Jump to content
GIGN Forum

Demigod


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Ir viena interesanta spēle, kur tu esi iejuties viens no astoņiem dieviem. Tu vadi viņu, vāc leveļus un kačā skillu. Spēle bāzēta uz battle, jo viss notiek lielās cīņu masās. Spēle ir RPG un ļoti interesanta. Mēs ar Traffiku domājām uzspēlēt online, bet pagaidām kaut kas nesanāk, bet gan jauka drīzumā izkodīsim, kas un kā :)

Speli var nokačāt - šeit - inperil - krievu valodā - šeit - inperil - angļu valodā - šeit(angļu val) un arī torrentleech.org!

Ja nu gadijumā neatbalstat pirātismu spēli var nopirkt šeit(sanāk Ls21,16) Diemžēl spēli nevar iegādāties STEAM, par ko es pats esmu apbēdināts, jo tad iespējams nopirktu.

Nu, ko lai saka. Ā vēl, var video un bildes iečekot šajā saitā!!!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spēle man patīk. Pirms tam nebiju neko tamlīdzīgu spēlējis. Neko daudz neesmu vel nemaz spēlējis, nav laika bijis tik daudz, bet esmu turnīrnā piecas no 8 cīņām aizvadījis uz easy difikultija, pēdējā cīņā pat paspēju dabūt maksimālo 20leveli. Spēlēju ar Regulus (čalis ar brillēm un arbaletu).

Pēc kāda laika, ja spēle kļūs populāra, gan jau būs arī krakotie serveri, bet tikmēr ja nebūs steamā tad diez vai pirkšu un vispār priekš manis dārgi - 21ls. Tikmēr ceru, ka kkā varēs saslēgties kopā caur hamachi vai ko citu. Ar pepperu mēģinājām ar hamachi, nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Eh itkā jau interesanta izskatās,un gribētos pamēģināt.

Personāži,grafika,etc. viss labs.

Bet man personīgi šī spēle pēc cīņas stila atgādina to Warhammer 40,000.

Un tā spēle palikusi atmiņā ar negatīviem iespaidiem. <_<

Link to comment
Share on other sites

Nokačā hamachi, spied join network, pie name raksti DEMIGOD FM1 (no 1 līdz 30) vai vēl:

DEMIGOD MP1 - 30

DEMIGOD USA1 - 5

DEMIGOD EURO1 - 5

DEMIGOD ASIA1 - 2

DEMIGOD JAPAN1 - 2

DEMIGOD MEXICO1 - 2

DEMIGOD BRAZIL1 - 2

Un parole visiem ir demigod

Hostu gan nav pārāk daudz, bet kāds parādās. Un protams, tev jāiet ir uz local area connection iekš spēles.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau vajadzētu redzēt, jo to, ko tu man stāstīji to es atradu, ka bija teikts par tiem, kam ir vista.

edit: tas gan. Nu vispār, ja ir kāds gribētājs spēlēt kopā, tad pastāstīsim, ko tur darīt, jo man tagad arī slinkums.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Baiigi jautro 2vs2 nospēlēju. Mačs ilga stundu, bet liekas tā it kā būtu 2h no vietas to maču nokapājis. Beigās zaudējām, bet es gan tomēr labi daudz pretiniekus atšāvu. Skrīns par to liecina :P Gan jau būtu vēl interesantāk, ja komandas biedrs censtos vairāk kā komanda spēlēt, bet bija labi.

Es vēljoprojām ceru, ka pievienosies vēl kāds :whistling:

crushy - http://bildites.lv/images/h4qanr29h50hhmu74ixx.jpg

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

alexx92, kuru tas krata(uztrauc)? :blelohs:

Kr4 uzrakstīšu tutu, kā lai redz hostus.

1. Nokačājam Hamachi(kuru esmu ielicis). Updatojam lai ir leastest version.

2. Ejam - Start-->Control Panel-->Network Connection. Augšā spiežam Advanced-->Advanced Settings un pie Connections: Hamachi uzlieciet pašā augšā. Spiežam uz visu OK un visu veram ciet.

3. Ejam - Start-->Control Panel-->Network Connection un spiežam otru peli uz Hamachi adapera un tad spiežam Properties. Atrodam logu pirms kura rakstīts ir - This connection uses the following items: un atrodam pašā lejā Internet Protocol(TPC/IP) un uzspiežam uz viņa un spiežam properties. Atveras logs kur visam ir jābūt pelēkam un nekam nevajag būt ierakstītam. Spiežam Advanced un pašā lejā izķeksējam Automatic Metric un ierakstam Interface metric: 10! Spiežam visam O.K. un Restartējam PC!

4. Nu, tad pievienojiet Hamachi networkus vairākus, ko iepriekš teica Traffic un spēlējiet netā :)

5. Good luck & Have fun!!!

HAMACHI_plus_crack_with_key.rar

Link to comment
Share on other sites

Vista and Vista 64 users have issues connecting to other Vista Users. Here is a more detailed guide for those users which may resolve your problems!

1) Start -> Control Panel

2) Control Panel - Network and Sharing Center

3) Network and Sharing Center -> Manage Network Connections

4) Hit Alt to pop up the toolbar

5) Advanced -> Advanced Settings

6) Use the Arrows on the right hand side to make Hamachi on the top

7) Go back to Network Connections after hitting ok

8) Right-click Properties and select IPv4 and hit properties again

9) Select Use the Following IP Address: and enter this info.

IP Address: The one that hamachi gives you when you log on. It might change after restarting so remember how to get here.

Subnet Mask: 255.0.0.0

Default Gateway: 5.0.0.1

DNS Info: Leave blank.

10) At that menu hit Advanced. At the bottom set the interface metric to 10.

11) Hit OK>OK>Close to get back to network connections.

12) Go Back to Control Panel and select Windows Firewall.

13) Hit Change Settings

14) Select Advanced Tab

15) De-select Hamachi and hit Ok.

16) Restart your machine.

17) Join any game you like.

Note: If hamachi gives you an error upon starting it means it changed your ip. You need to re-do step 9.

Mums ar Rawen savstarpēji nebija savienojuma hamachi, tāpēc nācās abiem izslēgt windows firewall, tā ka, ja augstāk minētais nepalīdz, slēdziet ārā ugunsmūri. Ja jūs abi spēlētu tad jau mēs kopā 5 būtu, vajadzētu vēl vienu un jau 3vs3, tagad sanāktu 2vs2 vai 3vs3 ar vienu botu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kur var redzēt kādu Ip tas hamachi man iedod no sākuma? Man tam hamachi augšā rādās 0.0.0.0

EDIT: ieslēdzu viņu, parādījās IP, bet parādījās arī kkāds uzraksts "code rejected"

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

es vakardien pamēģināju, man viss strādāja, tikai interface metric jābūt nevis 10 bet gan 1500.

kaut gan man strādāja gan ar 10 gan ar 1500, tā ka atšķirību neizjutu.

EDITS. kaut gan man ir arī grūti pateikt vai viss ir bumbās, jo reizēm brīvi geimi bija reizēm nebija, uz vakarpusi sāka palikt vairāk. es nezinu, cik daudzus geimus reizēm citi redz, man laikam maksimums vienreiz bija 4 brīvi, bet usually 1-2. reizēm vispār neviens :)

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...