel labaak apollo vai tajos uuberforshajos irc kanaalos kur tev ir ops (LOL, es tachu tajos visos tik ljoti gribu tikt) man ir smagi pajaat. es laikam neesmu pro, kaa tu. pie tam taads kurshs tagad aicina savus forshos draugjeljus kuri ir veel stulbaaki par pashu te fleimot uz adminiem. use the force, luke, tu esi uz iistaa celja lai tev nonjemtu banu.

lamaaties es atljaujos taapeec ka tu aciimredzami chiitoji, pie tam ar aimbotu. par WH es tevi neapvainoju.

par to voti ko vinsh runaa. izskaidroshu citiem lai butu vel 1 pieradijums tam cik labi dzhekam smadzene (ne)straadaa:

tu esi lol. kaa tev patiik shis teksts? smile.gif jaa, protams, es nezinu, ko tas noziimee.

es saaku gari un plashi runaat par 69. pozu. TEV TAS NEPIELECA. dazhi (kuriem ir nedaudz vairak smadzenju krokas nekaa tev) izteica savas domas. tad es uzliku random voti ar jautajumu "kam patiik 69?" (ieveerojiet ciparu apziimejumu nevis vaardu) un atbilzhu iespejam 1) jaa 2) nee (nevis 1) nevienam 2) man). TEV ATKAL NEPIELECA. mans secinaajums peec tavas dirshanas (neteici tu gluzhi ka admins ir gudrs) jau toreiz bija ka tu esi debils. nu un ar to aimbotu tas pieradijas.

galu galaa veel varu pateikt ka macho (kura niks ir par sarezgiitu tavam tupajam paurim) tevi nobanoja tikai tapec ka es vinam pateicu ka tu esi spelejis ar aimu. man diemzhel pasham peec id tevi nobanot nesanaca.

p.s. pareizi m/f, tieshi tas chiits ar ingame switch arii vinam ir. speeles laikaa var iesleegt/izsleegt wh, aimu paarsleegt uz kjermeni, kaklu... esmu to redzeejis dazhiem kretiiniem klubos. a shis gan uzsleedza uz HS, peec tam kad no sakuma speleja ar izslegtu. pidars.

Link to comment
Share on other sites

nu kaut kaa iisti neticaas ka knackers sheit ar chiitiem apkaart speeleetu.

noskatiijos to demku, nu lab, pirmos triis roundus, tajaa treshaa roundaa tie paaris hs nu varbut bij aizdomiigi, bet kamon, cik reizes jums pashiem shaadas sharas nav bijushas? man 101 reizi. un wh jau nu to4no tur nebij.

un par knackera runaashanu, a kaa vot juus justos ka juus izbanno aaraa? nu lab protams vinsh pats vainiigs ka dirsh sheit taa, bet tomeer, ja izbanno un vel uzraksta taadu tekstu kaa EDD tur saakumaa tad var saakt ne tikai to vel dirst virsuu.

protams, ka man ar besii visa shii "pro" speletaju dirshana , no seerijas, a davaj uzspelejam LAN, aizej uz chempi un pieraadi utt. bet tomeer, tas ir iemesls atstaat banu?

Link to comment
Share on other sites

noskaties manis mineeto fragu, manis pec skaties ar slow-mo, lai labak pamanitu, kas notiek, un tu redzeesi to kas nekad pat tik nereala spele ka cs nav bijis.

thats it from me for now.

Link to comment
Share on other sites

labi, atzīstu, esmu kļūdījies par wh. knakeri vari tagad nomierināties. katram gadās. bet par aimu vēl jānoskaidro. un es ieteiktu tev nesprēgāt, bet pagaidīt ko citi teiks. 1 cilvēks nekad nav lēmējs.

Link to comment
Share on other sites

Duble "D" - esmu ar AWP bez zuma no iespaidiga atāluma nošāvis pretinieku hedā, netīšām piesitot ar pelīti pie klaviatūras, kad centos pagriezties uz viņā pusi

Noskatītos šo dēmo tur jau vispār sanāk skaties cik slo-mo gribī sanāks super aims!!! Viens frags nav rādītājs

NU bet tas tā...ne man lemt par viņa nākotni, un es apsolos šai topikā vais nereplejot

PS - es zinu ko nozīmē "LOL" - bet ko nozīmē "Tu esi LOL", man nav ne jausmas!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

ir arii taads teiciens "piniigi chau", taa noziimi gan jau saprotat (ja nesaprotat, tad ejiet dirst). Katraa zinjaa tas bij' tikai piemeers, liap araadiitu, ka sarunvalodaa meedz ieieties pilniigi bezsakariigi izteicieni, kuriem, lai gan buutu gruuti saprast vinju noziimi, tomeer taada ir.

Tagad par teemu: MAN POKUJ

Link to comment
Share on other sites

erix smile.gif

nevajag sakt runaat par nerealajam situacijam. no-zoom awp fragi pa attaalumu iipashi aztecaa man pasham ir bijushi (arii cw). ar deagle esmu ar vienu aptveri kaadus 4 hs izlicis (gatherii). nu kamon, taas visas ir +/- sharas. bet es nerunaaju un nemeeginu ar haljavaam izskaidrot situaaciju kuraa skrienot uz priekshu un teemejot vismaz 3 cm saanis (uz 800x600) no pretinieka traapa vinam 2 pirmaas lodes abas HS. tas cs vienkaarshi nenotiek. nu un nav taa tikai mana 5-6 gadu cs pieredze. HL source (nejaukt ar CS:S) tachu recoils ir uztaisits taa lai katra nakama lode ja speletajs atrodas kustiibaa netraapa tur kur ieprieksheejaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Ko varu teikt, bija aims, nebija aims nu to NEvar pieraadiit!Tikpat taa vareeja buutu shara...jo esmu redzeejis taadus nereaalus hs(viens no piem. baltgames.lv itpa laikaiku paraadaas forumaa taads "шарохеди" un tur ir taadas haljavas taka daudz neliekas -aims), daudzi taas sauc par haljavaam, daudzi par skillu, bet shai gadiijumaa, ja(JA) nebija aim'a tad bija shara un to ljoti gruuti izspriest.Un to nevar taa pateik "bija aims un punkts"

kaa jau teicu, varbuut bija, a varbuut ne!

un es galvoju mees paliksim tupikaa!

Link to comment
Share on other sites

nu nu nevispaarinaasim visu, ka ir aims dazham labam to var pieraadiit momentaa, bet shajaa gadiijumaa nu vo tas ir gandriiz nereaali.

un par to vienu momentu, kur to4no bija baigi jociigi, vinsh teemee 2m no pretinieka heda, bet lodes visas tik forshi lido virsuu. nu zin, zin, baigi aizdomigi, bet tomeer, tas meedz notikt, man ar taa ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...