Jump to content
GIGN Forum

Nelegāls Stuff & Konfiscēšana


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tad nu atkal es, šoreiz gribēju jums paprasīt par vienu aktuālu Latvijas tēmu. Šajā tēmā neko nezinu/nesaprotu, bet negribu, lai kaut kas līdzīgs nenotiek ar mani. Tādeļ jau iepriekš gribu būt piesardzīgs.

Lieta tāda, pēdējā laikā diezgan bieži internetā dzirdu sarunas par to, ka kaut kāda organizācija konfiscē viņa datoru, KĀ? Par to, ka man ir nelegāli nokačātas dziesmas/filmas/spēles man var atņemt datoru? Vispār pasaulē ir kaut viens cilvēks kuram viss ir legāls? Viss pilnībā datorā ir legāls. Kas tas pa sūda likumu, un tagad pastāstiet man par viņu sīkāk,

Tipja kā notiek? Atnāk policija vai kas tur no organizācijas, un saka:''mēs konfiscējam jūsu datoru'', un ko viņi vienkārši paņem un viss? Kas tas ir par sūdu.

Varbūt te pat kādam ir notikusi tāda ķibele vai ir kāda lapa kur var palasīt par šo lietu sīkāk?

Edgarz

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Man konfiscēja datoru par to ka uzlauzu vienu saitu. tiesa vel nav bijusi , bet zinu ,ka jāmaksā būs par katru dziesmu , programmu , filmām un jā porņukiem arī kas atradās uz datora. Vini savāca arī diskus un visu kas var pārnēsāt datus , flashus utt.

Tā vienkārši tev neviens nenāks neko konfiscēt. bet ja atnāks tad pēc pilnas programmas.

Jā ir daudzi cilvēli kuriem ir viss legāls uz datora. piemeram visi datori kas ir saistīti ar firmām.

Link to comment
Share on other sites

jukka> Tiesa? Tad gribi teikt, ka vēl cietumā var iesēdināt par nelegālām programmām? Vauv, tas tā nav kaut kā par daudz? Nokļūt cietumā tikai dēļ tā, ka izmanto interneta iespējas. Bail pat palika man no interneta.

Arejs> Ak Dievs enģelītis (es pareizi uzrakstīju to vārdu?) atradies, katrs līdz 18gdiem varu derēt internetā ir kaut ko nokačājis, so nepadirs mūs. Btw, ej dirst

Link to comment
Share on other sites

Nozagt maizi veikalā arī ir iespēja, nez kāpēc tad tu to neizmanto. Zagšana ir un paliek zagšana, nav starpība kur.

Un Arejs pateica patiesību, tāpēc beidz dirst un atslābsti. Ej labāk kaut ko nokačā, pirms esi ietupināts būrī kopā ar divmetrīgu gorillu.

Link to comment
Share on other sites

Wl, tiesa nenozīmē, ka tevi automātiski liek cietumā.

Nozagt maizi veikalā arī ir iespēja, nez kāpēc tad tu to neizmanto. Zagšana ir un paliek zagšana, nav starpība kur.

Internetā tu nezodz, tu kopē. Liela atšķirība. Turklāt, ja tu tāpat nepirktu to spēli/filmu/mūziku, ja nebūtu iespējams nokačāt, tad tu nevienam zaudējumus ar to nenes.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Arejs> Ak Dievs enģelītis (es pareizi uzrakstīju to vārdu?) atradies, katrs līdz 18gdiem varu derēt internetā ir kaut ko nokačājis, so nepadirs mūs. Btw, ej dirst

cietumā varbūt nē , Latvijā tas nav tik stingri. Bet nu paskaties TV , viens pedofils uzmācās mazgadīgajām internetā un tagad viņu tiesā.

interneta iespējas ir dažādas. Tā ir kā velviena dzīve. Tu tur vari strādāt , nopelnīt milionu , iztērēt milionu , nozagt milionu utt utt. Veikalā pārdod pistoli , bet tas nenozīmē ka tu viņu tagad pirksi un šausi visiem.

