Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Zelta Talanti


jukka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bet pasaules ranga dziesmu nodziedāt nav tik vienkārši, kā mūsu vietējās :) Un te parādās tā lieta, ka arī mūsu žūrija par tautasdziesmas nodziedāšanu var ielikt 3 zvaigznes, kaut to varētu izdarīt gandrīz katrs piektais ar kaut cik sakarīgu balsi... nu šic :)

Link to comment
Share on other sites

:)

W00zy niks tev ir gejisks

Woozyy, ja kas mind arī ir no Talsiem. Vari viņam iedot pa seju :)

Bet tas čalis ar ķerru tāds grāvējs, nebrīnos, ja nākamajā sezonā kāds talants piedalītos, jo reizē māk staigāt uz rokām un turēt visus četrus īkšķus par Latvijas hokeja izlasi.

Link to comment
Share on other sites

Es pilniigi piekriitu nightmare par to siiko 9 meiteni, tas ir bullshit, tad jau kaadu siiko no sauleszakja pakjert un iedot vinjam priizi par to, ka afigenais talants, showa pamataa nav doma veerteet drosmiigus cilveekus, kas shajaa gadiijumaa attiecinaams uz to 9 gadiigo meiteni!

+ja kaads ieveeroja tad dejotaji diezgan censhas attelot tos Daanju dejotaajus SHO un SHO . Taa luuk!

Neesmu sekojis līdzi šim pasākumam, bet tas dānis Nicklas The Nerd iespārda, par tādu es pat nobalsotu.

Link to comment
Share on other sites

hom3r, ja tas būtu frīstails un tu pirmo reizi būtu ar miķi rokās, tad jā, es tevi nosauktu par talantu, bet bļad, reāli nekā tajā dziesmā nebija. Ne lirikas, ne labs bīts, nekā, kur nu vēl runāt par talantu.

Neckass eapash!

Link to comment
Share on other sites

njaa tikko šķirstīju kanālus, opā - LNT. bļeģ kkāds rozā maiciņā "bītbokseris" ar sīku knīpu taisa totālu huiņu - JASNANAHUJ, labāk skataties klasiku @ TV3, right nowisszhot in there!!! :thumbsup:

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

http://www.draugiem.lv/special/zz_talanti/...;t=2&vid=16 ja nav gruti ari nobalsojat! :)

kopetaji whahhah... paskataties uz sevi baltie negēri. Ja tie tiesham bijat jus taad labak nebutu tur radijushies un butu labak pilnveidojushi sevi.

ahujena iecepija chalis ar bungam un sikais kas blieza bluuzu :]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...