Jump to content
GIGN Forum

Nāksi Man Līdzi?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nākošā nedēļa, projektu nedēļa, tākā esmu centrā visu laiku, un gribu aiziet uz ''Friday 13th'' un vajag atrast cilvēku ar ko aiziet.

So, kāds negrib kopā ar dabas brīnumu aiziet uz kīno? Problēma tāda, ka katru reizi ieejot iekšā uz mani greizi apsardze paskatās, nezinu kapēc.

Izmaksāju mazo kolu. Kāds?

Ak jā, vieta: ForumsCinema.

Link to comment
Share on other sites

Vienu diagnozi es tev jau varu izsniegt

Paronaidālie/Avoidālie personalitātes traucējumi.(F60.0; F60.6) ja ne šie tad kāds no F60.8/9 vai F61.

Nesauc sevi par "dabas brīnumu" ja tajā nozīme to biji domājis kaut ko negatīvu. Tu pats ar savu personalitāti esi panācis to, kāds tu esi.Tavs risinājums ir vienkāršs - Mainies.Cel pašvērtējumu, socializējies vairāk par spīti savai trauksmei/neadekvātības sajūtai.Tas skan grūti, it īpaši ja esi lielos mēslos, bet kad tiksi tam pāri - nošpļausies! :)

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Davaij ejam, uzraksti pm, bet es iešu tikai tad, ja das haus nejies!

Link to comment
Share on other sites

Uzaicini kādu meiteni no klases/skolas.

Vai tev nav neviens pacans no klases?

Runājot par Friday the 13th:

Filma bija savā ziņā garlaicīga:

*Visu laiku bija ainas, kad kāds iejiet kādā vecā mājā un tad baigais klusums un tas džeks parādas aizmuguras un novāc cikvēkus.

* Filmai interesants bija sākums un beigas.

* Pati filma nav bailīga. (tikai dažās vietās ļoti asa skaņa un no tās var nobīties)

* Pie filmas beigās jau vairs nelikās bailīgi.

Stāstu, jo biju aizgājis :)

Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs tādi negatīvi? :blink:

Esmu ar mieru aiziet, ja piekritīsi pāris maniem noteikumiem :)

Tātad, miera pīpi esi kādreiz pīpējis? Un kā sastāv ar viskiju? (nevis pīpējis, bet dzēris). Es labprāt būtu pirmais cilvēks tavā mūžā, ar kuru tu darītu TO! Stundu pēc pasākuma uzsākšanas es Tevi iesēdinātu taksī (par tavu naudu) un aizsūtītu mājās. Tad ar milzīgu nepacietību gaidītu nākamo dienu, kad Tu man sūtītu sms par savu briesmīgo stāvokli.

Link to comment
Share on other sites

Protams, iet ar draugiem uz kino - GAY

iet ar draugiem uz baaru - GAY

iret dzivokli kopa ar draugiem - GAY

churat viena sabiedriskaja tualetee - GAY

Lai ko cilveks nedaritu, viss ir gay. Tad kada starpiba ko vinjsh dara?

Un kad jus, cilveki, sapratisiet, ka wL. tikai velas sev uzmanibu piesaistit. Varu deret uz alu, ka patiesiba puisis nav uz pusi taads, kads izliekas te - forumaa.

Viss chau. Esmu saguris.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Mephisto :) Bezmazvai viss, ko viņš darītu ir GAY (šaisēē, tomēr nav gan). Normāls čalis, palīdzēsim kļūt par vēl normālāku :D WL, nedusmo, viss būs čiki, GIGN forums nav vienīgā vieta, kur uzklausīt kritiku un (slavinājumus) plusus. Galvenais - atslābini rumpi :) Un nāc ar mums iešaut :D

Starpcitu, "iešaušanā" nav nekā krimināli sodāma, tāka nemīz eļļā :D

Link to comment
Share on other sites

Ja čalis ir jau tā ķēries pie pēdējā salmiņa un inetā prasa nepazīstamiem vai negrib kāds aiziet uz kino, neizsmejiet viņu! Tad labāk padomājat kāda viņam ir problēmiņa dzīvē....

Aizejat kāds, jo meiteni dabūt uz kino mūsdienās nav tik viegli....

UN TAS NAV GAY

Link to comment
Share on other sites

džekiņš teica ka viņš emo utt. [tajā postā kur par būčām , skūpstiem] viņam grūti atrast kas ar viņu aizies.. vienīgā vieta kur viņu var uzskatīt par kaut ko sakarīgu tas ir I-Nets [tā Man liekas] moš viņam dzīvē hujova iet... vaig tač viņu atbalstīt! wL. turi kuli :)

Link to comment
Share on other sites

Paronaidālie/Avoidālie personalitātes traucējumi.(F60.0; F60.6) ja ne šie tad kāds no F60.8/9 vai F61.

Nesauc sevi par "dabas brīnumu" ja tajā nozīme to biji domājis kaut ko negatīvu. Tu pats ar savu personalitāti esi panācis to, kāds tu esi.Tavs risinājums ir vienkāršs - Mainies.Cel pašvērtējumu, socializējies vairāk par spīti savai trauksmei/neadekvātības sajūtai.Tas skan grūti, it īpaši ja esi lielos mēslos, bet kad tiksi tam pāri - nošpļausies! :)

vismz citēto daļu esi uzrakstījis pareizi.

wl ir pārāk normāls, es viņu saprotu, man no viņa ir bail.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Nu labi,varat mani warnot par šito,bet man vairs netur viņa posti.

Tak padomā,Tu tiec izsmiets public čatos,(es esmu divos tādos,kuri par tevi,DABAS BRĪNUMU rēc kā nenormāli)Tu pakļauj sevi briesmām(gribi statikties ar nepazīstamiem cilvēkiem).

Izgopņīs tevi pakaļā kāds pedofils,mūžā Tu vairs netā neiesi.

Bet pēc manām domām,labi padomājot TU pats vari būt kautkāds 30 gadus vecs nogribējies vecis,kurš tēlo nožēlojamu cilvēku un cenšas tikt klāt citiem cilvēkiem.

Haha labs apraksts-nav draugu,dzīvoju netā,aiziesi ar mani uz kino?,gribu veikt pašnāvību..Nu ticiet man,ja tas .wL ir tiešām tas par ko viņš uzdodas...Kopēts no myspace?Viennozīmīgi,gribētu Tevi satikt dzīvē :)

Get a life džekiņ,izdrāz kādu random veceni uz ielas,cmo'n-Tev ir 15 gadi(ķīp).

Ja maldos par viņa eksistenci,no flame please,bet tik stulbu cilvēku pašam no sevis redzējis neesmu.

P.S Dēļ tādiem no-liferiem kā Tu,es pametu WoW'u :/

Edited by wicked.sick
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...