Jump to content
GIGN Forum

Flash Spēļu Konkurss


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Beidzot esmu pabeidzis savu flash spēļju mājas lapu un varu sākt nelielu konkursiņu. Spēlējot spēles (1 punkts par katru izspēlēto spēli) un rakstot komentāru (2 punkti par vienu komentāru) tu krāj punktus. Katra mēneša beigās, 3 lietotāji ar visvairāk punktiem iegūs balvas. Katru mēnesi balvas būs citas, piemēram, šomēnes pirmajai vietai ir cod4 steams (sīkāku info lasat sadaļā "Tournaments"). Skatoties uz to, kāda būs dalībnieku aktivitāte, balvas mainīsies - vai nu kļūs vertīgākas, vai nu nevērtīgākas.

Nav obligāti, bet vēlams komentārus rakstīt angļu valodā, jo lapa ir vairāk mērķēta uz ārzemju lietotājiem (tieši tapēc lapa stāv uz ārzemju hostinga un latviešiem lapas ielāde var būt mazliet lēnāka).

Sīkākai informācijai skataties sadaļu "tournaments".

Ejam spēlēt - Flash-Blaster.com

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tiešām labāk ievieto kautkādu jaunāku spēļu repertuāru.

Jo dažas kuras paspēlēju izskatījās pēc pilnīga *khmm*

Bet tā labi viss pārējais.

Cepums tev!

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas tapēc ka no sākuma biju domājis taisīt tikai ārzemniekiem, bet pārdomāju. Nu skatīšos.. ja latvieši būs vairāk nekā ārzemnieki, tad drošvien paņemšu arī latvijas hostingu, lai lapa darbojas ātrāk

Link to comment
Share on other sites

:) :)

Rīt vai parīt varēsi to darīt :)

Neliels info visiem kuri piedalās!

Tikko pieķēru un nobanoju 4 lietotājus kuri izmantoja autoclickerus (viens no viņiem bija uzlīdis pat pirmajā vietā).. neatkārtojiet viņu klūdu! Galu galā, konkurss ir par to, kurš visaktīvāk spēlēs spēles, nevis beztolkā klikos savu peli!

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

:)

Neliels info visiem kuri piedalās!

Tikko pieķēru un nobanoju 4 lietotājus kuri izmantoja autoclickerus (viens no viņiem bija uzlīdis pat pirmajā vietā).. neatkārtojiet viņu klūdu! Galu galā, konkurss ir par to, kurš visaktīvāk spēlēs spēles, nevis beztolkā klikos savu peli!

Šito nevar novērst?

Btw, dažas lietas:

1) Komentāram vajadzīgs title!? WTF? Bez šitā nevar iztikt?

2) Komentāra input lauku nevar ielikt uzreiz lapā, kur ir spēle, lai nav jāspiež "Add comment"? Vēl būtu labi, ka pievienojot komentāru lapa nerefrešotos.

3) Dažas spēles neiet (rāda baltu lauku). Varbūt ieviest pogu "report" vai kko tādu.

4) Varbūt varētu arī piestrādāt pie lapas headera. Prasās kaut ko... foršāku :).

Bet kopumā neslikti, turpini pilnveidot :).

Link to comment
Share on other sites

Jā, tikko aizsūtiju privātu ziņu arī Krasty kurš lietoja arī auto klikkeri. Apstājās un teica, ka vairs tā nedarīs!

UZMANĪBU !!!

Mans niks ir Dr. Pepper. XD

Labi, tas nebija pats galvenais!

UZMANĪBU NR.2 !!!!

Drīz būs jauna sistēma uzvarētāju uzzināšanā. Galvenajam ieteicu tādu domu : lai pasaka, spēles nosaukumu un visi to spēli spēlē. Kurš dabuj vairāk pointus tas dabuj balvu! Un vēl viena lieta. Pointus ierakstīt tā prosta nevar commentāros, bet gan vajag uztaisīt screen shotu un aizsūtīt bildes linku kaut kur ;)

GL

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, būtu jauki, ja būtu katrai spēlei (kurai tas iespējams) highscores sistēma. Ja nemaldos, tad kkās līdzīgs bija inbox.lv.

Btw, wOOzzY, mans pirksts jau no playstation 1 laikiem ir uztrenēts uz veiklu spaidīšanu (bija tāda kruta vieglatlētikas spēle, kur lielā daļā sporta veidu bija pēc iespējas ātrāk jāspaida "x", tā mēs ar brāļiem vai pusi dienas nosēdējām uz ātrumu spaidīdami, pirmajās dienās bija pat tulznas :lol: ), es situ pušu visus autoklikerus. Es ar brāļiem uz maiņām, ilgi jau tādu tempu nevar noturēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...