Jump to content
GIGN Forum

Laptops Mirst! Palidziet...


Recommended Posts

Nu kr4 mans laptops laikam lenaam mirst, un uzvedas ljoti skalji...

Kr4 vinjs laikam traki karst un viss man lago!

Intel Duo core T2050 (1.6 ghz)

GeForce GO 7600 256MB

1gm rams...

Nu prieks tadiem raditajiem kompim vajadzetu tiri ok stradaat, bet man cs spelejot smalki lago, filmas (dvd kvalitate) arii raustas un gluko!

Piedavaju paris alinjus tam kurs atnaks un pateiks kas man janomaina vinjam (visdrizakais ventilators or videokarte)... + pectam palidzes to nomainit! Zb mociities ar kompi! + ludzu nesakat man lai es iztiru to no putekliem, jo man tas nesanaak, es atskruveju visas skruves bet reali ne1 detalja (gandriz) nenak nost, un ar brutaalu speeju es negribu lauzt kaut ko valjaa!

P.S. No kompjiem saprotu tikpat daudz kaa jus no Meksikanju serialiem...!

P.S.S. Aizmirsu piebilst ka man cs lago atsledzot skype, explorer un veel dazus suudus kas visvairak resursu (it kaa) rij...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

da vinjs jau taa gandriz tukss... tur reali nekadas drazas ieksaa anv (man ta liekas), cs, paris bildes un dziesmas, un visu parejo aiznjem filmas!

nekadu lieku programmu ari it ka neesu vilcis!

virusu arii nebij nekadu!

OS? pienjemu ka tas varetu but operetajsistema :D

nuu ir apmeram 1.5 gadi!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

:D

uzreiz saku ka man laptopam CD-Rom biezaak nestradaa, kaa stradaa :D Un es nemaku paristalet!

Tad vai nu aiznes pats pie meistara vai palūdz kādam čomam. Pašam Laptops svila nost un rūca , visu izmē''gināju un tad pārinstalēju OS , aizgāja viss. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

reizem gadas ta, ka hdd ieiet pio rezima no dma delja kaut kadiem glukiem ar cdrom vai vel kaut ko. Karoce - tad viss paliek nenormali lens un disks ta skali sak lasities un katra diska operacija nobloke operetajsistemu.

Pamegini uninstallet diskus no device manager un paskaties, vai pec restart tev problema nepazud.

BEefs

Link to comment
Share on other sites

viss aiziet un windows no j auna atrod diska draiverus un restoro to rezimu uz dma.

Beefs

p.s. prikola pec, bet var nokacat windows 7 un no microsoft dabut legalu key uz vienu gadu! normals os, bet sis tas tur neiet... :(

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...