Jump to content
GIGN Forum

Totalizators


Guest mr.FOX
 Share

Recommended Posts

Guest mr.FOX

Tā kā tuvojas PČ hokejā,es izdomāju, ka arī GIGN nepieciešams totalizators. Tātad noteikumi sekojoši:

Topikā rakstīt tikai savu prognozi, nekāda offtopic, postu editot drikst lidz speles sakuma, visis editotie posti pec speles sakuma tiks ignoreti,

Katrs vienai spēlei var izdarīt tik vienu likmi.

Likme tiks pieņemta līdz konkrētās spēles sākumam.

Sākumā liksim tik uz Latvijas izlases spēlēm, vēlāk arī uz finālspēlēm.

MAINIJU PUNKTU SKAITISANAS SISTEMU:

Punkti tiks skaitīti pamatojoties uz koeficientu, ko izdarījuši bukmeikeru biroji.

Tātad koeficients par LV uzvaru ir 7.5, bet par USA - 1.3.

Ja lietotājs ir uzminējis pilnīgi precīzu rezultātu ar LV komandas uzvaru viņš saņem 7.5 punktus, bet par ASV uzvaru ar precīzu rezultātu. - 1.3 punktus.

Ja lietotājs ir pareizi uzminējis konkrētās komandas uzvaru/ zaudi, viņš saņem pusi no koeficientu punktiem.Respektīvi, ja lietotājs ir pareiz uzminējis par ASV komandas uzvaru viņš saņem 0.7 punktus(1.3/2=0,7), tieši tāpat ir ar LV - 3.8 punktus. Protams uz visām spēlēm būs dažādi koeficienti. Ceru , ka visu sapratāt, ja kādi jautājumi PM.

TAPEC JA VELATIES VARAT EDITOT SAVU POSTU UN MAINIT VIEDOKLI

Domāju PČ beigās uzvarētāju varētu apbalvot ar kādu tīri simbolisku balvu ;]

-----

2. Spēle

es72y5bzgod0hf9untnq.jpg VS apknk5zokf005k0cjco.gif

Spēles sākums: 27.04.2009

Koeficents: Tiks ielikts, kad būs zināms

Cerams šiet ir daudz hokeja fanu un būs liela aktivitāte arī uz šo. Protams arī vēlu veiksmi mūsu komandai!

Kopvertējums:

1. #wL.Media 1.3 P.

2. th3crims 1.3 P.

3. nX.` 0.7 P.

4. BEEF 0.7 P.

5. 0.7lb 0.7 P.

6. raprock 0.7 P.

7. acido 0.7 P.

8. redhot 0.7 P.

9. woxeN 0.7 P.

10. RJ8 0.7 P.

11. Mullter^ 0.7 P.

12. samuray 0.7 P.

13. Adik 0.7 P.

14. el_Moerto 0.7 P.

15. SaS^MAN 0.7 P.

16. wOOzzY 0.7 P.

17. doGY 0.7 P.

18. clo? 0.7 P.

19. Kuilis 0.7 P.

20. vbyuer 0.7 P.

21. Hugo 0.7 P.

22. eziic 0 P.

23. aar4ijs 0 P.

24. mr.FOX 0 P.

25. ImMortl 0 P.

26. GooD`MeN 0 P.

27. Glud!naTajs 0 P.

28. myth 0 P.

29. desina 0 P.

30. minds 0 P.

31. Roy 0 P.

32. ekopuika 0 P.

33. Nightmares^^ 0 P.

34. mader 0 P.

35. novijas 0 P.

36. ThoM. YorK. 0 P.

37. Miedzinjsh 0 P.

Bet visi kuru nebija paspejusi ielikt prognozi par pirmo speli , to var darit par otro!

Ja kadu esu abizojis un nesu ieskatijis godam nopelnitu punktu , nebaidas un sudzas atri vien editosu !

Un gaidiet kad vares likt likmes uz nakamo spele. Saja pasa topika

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāda jēga likt ja nav nekādi koeficenti? Piemēram spēlē ASV - Austrija, vienkārši es lieku uz ASV jo zinu, ka Austrijas izredzes ir 1 pret 50! Es būšu ieguvis to pašu, ko liekot uz Austriju ja viņa uzvarēs! Teorētiski sanāk liekot uz visām komandām, kuras ir favorīti es varu uzvarēt! Diezgan stulbi sanāk! Diezvai par totalizatoru šito varētu nosaukt, bet nu doma jau nav slikta!

Link to comment
Share on other sites

LAT 2:5 ASV
Link to comment
Share on other sites

Guest mr.FOX

LUGUMS VISIEM IZLASIT PIRMO POSTU !

Un gribu palugt moderatoru padzest postus kuros nav izteikta likme. Liels Paldies.

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

Kapec mana likme nav pienemta?

Nu labi, lai jau

USA : LV

5 : 1

Beefs

p.s. un tomer tas nav pareizi, ka par preciza rezultata uzminesanu dabon tikai 1.5 vai cik tur. Katram rezultatam ir sava likme un tevis noradita ir taikai pr USA uzvaru par LV. Ta ka vai nu piedava konkretakas likmes, vai ari tas nav godigi!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Guest mr.FOX

Padoma ja tu liksi uz nominali specigaku pretinieku vienmer tad tu jau sev garante to ka busi augsta vieta un diezko godigi nav ka tas kas riske un liek uz vajaku komandu sanemtu tik pa daudz punktu par uzvaru cik tas kas liek ja vine stipraka. JO iespejamiba ka latvija uzvares ir mazs procents !

Edited by mr.FOX
Link to comment
Share on other sites

Zaudējumu, gatavojoties pasaules čempionātam, piedzīvojuši ASV izlases hokejisti, kuri jau ieradušies Šveicē un aizvadījuši tur pārbaudes spēli ar laukuma saimniekiem. Latvijas izlases pirmajiem pretiniekiem pasaules čempionāta C apakšgrupā ASV izlases hokejistiem nācies kapitulēt šveiciešu priekšā ? 2:5.

Nav amīši tik spēcīgi, lai mēs ar viņiem nepacīnītos un neuzvarētu.

Es lieku uz +1 Latvijas uzvaru, ar domu, ja mēs spēlēsim tā kā spēlējām pēdējo pārbaudes spēli pret Slovākiju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...