Jump to content
GIGN Forum

Valodu Grutiba Tops Zinams Kadam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Mani interese valodu grutibas tops :)

Ir te dazi gudrinieki kas stridas, un es velo savu taisnibu attaisnot, ka Kiniesu valoda ir nr1 grutiba Latviesu valoda ir nr2 otra grutaka valoda pasaule.

Problema ir tada ka oficialu resursu kadu nevaru uzziet, bet skola so mums macija.

Varbut kads zin ?

Link to comment
Share on other sites

Krievu ienema 6 vietu O_O OMG

man dzimtaja valoda 4 a krievu un anglu 6 stav

Vienkarsi es par Kina ka nr1 un LV ka nr2 dzirdeju no viena Latviesu valodas skolotaja kuram ir magistra grads, bet tas ka dzirdeju, tam cilvekam nepietiek vins grib linku oficialu redzet.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

O_O OMG

man dzimtaja valoda 4 a krievu un anglu 6 stav

Vienkarsi es par Kina ka nr1 un LV ka nr2 dzirdeju no viena Latviesu valodas skolotaja kuram ir magistra grads, bet tas ka dzirdeju, tam cilvekam nepietiek vins grib linku oficialu redzet.

Neesi gadījumā loģiskākais rakstītājs forumā šobrīd? Grūtākā valoda ir franču. Tur ir pizdata jāmāk ar mēli manevrēt.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka kinieshiem ir nevis burti, bet kjeburi kkadi :lol: nenozime, ka vina pati grutakaa ir.

Jaatceras ir par gramatiku.

Rus valoda varetu but no grutakajam tikai tapec ka no taam galotneem neko saprast nevar ;)

Link to comment
Share on other sites

vispār ķīniešu nav grūta. ok ir daudz simboli, lai rakstītu, bet runāt nav...

pat paziņa teica, kad nācās padzīvot viņai pāris mēnešus un jau mācēja puslīdz komunicēt.

es domāju kāda no arābu valodām. bet īstenībā visas vienādas. to cik ātri iemācās nosaka tās tuvums ikdienā. angļuvaloda ir visos stūros, tādēļ ar liekas sēnīga. rakstība ir kautkas cits, kas var būt gana sarežģīta.

P.S vācijā gadijumā nax ahūna daudz dialekti? ir dzirdēts, ka šie paši citreiz nesaprotas, kad satiekas kāds no ziemeļvācijas ar dienvidāciju..

Link to comment
Share on other sites

Tas atkarīgs no tā, kāda ir tava dzimtā valoda. Ja runā no latviešu valodas perspektīvas, tad noteikti grūtākās pasaules valodas ir ar atšķirīgu rakstību vai rakstības sistēmu, piemēram, korejiešu, mandarīnu vai arābu valoda. Ja runā tikai par Eiropas valodām, tad grūtākās noteikti ir tās, kas nāk no citām valodu saimēm - ungāru, somu, igauņu, basku, gruziešu. Ja runā par mūsu valodu saimes grupām, kas tiek runātas Eiropā, tad visgrūtākā izrunas ziņā varētu būt flāmu valoda. Gramatiski sarežģītas ir dienvidslāvu, baltu valodas.

Dāņu valoda pilnīgi noteikti nav sarežģīta. Izklausās gan kā suņa vemšana, tas gan.

Link to comment
Share on other sites

ahuna daudz nav. bet ta ir, es pats parvaldu diezgan labi "hochdeutsch" (principa, defaulta vacu valoda), bet, ja preti naks kads no bavarijas vai austrijas, tad man toch vajadzes kadu pusstundu, lai kaut ko saprastu, ko vini saka

Link to comment
Share on other sites

Dāņu valoda pilnīgi noteikti nav sarežģīta. Izklausās gan kā suņa vemšana, tas gan.

a kura būtu grūtākā citplanētietim?

man teiksim franču neliekas parāk vienkārša, tur ir kaut kādi 26 vai cik tur laiki, kamēr angļu valodā īpaši tālāk par salikto tagadni/pagātni/nākotni nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

1. Present Simple - I play

2. Present Continuous - I am playing

3. Present Perfect - I have played

4. Present Perfect Continuous - I have been playing

5. Past Simple - I played

6. Past Continuous - I was playing

7. Past Perfect - I had played

8. Past Perfect Continuous - I had been playing

9. Future Simple - I will play (including "be going to + infinitive" form) I am goint to play

10. Future Continuous - I will be playing

11. Future Perfect - I will have played

12. Future Perfect Continuous - I will have been playing

13. Future Simple in the past - I would play (including the "was/were going to + infinitive" form)

14. Future Continuous in the past - I would be bathing

15. Future Perfect in the past - I would have played

16. Future Perfect Continuous in the past - I would have been playing

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...