Jump to content
GIGN Forum

Vai Vecākiem Tas Nebūtu Jāzin?


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Taatad es izlasiiju apteuvena vinja veidoto topicu par pashnaaviibas meegjinaajumu lai noskaidrotu, vai tur ir kljovaak kaa uz esam dziivam! Man tas lika aizdomaaties vai nevajadzeetu vinja vecaakiem redzeet shos postus, jo izskataas, ka shis jauneeklis patieshaam ir gariigi neliidzsvarots, ka nepieliek sev rokas!

Tomeer es spriezhu peec taa, ka vinjam vareetu buut kaadi 16 gadi un reaali visi vinju apcelj (taa vinsh pats ir teicis) un vinsh ir nenormaali sagruziijies, ka tochna nesataisa suudus!

Zinu, ka pats esmu apceelis forumaa wl.media, bet es toch taa vairs nedariishu! :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Mhm neesmu lasījis topicu par pašnāvību, ja es būtu viņa vecāku vietā protams es negribētu lai viņš manās mājas griežot sev vēnas piecūkotu visu paklāju un istabu ar asinīm un puņķiem, bet ja viņam padomā kas extrēmāks mazāk mokošs tad varbūt ...

Link to comment
Share on other sites

:ermm:

1. Tev nav poh , uz viņu ? Kas viņs tev ir tāds , draugs vai kas ? Man piemēram pie dirsas , kas ar viņu notiks , viņš man nav nekas , es viņu nezinu un man nav jāzin tādi pamuļķi.

2. Domā viņu tas baigi rausta ka tu viņu esi apcēlis šeit forumā ? Tu domā ka viņš raud , kā viņu te apsaukā ? Tici man viņam tas ir poh , un tev arī jābūt tāpat .

Link to comment
Share on other sites

2. Domā viņu tas baigi rausta ka tu viņu esi apcēlis šeit forumā ? Tu domā ka viņš raud , kā viņu te apsaukā ? Tici man viņam tas ir poh , un tev arī jābūt tāpat .

Tagad ja tu siko apdirsiisi var uztaisiit sudus... shis vel pazvanis uz bernu uzticibas talruni. Un tici man visiem ir pohuj ko tu tikko pateici. So izgrauz pļūtāmo...

Link to comment
Share on other sites

man ar liekas ak viss shitais ir viens liels teatris, bet nu ja nu nav....

no shii vajadzetu uzmaniities, jo visads var gadities (njemam par piemeru neseno atgadijumu vacijas skolaa).... ta kaa dazi gudrie muldetaji avretu pakluset, un ceret ka jusu skolaa/darbaa neparadas kaads garigi nelidzsvarotais!

Link to comment
Share on other sites

bļa tak visi par to ir domājuši kādā brīdī.."vo tagat, kad manis nebūs es viņiem parādīšu un viņi raudās

ja arī ir nopietni, tad tiks pāri.

media - uzprasi lai meitene tev iedod buču uz vaiga. uzreiz morāle pacelsies :)

Link to comment
Share on other sites

2. Domā viņu tas baigi rausta ka tu viņu esi apcēlis šeit forumā ? Tu domā ka viņš raud , kā viņu te apsaukā ? Tici man viņam tas ir poh , un tev arī jābūt tāpat .

Klau, nošaujies mudak...Par vienu mazāk uz šis pasaules būs.

Ja tam čuvakam ir tikai 16, un viņu čist visi apdirš, tad es saprotu...Pats tādā ādā esmu bijis jau kopš 3-4 klases.Čuvakam var iestāties kāds psihes sabrukums vai personalitātes traucējumi(ja jau nav).Viņam toč vajadzētu aiziet pie psihiatra.Spriežot pēc viņa tēmām šajā forumā vai nu viņam jau ir kautkas no Deluzionāliem traucējumiem vai nu viņam vienkārši ir intrese paranormālās lietās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...