Jump to content
GIGN Forum

Ko Darīt Ar Serveri?


samuray
 Share

Recommended Posts

:whistling:

vot, es tieši nesaprotu, kāpēc tā tauta pazūd? kartes tač tās ir ok. man jau liekās, ka cilvēki pazūd tāpēc, ka tajās kartēs parasti viena komanda owno otru, tāpēc lūzeri parasti aizmūk.

šo problēmu varētu atrisināt manis ieteiktais plugins.

EDIT: nu vot, worms ir viņu uzlicis, tā kā varētu pamēģināt uzlikt full mapcycle un paskatīties, kas notiks!

Link to comment
Share on other sites

tas būtu lieliski ! ja būtu viss mapcycle. jo tad beidzot būtu interesanti spēlēt, visādas mapes. tos ratiņus stumt ir jau zb, vai kkādus punktus ieņemt vienā mapē. beidzot būtu kāda koferīšu mape, un, un, vnk daudz interesantāk !

Link to comment
Share on other sites

da lol. pazūd, jo lielākā daļa tomēr izlien no saviem būceņiem un iesmaržo gaisu un izbauda saulīti. jums ar tas noderētu.

ganjau ar laiku uzradīsies.

un "koferim" ir turbine. ļoti laba. bet 2fort atsūkā gan...

uh 1.9k post....cik man vēl jasaspamo, lai mainītos tituls? :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu ieviest sistēmu kā kso, kur automātiski, pēc kartes maiņas, visi tiek samesti pa komandām.

Runājot par kartēm, kuras varētu iet uz apli, manā skatījumā būtu forši, ja jau esošajām - dustbowl, goldrush, badwater basin, badlands un laikam gravelpit piesviestu klāt turbīni un steel, un esošo badlands aizstātu ar fastlane.

Ā, un vēl vajadzētu noņemt to 1:30h kartes garumu, kas nesen ir parādījies, pa ilgu vienas kartes spēlēšanai.

Kaut kā publika serverī ir diezgan vienmuļa un vēlās spēlēt tikai 3 defaultās - DB, GR un BWB.

Link to comment
Share on other sites

bļa kas jums tie par anāliem ieteikumiem. vajag visas defaultās kartes uz servera (vienīgā par kuru man pohuj - egypt) un lai cilvēki izvēlas pie kartes beigām ko spēlēs.

un 1.5h maptaimu arī nevajag, defaults ir pietiekoši garš.

p.s.

visas šīs kartes ir lieliskas un viņām visām jābūt uz servera - dustbowl, goldrush, badwater, gravelpit, badlands, fastlane, granary, junction, well

mēģināju sarindot pēc popularitātes, bet nu hvz kā sanāca.

Link to comment
Share on other sites

un 1.5h maptaimu arī nevajag, defaults ir pietiekoši garš.

p.s.

visas šīs kartes ir lieliskas un viņām visām jābūt uz servera - dustbowl, goldrush, badwater, gravelpit, badlands, fastlane, granary, junction, well

mēģināju sarindot pēc popularitātes, bet nu hvz kā sanāca.

kāpēc tad viņas nav tagad uz servera ? <_<

kam tad pieder tas serveris ? :D

Link to comment
Share on other sites

es pamazām likšu klāt kartes un arī koriģēšu maptaimu... bet pagaidām ar maptaimu un mapsaiklu būs tā kā ir, jo esmu novērojis, ka mainoties kartei pazūd daudz cilvēki... bet ja karte ilgi ir viena, tad serveris piepildās un tāds arī paliek...

Link to comment
Share on other sites

vareetu uzlikt latency shkjirotaaju, ienaak tauta ar ping 200-300-400 un saakas visaadi joki..

kartes beigaas vai tad nav votemaps? mosh jaucu ar kaadu citu serv. ja ir - manupraat, var uzlikt, lai bijusii karte neparaadaas naakoshajaa votee, vai vairaakaas naakoshajaas, tad arii mainiisies vairaak kartes, nevis grieziisies 3 defaultaas..

Link to comment
Share on other sites

latency kickotājs nebūtu labs, jo spēlē daudz ārzemnieki, kam po defaultu ir pings 100+ , drīzāk labāk kickot tos, kam loss ir 30%+ :)

runājot par votemapēm utt... es lēnām pārtaisu cs pluginus uz tf2, tas nenotiek tik ātri, jo amxmodx nav gluži tas pats kas sourcemod, tāpēc līdz nextmap pluginam es tikšu pēc kāda laba laiciņa :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...