Katrā ziņā kad sāksi darīt kādu ļaunumu internetā tevi paņems pie dirsas un būs jāmaksā par visu.

bet nu tev jebkurā gadījumā nekas nedraud jo neesi pilngadīgs , tevi pat uz tiesu nevar izsaukt bez kautkāda speciāla psihologa kura dabūšanas laiks ir apmeram tik ilgi kad beidzas noilgums "kad dzēšās tava apsūdzība".

pazīstams čalis jau 3 gadus tiesu gaida par hakošanu.

Tapēc , zodz kamēr vari ;)

Link to comment
Share on other sites

cik tad saprotu,arii ja man nav stiims taa ir zagta spele? pareizi? par latvieshu dziesmam/filmam shjiet soda apmeri bija lielaki,ja nemaldos ;) vacijaa ja sakties TV jamaxaa aboneshana,bet ko mans,neko nemaksajot nopirku antenes pagarinataju un pierubiju sev kabelj tv :) 1nu vakaru man pie durviim pieklauveja un prasija vai man ir TV,taa kaa TV bija uz pilnu klapi nekur nebija kur sprukt,iekshaa nelaidu bet apgalvoju to ka esmu tikai nedelju sheit un pec 2vaam pazuudu! :D Jo cik nojaushu tur ja tu 1menesi lieto jamxaa kaut kadas naudas :D Tad man atnaca vestule,bet protams ka nekas netika samaxats un vnk aizlaist prom :D nakamaa gadaa gan cieminju nebija vairs :) prasija arii vai ir PC :DD

Link to comment
Share on other sites

:P

Ja gadīsies riktīgi inspectori tad uzminēs , viņi savāc visu , man pelīti pārbaudīja vai iekšā nav USB flash. kautgan vini tikai pectam pamanīja ka pele nemaz nav USB. :) gribēja savākt telefonu jo tur iekšā arī datus var glabāt , gribēja savākt televizoru utt , bet to sabazarēju. Vini savāc bezmaz vai visu elektroniku kas ir tavā mājā un to kas var pārnesāt datus, brīdī kad viņi ierodas ja tosterī vai mikroviļnu krāsnī varētu ierakstīt filmu tad to arii savaaktu. Par to ka vari nelaist iekšā viņus tas ir bulšits , ja viņi ir atnākuši tad ar papīru ka var iet iekšā un ņemt ko grib. Viņi nešķiros tavus portatīvos , samuray. nešķiros no kura esi kautko nelegālu darījis , viņi paņems visus tavus datorus :)

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

:) gribēja savākt telefonu jo tur iekšā arī datus var glabāt , gribēja savākt televizoru utt , bet to sabazarēju. Vini savāc bezmaz vai visu elektroniku kas ir tavā mājā un to kas var pārnesāt datus, brīdī kad viņi ierodas ja tosterī vai mikroviļnu krāsnī varētu ierakstīt filmu tad to arii savaaktu. Par to ka vari nelaist iekšā viņus tas ir bulšits , ja viņi ir atnākuši tad ar papīru ka var iet iekšā un ņemt ko grib. Viņi nešķiros tavus portatīvos , samuray. nešķiros no kura esi kautko nelegālu darījis , viņi paņems visus tavus datorus :)

nē, es runāju par to, ka viņi jau nezinās cik datorus meklēt un kur meklēt! :)

nu ja viņi atnāk ciemos, ierauga manu galda datoru, kā viņi var zināt, ka man mājās ir vēl 3 laptopi saslēpti zem gultām vai aiznesti pie kaimiņiem?

Link to comment
Share on other sites

:)

nu ja viņi atnāk ciemos, ierauga manu galda datoru, kā viņi var zināt, ka man mājās ir vēl 3 laptopi saslēpti zem gultām vai aiznesti pie kaimiņiem?

A kaa zinasi ka vini tulitam naaks un saksi sleept. Viens calis stastija ka vinam comam, kurs tapat biku haxsojas, gadijas taa ka vins no rita pamostas un pie vina gultas jau stav darbinieki no attiecigajam iestadem un vac jau visu kopaa!

Link to comment
Share on other sites

Vari meiģināt pa logu izsviest bet labāk būtu vnk nelaist viņus iekšā un viss un pateikt man teica "nevienu melnos tērpos cilvēkus nelaist iekshā". Vēl varētu vnk izlikties ka nēsi majās un viss, es nedomāju ka viņi gaidīs. :D :D :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...