Jump to content
GIGN Forum

Man Vs Wild


rusty
 Share

Recommended Posts

kāds vēl šei skatās šo raidijumu?

bļa nolupiju visas ~30 episodes. riktīgi interesants un forš šovs likās līdz....

bļad. skatoties tu jau zini, ka viņš saņem palīdzību etc, ganjau kāda pica līdz ir, bet nu to ka tāds pussy reizēm ir negaidiju gan.

behind the scenes skatoties gribas viņam pa purnu iedot. reāli viss ko dara ir ēd un kāpj klintīs.

kr4 tie kas skatās sapratīs. mby padalīsies iespaidos.

bear_grylls_mordor.jpg

bet kopumā bļin tas šovs tikuntā nenormāli labs un interesants par spīti tam būlšitam...

Link to comment
Share on other sites

Es šito dažreiz paskatos, kad pa teļuku rāda, bet principā man labāk patīk tas čalis, kas pats sevi filmē, izliekot sev apkārt kameras. Šitam jau līdzi skraida filmēšanas grupa, kas visu to viņa izdzīvošanas šita ticamības momentu nokauj. Behind the scenes gan neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

jā tas čalis otrs vārdā ir kautkāds S...kr4 poh.

bet viņš ir nenormāli garlaicīgs ir, kad stāsta kā izdzīvot. kr4 no fun for me.

šeit Man Vs Wild vismaz respect pa to, ka ir interesants. nu bet negaidiju, ka čali tādi salāti būs... holivudas aktieri pat bīstamākus sūdus dara.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Tā kā pa TV skatos tikai Discovery kanālus, tad diezgan bieži sanāk uzmest aci tam raidījumam. Tā jau inčīgi, vienīgi nepatīk, ka behind the scenes viņš drošvien guļ treilerī, rij picu un skatās kabeļtelevīziju. Neesmu redzējis behind the scenes, vienkārši iedomājos reālāko variantu.

P.S. Man tas otrs čalis arī besī.

P.P.S. Šis mēnesis Discovery ir Survivour mēnesis.

Link to comment
Share on other sites

šeit ir totāls būlšits.

es domāju, ka viņam tas crew ir 2 džeki abi ar kamerām. bļa nē. pat režisors ir un hvz kas vēl ne. kādi 8 gabali. un parasti viņi kad uzfilmē tiek aizvesti uz nākamo vietu un tev tikai rāda, ka ķip tur iet baigi. kr4 noiet 100 metrus un aizved 50 km uz priekšu...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

jeeballl.... jūtos pamatīgi piečakarēts. Kaut gan vakar skatoties par izdzīvošanu Sibīrijā tur arī viss likās debīli. Tad vinš padzīvo vienā vietā, izplunčājas ledainā ūdenī un viņu savāc helis un aizvizina uz citurieni O_O

Ā un pa Discovery tas raidījums saucās Ultimate Survivor, tas ir tas pats? Vismaz čalis ir tas pats.

Link to comment
Share on other sites

loļi :)

Tas nav nekāds realitātes izdzīvotāj šovs. Raidījuma sākumā tak viss tiek uzrakstīts, ka viņam līdzi seko filmēšanas grupa, viss tiek filmēts dažādās vietās un ne tādā secībā kā tiks parādīts raidījumā. Vadītājs ir pieredzējis izdzīvošanas eksperts un filmā rāda ko darīt, ja cilvēks nonāk apgrūtinātos izdzīvošanas apstākļos. Pastāsta ko var ēst un ko ne, kā uzcelt pajumti uz nakti un kā nenosalt.

Link to comment
Share on other sites

to jau saprot. un ēd jau īstus radijums. piem tos kamieļus viņam speciāli novāc un noliek ceļā.

bet tāpat stūlbi redzot, ka džekam ceļš blakus. reāli taspats, kad uz ezara filmē epizodi priekš antarktīdas.

sūds kad dzēra bij labs. :) da viņš visu dzer un ēd. man neormāli patīk kā gatavo čuskas. pats domāju dabūt sev 1 odzi pagatavot. tagat visas mostās un dahuja var atrast.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

raidijuma sakuma arii ir rakstits, ka vinjam palidzibu sniedz tikai ekstremas nepieciesamibas gadijumos!

domaju tiri reali visu parada, un kad vinjam draudetu kkada nosalsana vai uzcepsanas tad arii atiecigi palidz, bet ta skiet vis ir ok, ja kads shito grib apgazt tad - screen it or it never hapen!

Link to comment
Share on other sites

vienmēr man tas šovs licies patiess, vienmēr esmu domājis, ka viņam padgoņī kādu burgeru tikai tad, kad viņs jau ģībst nost un met kūleņus uz priekšu/atpakaļu, jebkurā gadijumā šovs patīk un patiesību kā izdzīvot taču rāda :)

Link to comment
Share on other sites

Man patika kur vinsh kautkaadaa tuksnesii vazaajaas, kur organisms zaudee udeni 1,5 litrus stundaa, vinsh nodiiraaja chuuskai aadu un piemiiza to aizsienot abus galus paarmeta paar kaklu un neesaaja liidz kameer ljoti, ljoti sagribeejaas dzert! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...