Jump to content
GIGN Forum

Par Bmx


jaaniskal
 Share

Recommended Posts

Nu... vispār marka ir atkarīga nedaudz, jo ja būs sūdīga marka, tad arī pats ritenis nebūz diezko izturīgs utt.

Tapēc prasu Jums, lai pasakiet kādas firmas ir normālas pa normālām cenām...

Zinu ir visādie no lētajiem galiem - GT, Diamondback, Redline, Free Agent utt. Kādi tie ir? Izturīgi/lūzt? Braucam/nebraucami utt.

Link to comment
Share on other sites

Uz flata ieteiktu tev ņemt vieglu riteni. Tad nozime ka pa koka rampām arī braukāsi. GT is smags. DB ir sūds neisturīgs. Tāpat kā tavi minētie ir pēdējie sūdi.

Iesaku pirkt EB firmas riteni.

Link to comment
Share on other sites

:D Bet lēts jau laikam būs sūds :D

Kas ir, piemēram, tam Free Agent? Kas viņam slikts?

Tu nosākuma varētu pateikt, ko tu ar to riteni taisies darīt. Ja izvilkt, lai aizbrauktu no punkta A līdz punktam B , tad tev būs pilnīgi vienalga, kādu grabuli nopirkt.

Ja taisies ar to riteni mēģināt kādus trikus taisīt, tad kā iesācējam tik tiešām labāk lētu laužamu riteni, par kuru nebūs žēl, ja dugas atlauzīsi.

Par GT nesaki, ka lēta marka. Čalis vēl savu 4 gadus veco GT (tevis nosaukto kā dranķi) drillē ar visiem trikiem, un vienīgais ko nācās nomainīt, biju bremžu trosīte un aizmugurējā rata gultņi.

Link to comment
Share on other sites

fuj1tsy es nesaku ka GT ir sūdi. GT ir izturīgi un visai labi priekš kautkā nenopietna, bet tad kad tu gribesu mest 360 vai ko vairak, tu sapratīsti to ka GT ir smags un neder tādai lietai.

Link to comment
Share on other sites

Es ar to GT pabraukāju. Es neiederos pat Amatieru klasē, bet pacelt no zemes viņu varu, tātad, nemaz tik smags viņš nav. Tas nozīmē, cik nu braukt proti. 100gr atšķirība tava lēciena tālumā nemainīs gandrīz neko.

Link to comment
Share on other sites

Nuu, profiņi par katru gramu cīnās ;)

Svaram tik tiešām ir liela nozīme!

Man pašam kādreiz bija Diamondback, pasmags viņš ir, taču iesācējiem ir gana labs, cenas ziņā arī ir pieņemams ;)

P.S. labāk painteresējies šiet rideit.lv, tur es domāju Tu uzzināsi vairāk ;)

Link to comment
Share on other sites

:D

GT ir smags, bet normāls. Bet, tā kā es būšu dumš iesācējs, tad jāpērk no lētā gala :)

Pasaki cenu. pa cik tu gribētu nopirkt bmx. Es tev varu palidzēt.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... grūti teikt.

Es domāju pirkt lietotu, jo man negribas pirkt jaunu. Dārgāk maksā utt. un man negribas tik daudz tērēt :D

Es te biju atradis pa 40 - 60Ls dažus normālus/pieņemamus. Nu, cik nu normālus, tie paši lētie jau ir, bet man tādu arī vajag. Un iesākumā pietiks :)

Link to comment
Share on other sites

Normāls iks ir 200+ Ls. Visas iepirekš nosauktās firmas, izņemot premium, ir crapšits. Arī EB neizceļas ar kvalitāti. Fujitstu tur kaut ko nīdēja, ka var pacelt DB iksu, nu ok es ar varu, bet vai tu ar viņu varētu kaut ko vairāk? Diez vai, tas DB ir metams lūžņos jau pēc def komplektācijas. Pēc normāla dropa tev viens klanis aizlidos pa gaisu. Labas firmas, ko es iesaku - FIT BIKECO, SIMPLE, PROPER, UNITED, COLONY.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Nu personīgi domāju ka Eastern Bike,Diamondback un Simple vel labi.

Jo parasti ar šīm firmām arī braukā vieni no labākajiem Latvijas braucējiem.

Link to comment
Share on other sites

nu vot paņēma tieši īsto.

es biju domājis vairāk par EB un Simple.

bet Diamondback ir tiešām populāra bmx firma starp braucējiem.

varbūt ne labākajiem bet tomēr.

es uzskatu ka lielai daļai no bmx braucējiem ir DB.

Un nemaz tik peļami viņi nav.

es uzskatu ka DB ir normāla firma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...