Jump to content
GIGN Forum

Usa Customs !


bencik
 Share

Recommended Posts

Veershos pie mums jo ir radies viens loti aktuaals jautaajums ....

Man uz Usa ir jaizsuuta paka ar taa snaucamo tabaku, kas amerika ir aizliegta, bet eiropa ir atlauta. Pa internetu parakos, bet iisti sev noderiigu info neatradu, un sapratu, kad jaagriezhas pie jums, jo ceru, kad te ir kaads cilveks, kas varetu man palidzeet :thumbsup:

Kas man pienakas un ko man var izdariit Amerikas muita, par to, kad es caur pastu suutu aizliegtu tabaku ???

Kaadi suudi sanaak man un cilvekam kam es suutu, reali man ir vienalga par to, kas notiks ar cilveku, kas sanems, man loti interese kas ar mani notiks. Kaut kaaadi sodi, aizliegumi iebraukt valstii ?

Ja kaads man tieshaam atradis un dos noderigu info, alins no maniim pat divi, nebuus zheel :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

P.S. Aizmirsu piebilst vēl to, ka ASV katrā štatā ir savādāki likumi attiecībā uz tabaku, mj un t.t., iesaku meklēt tikai to štatu likumus.

Reali probleema ir taada, kad man vajag dabut id numuru taj pakai tapec man ir janorda man atpakal adrese, ja nu kas un vinji suuta preci atpakal, lai atsuuta atpakal man :)

Kaadam ir informacija, ko USA man kaa Lv pilsonim var izdariit, sods vai kaa???

Link to comment
Share on other sites

Lai konkrētāk pateiktu pasaki štatu, bet tā kopumā, ja tā lieta ir atļauta Eiropā, bet nav Amerikā, tad kā jau minēja, vienīgais, ko viņi var darīt ir tev liegt ceļot uz turieni vai arī šis fakts, ja tevi pieķers, vienkārši uzrādīsies viņiem informācijā, ja tu vēlēsies dabūt ASV vīzu vai zaļo karti un tas pats par sevi var apgrūtināt šo procesu.

Link to comment
Share on other sites

zāli no amsterdamas drīkst sūtīt? nedrīkst. taspats attiecas uz ameriku un eiropu. ja vien tavā štatā tas tomēr atļauts, jo zāles sēklas gan var sūtīt...audzēt nevar. kr4 likumdošana pilna ar šādiem caurumiem.

P.S zāle vnk kā piemērs.

Link to comment
Share on other sites

cash tev vnk nedalec.

zāle aizliegta. zāles sēklas nav. pasūti sēklas no citurienes un audzē, bet audzēšana jau ir pretlikumīga.

got the general idea?

amsterdamā atļauta zāle. latvijā snuffs. bet tas nenozīme, ka no amsterdamas var sūtīt uz latviju vai no latvijas uz asv.

Link to comment
Share on other sites

Reaali aizliegts shitas stuff ir visaa USA, respektivi cik zinu visos statos ;)

Man jau pasta dokumentus salidzinaas, kad es muitas deklaraciju rakstiishu, ta ka sveshu adresi uzrakstiit nevareeshu :unsure:

Reali nekadus naudas sodus utt man uzlikt nevar? :)

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka tu droši vari nenorādīt adresi. Jā, pakas nozaudēšanas gadījumā tu to atpakaļ nedabūsi, bet šaubos, vai paka neaizceļos līdz vēlamajai adresei. Vairāki paziņas visādas štelles ir sūtījuši, nenorādot atpakaļsūtīšanas adresi, bet visas vēstules ir nonākušanas līdz adresātam.

Link to comment
Share on other sites

Bet reali es suutu ar muitas deklaraciju, kuraa man ir janoraada, kas ir sutitaajs, man jau liekas, kad pastaa vinji paarbauda dokumentus, kas ir sutitaajs, jo es to vestuli neiemetu kastee, bet atdodu viniem rokas, vinji nosver, es samaksaaju un viss notiek, gribat teikt, kad vinji neparbaudiis man dokumentus? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tu ej uz pastu ar kasti vai vēstuli, tad, protams, visi dokumenti un svars tiek pārbaudīts. Piemēram, tā pati Amsterdama. Tie džeki jau negāja uz pastu sūtīt. Viņi paņēma pīpējamo, iebēra pastkartē, pastkarti saspieda, noblietēja. Pēc tam to pastkarti pēc idejas var arī aplīmēt ar skoču, ja ir vēlme, lai mantība neizbirst :D Pastkarti ielika aploksnē, atrada kaut kādu māju uz dullo, uz aploksnes uzrakstīja mājas adresi (it kā atpakaļsūtīšanai, bet tad jau arī laikam vajadzēja vārdu rakstīt utt..). Bet man liekas, ka var iztikt bez tās adreses. Uzštampāja attiecīgās markas, lai var sūtīt uz ārvalstīm, aizgāja līdz tuvākajai pasta kastītei un iemeta iekšā. Tā izdarīja ar vairākām aploksnēm, un visiem par lielu prieku - visas aploksnes arī atnāca :D Tā viens čalis, ja nemaldos, bija arī no Kubas sūtījis.

Protams, ja gribi sūtīt tabaku tās kastītēs, tad ar aploksnēm neizbrauksi cauri. Bet ja ir vēlme nedaudz pačakarēties, tad droši vari mēģināt iepriekš aprakstīto variantu :)

Link to comment
Share on other sites

A kas notiek, ja es muitas deklaracija, pie preces apraksta ierakstu kaut ko citu? :blink:

Blin pasta man vecene pateica, kad vinja pati paarbaudiis kas ir taja pakaa blin, ta ka buus gruti kaut ko citu uzrakstiit ...

Veel viens lieta, vai vinji parbauda atpakal noradito adresi pastaa pirms izsuuta?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Hmm, drusku ne pa tēmu, bet Tu nevari to visu labumu teiksim lielajā prežu pakā sabērt ? Vai arī aprīt laimas šokolādi, un visu to draņķi iebērt cietajā iepakojumā ?

Es nedomāju, ka tā babene pārbaudīs cik prezervatīvi ir iepakojumā, ja Tu tajā brīdī uz viņu neķītri skatīsies.

Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka tā babene pārbaudīs cik prezervatīvi ir iepakojumā, ja Tu tajā brīdī uz viņu neķītri skatīsies.

Bet es domāju, ka ASV muita pārbaudīs gan. Pēc 11. septembra teroraktiem viņi pārbauda visu. Un tur būs pofig. Kaste nepatiks un atraus vaļā.

A Bechika vārds iekļūs ASV iebraucēju nevēlamo personu sarakstā, moš vēl arī ar atzīmi, ka mēģina piegādāt nelegālu ( ar likumdošanu aizliegtu ) stafu.

Labāk šitā neriskēt, būs iespēja kādreiz aizbraukt uz turieni, un tad netiksi.

Link to comment
Share on other sites

Labāk šitā neriskēt, būs iespēja kādreiz aizbraukt uz turieni, un tad netiksi.

Probleema par manu vaardu mani nevareetu skart, jo visi sutijumi ir zem cita varda ar ar citu adresi, kuru man pasta neviens nepaarbaudiis. Shodien pats paarbaudiiju. Vienigais, kaa mani var uzrakt ir pec paypal maksajuma, kas viniem taja paka neparadas. Vienigais, ja liek sanemejam paradiit paypal izdruku kura vins to mantu ir nopircis, bet tak ka vinja Usa ir nelegala neviens uz muita peec tas mantas neies. Reali mans vards neparadas nekur pie suutijuma :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...