Jump to content
GIGN Forum

Eirovīzija


Oddijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tā kā te nekā tāda nav izdomāju uzcept. Tātad šeit runājam par eirovīziju, favorītiem, un vispār jūsu domas..

Pagaidām viens no maniem favorītiem: Alexander Rybak - Fairytale

Runājot par Latvijas izvirzīto kandidātu eirovīzijai, Busuli - Manuprāt viņu izvirzīja lai Latvijai vispār nebūtu nekādu izredžu uzvarēt, paši saprotiet cik tas izmaksās (krīze ftw) ja Latvija vinnēs un pie mums būtu jānotiek eirovīzijai.. bāc viņš ir pretīgs :D:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nez kā ir ar to busuli, man viņš arī īpaši nesaista, nu vismaz šī dziesma, bet nu tavs uzskats par to, kāpēc viņu izvirzija ir debīli aprobežots!

Link to comment
Share on other sites

Cik ļoti man patika Zaharovas dziesma ar ko viņa piedalijās Īrijas eirovīzijā, tik ļoti man riebās blusuļa dziesma.

Pat to, ka tas resnais melis dziedās to dziesmu kreiviski man vispar nav ko teikt.

Edited by QuikStar
Link to comment
Share on other sites

Latviski Busulis dziedāja latviešiem, krieviski dziedās krieviem un eiropai. Easy as that.

Dziesma ir tā pati un arī dziesmas ideja, tikai valoda mainās. Es jau nu galīgi te nekādu appisienu neredzu.

Man Busulis patīk, bet pats balsoju par Smuko Kristīnu un dumjo blondīni :)

Link to comment
Share on other sites

no tiem, kas piedalijaas Latvijas atlasee, Busulis bija labaakais. visi paareejie vnk feiloja. pa radio viens chalis par Busuli ziteicaas taa:"vinsh LV ir sasniedzi visu, ko var, tapeec shii ir vinja laba iespeeja izsisties aarpus LV". es shim apgavlojumam pilniigi piekriitu.

Link to comment
Share on other sites

un, domāju, ka viņš tiks eirovīzijas pirmajā 5niekā. Kānekā spilgta skatuves personība, kas eirovīzijā ir prioritāte. :unsure:

jaa, un es nupat pasutiju savu bileti celojumam uz menesi XD

man japiekrit Ducatii, grieki izskatas labi

Link to comment
Share on other sites

Dziesma ir tā pati un arī dziesmas ideja, tikai valoda mainās. Es jau nu galīgi te nekādu appisienu neredzu.

Man Busulis patīk, bet pats balsoju par Smuko Kristīnu un dumjo blondīni :)

Man japiekrit gan Oddijam gan Pinkijam! Busulis LV ir sasniedzis visu ko var!Un tagad laiks izsisties RUS! Lembergs nedaudz piebalsoja lai BUsulis tiek! bet Zaharavai arii ne vainas nebija!Busulis ar savu profesionalitati un pashatdevi panjema vnk!

Link to comment
Share on other sites

Neizlasīju nevienu postu, tikai topika nosaukumu. Un ko es varu teikt - eirovīzija ir vislielākais mūzikas mēsls. Varbūt neiztecos ne gluži kā gribēju, bet es esmu nedaudz iedzēris.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet ka smukā Kristīna, jeb FIDJI bij` pietiekami laba ar savu please don`t say goodbye, jo es zinu cik cītīgi viņa trennējās... Bet nu viņa īpaši nepārdzīvo, jo viņa pati saprot, ka LV labu laiku nozudusi no prožektoru gaismām un visi jau ķērc pēc populārām bieži dzirdētām, tām pašām iesvīdušajām pakaļām, kas caurmaltas jau gadu gadiem, apmēram, tā pat kā Mūzikas gada balvā, pilnīgs bullšic tur bija... Nu lai Busulim veicas, nesaku jau, ka viņš galīgs wankers, bet nu tomēr gribas lai kāds cits beidzot parādās apritē un lai tam novērtē patieso talantu nevis money un pazīšanās...

Murdziņš.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

jaa, varbut iet uz krievijas biznesu busulim ir pareizais gajiens, bet vins ar sito dziesmu nemuzham netiks pat top 5 eirovizija

es prognozeju, ka dabusim parastos 8-10 no igauniem un lietuviesiem, vel kadus 10 no citam valstim savaksim un busulis vares chilot 12taja vieta

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...