Jump to content
GIGN Forum

Coca Cola


Bucher
 Share

Recommended Posts

Nu ka zinaams tagad atkal iet akcija, ka var vinneet vel vienu coca colu 0.5, un man baigi neveicas dry.gif , no kadam 9 ko esmu pircis, tikai 1x laimeeju!

Tad nu diskusijas teema shitaada! Vai jus nezinaat kadu veidu, kaa var atkost, kuraas pudelees var laimeet! Es atceros senak bija ta, ka tur, kur nebija velviena 0.5, bija taads plastmasas punktinsh iespiests, un augshaa bija taada satasutama fignja smile.gif, a tam kuram bija laimests, nebija tada, un tad mees ar draugiem visus veikalus tukshojaam! Bet to metodi laikam razhotaji atkoda un tagad taa vairs nevar! Kaa tad var, ja vispar vaar? thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm.. es esmu pircis ari vairaks, bet vel nevienaa nav bijis 0,5. es atkal gribeju paprasit vai kads var apteikt kur var atrast to apslepto kodu uz etiketes ar kura palidzibu piedalas WW Beatle vai somas izloze?

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

hmmm.. es esmu pircis ari vairaks, bet vel nevienaa nav bijis 0,5. es atkal gribeju paprasit vai kads var apteikt kur var atrast to apslepto kodu uz etiketes ar kura palidzibu piedalas WW Beatle vai somas izloze?

tas kods ir korkjii cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa jaunaa colas akcija vnk smird! esmu nopircis kaadas 20-30 2l colas , laimeejies tikai 1 reizi.... veel esmu nopircis kaadas ~40 0.5 colas un laimeejis 3reizes... un veel kaadas 4 1.25l un neesmu laimeejis.... chakaree te kolas dzerajus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa jaunaa colas akcija vnk smird! esmu nopircis kaadas 20-30 2l colas , laimeejies tikai 1 reizi.... veel esmu nopircis kaadas ~40 0.5 colas un laimeejis 3reizes... un veel kaadas 4 1.25l un neesmu laimeejis.... chakaree te kolas dzerajus wink.gif

laikam tev koola garsho smile.gif

atceros ka senak man draugi k-ka tur maceja saredzet korkja apakshu un redzeja ir tur pudelite vai nee

Link to comment
Share on other sites

sakraashu kaadus 20 korkiishus uz playeri un visus vienaa dienaa aizsuutiishu , tad ganjau, ka paveiksies wink.gif

p.s. kola ir kaitiiga, bet garshiiga biggrin.gif

par briivu nevienu 0.5 kolu neesmu dabuujis ,bet draugs zina kaa to atshifreet, vins 5as peec kaartas iznesa pa velti wink.gif

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

es arii vareetu no veikala piecas kolas pudeles par briivu iznest, bet tas veel nenoziimee, ka zinu kaukaadu atshifreeshanas veidu

naughty.gifsmiliez.de_2125.gif Hehe.

Starp citu, no visām tām samazgām visveselīgākā ir Fanta. Viņi apgalvo, ka tagad tur esot īsta apelsīnu sula.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...