Jump to content
GIGN Forum

Izpaliidziet


Alise
 Share

Recommended Posts

man uz sitiena vajaga Acer Aspire 5520 sound driveri,kur vinju vareetu nokachaat par velti? iznjemot torentus, dc un visaadas shaadas paliigprogrammas :/

varbuut ir kaut kur netaa?

jau ieprieksh paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Audio_Relatek_vV5.10.0.5413_XP32_XP64 ja xp iemet google search sho gan jau bus uzreiz downloadlink

metu googlee.. bet man visu izmeta par maksu,verbuut tomeer ir iespeeja dabuut draiveri bez maksas?

Link to comment
Share on other sites

man instalaacija neaiziet liidz galam.. Reatek HD Audio Driver Failure.. ko tas noziimee? :ermm:

kuru tu instalē?

to ko es iedevu?

tas nozīmē, ka ir FAIL instalācijai :khehehe:

p.s. man vienmēr ir patikuši jaunie Acer portabļi, kuriem uzliek virsū XP un pēctam pisārējas ar draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

situaacija sekojosha, man uz portatiivaa nav skanjas, un vieniigais iemesls kas man naak praataa ir tas, ka nav skanjas draiveris..

uz remontu stibiit negribeetos, ja beigaas izraadiisies ka vainiigs tikai draivers, kritiishu kaunaa

ir ieteikumi?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

to ko es iedevu?

tas nozīmē, ka ir FAIL instalācijai :khehehe:

p.s. man vienmēr ir patikuši jaunie Acer portabļi, kuriem uzliek virsū XP un pēctam pisārējas ar draiveriem.

jap instaleeju Tavu, bet nu jau kriitu panikaa un instaleeju visus peec kaartas..

Link to comment
Share on other sites

kā pazuda skaņa?

tip iet viss kaartiibaa, vizuaali izskataas ka dziesma iet pa defu, tikai skanjas ta' nav...

eem.. un es taa biezhi sho pc nelietoju, taapeec nevareeshu konkreeti pateikt kaa pazuda skanja :ermm:

Link to comment
Share on other sites

My computer --> manage --> device manager.

Paskaties vai tev tur neuzrāda dzeltenu jautājuma zīmi pie audio. Ja ir dzeltena jautājuma zīme, tad tev trūkst draiveris.

Ja esi kaut ko jau sainstalējusi, tad pirmkārt uninstallē nost caur to pašu device manageri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...