Jump to content
GIGN Forum

Allower = N0nam3z


Set.
 Share

Recommended Posts

Vaards: Miks

Pseidoniims: Bija ReaL.Fly, Knife SMaRTs tagad N0Nam3z

Vecums: 19 + 11 meeneshi

Valoda: Latviesu, Krievu, Anglu

Par mani: Datortiiklu administrators, datortehnikis kaa arii konsultants, admineeju kompjus, velku tiiklus, sleedzu inetu, vakaros no plkst 17.00- 21.00 braukaaju pa maajaam labodams kompjus.... ja rodas kaadi jautaajumi mani var sazvaniit caur skype (meekleet zuicis), ja tobriid neesmu klaat paarzvaniishu tikliidz pieieshu pie kompiisha.

Negribu teikt ka nekad nelamaajos to visi saka (neviens nav pati pilniiba) shad un tad arii palamaajos, BET ne taadiem vaardiem, kurus dzirdod pasham jaasarkst.

Speeleeshanas stils: Saaku kempot tikai tad ja tuvumaa dzirdo vairaakus pretiniekus skrienam, bet ne ilgaak par 30 sekundeem, speeleeju peec skanjas, nespeeleeju spiidoshi, ja gadaas laba komanda tad aiziet speele, jo tad varu arii saakt izrauties, sodien paaris speeles bija spiidoshas pakaapos par patuveni 500 vietaam uz aukshu . Vislielaako baudu sagaadaa noshaut no klana novije ruskije Chanu .

Kaapeec?: Reaali tagad darbaa nekas nav jaadara (no 10.00-17.00 kaa tikai jaaseezh pie kompja, speeleeju biezhi arii naktiis (22.00-2.00, 3.00-7.00), it iipashi tuuliit ar draudzeni paarvaaksimies uz jaunu dziivokli liidz ar to vispaar reaali briivais laiks aizies cs speele... ja nav ko dariit shajaa serverii speeleeju citos .. liidz ar to var sameeraa biezhi atrasties servukaa... (protams ne tajos briizhos kad eedu, dzeru,esmu sapulcee vai atrodos uz kaada zakiisha ).

Chiiteri, likumi

a)Cs likumus zinu, jo vienu laiku speeleeju gignaa , rusaa (1.6. versiju) gigns nobruka(palika bez srvuka, bet rusaa miiljaa terka mani vienmeer noshauj ) un rusa maajas lapa man nepatiik.... liidz ar to atteicos no rusa , bet tieshi shajos serveros iepazinos ar likumiem...

b)Nechieshu ciiterus, vienmeer njemu kad kaads lamaajas, vai ja kaads admins lamaajas screen schotus (no konsoles), protams ja kljuushu par operu vai veel labaak.... ja buus arii ban tiesiibas pirms darbinja tiks nonjemts screen schots, lai vareetu pieraadit, un nebutu par mani forumaa visaadi... chiiterus atpaziistu labi, bet lai paarbaudiitu es labaak aatraak mirstu vai ieeju spectoros un sekoju noteiktam speeleetaajam lai paarbaudiitu vai vinjs toka i chiiters... jo runaat var daudzko un haljavas var buut arii daudzas ....

Commaandas es gribeetu: slay,slap,kick,ban,llama,vote!!

Pieredze zinu galvenaas komandas un domaaju ka ar to pagaidaam pietiek

PALDIES PAR UZMANIIBU! CERU, KA MANS MEEGINAAJUMS KLJUUT PAR KAUTKO VAIRAAK NEKAA PARASTU SPEELEETAAJU PIEPILDIISIES< UN JA NEE TURPINAASHU SPEELEET

_________________

***************************************

Glock >>====> good shell-hit in your head

***************************************

_________________

Name: Miks

Surname: Kamarovskis

Nick: N0Nam3z

Age: 20

shis teksts netgames smiliez.de_2125.gif

click HERE

Link to comment
Share on other sites

man patiik shis gabals:

1. variants

Pseidoniims: Bija ReaL.Fly, Knife SMaRTs tagad N0Nam3z / (meekleet zuicis) [n0nam3z]

2. variants

Pseidoniims: Bija ILL-2, BOT X5 tagad zuicis / (meekleet zuicis) [allower]

Link to comment
Share on other sites

tie pseidoniimi gan vinjam kruti laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...