Jump to content
GIGN Forum

Skrieshana Csaa


escapee
 Share

Recommended Posts

Chau, es cereeju ka juus man paliidzeesiet nosakidrot vienu lietu, taatad kad es skrienu csaa ar nazi rokaas man cilveeks skrien visleenaak no visiem un mani nemitiigi kaads apdzen mans pc 2.4GHz RAM 512 GeForce FX 5200 128mb

Es tieshaam nezinu kru ir probleema, vai ir vajadziigs kaads speciaals cfg lai skrietu normaalaa tempaa? luudzu paliidziet

Edited by escapee
Link to comment
Share on other sites

zinu shito suudu, man vienam draugam bija. tieshaam vaina kautkur cfg, viena rindinaa value jaanomaina uz 0, tev tagad ir 1. pameklee aarzemju forumos, noteikti kautkur shitaa probleema ir apspriesta. te neesu redzeejis.

Link to comment
Share on other sites

macho nesmejies, taa ir diezgan nopietna lieta, tas traucee gan man gan citiem pseeleetaajiem speeli

Link to comment
Share on other sites

agraak bija kaut kaada komanda kuru iesleedzot fps vareja buut lielaaks par 100 + tu skreeji leenaak.

neatceros kaa taa komanda saucaas un vai arii vinja veel aizvien straadaa, bet kaut kas taads kaut kad bija.

Link to comment
Share on other sites

nu man bija taads pats gljuks ar xema cfg, tjipa uzlieku fps uzreiz uzlec ~200, bet kaut kaa viss saak leenaak notik, leenu skrien, streifs arii nekaads! un man veel joprojam taada probelaama nomaac.

Link to comment
Share on other sites

hmm kipa jaa uzraxti developer 1 fps palaak labaaks, ja developer 0 tad arii labs un neleekaa, bet es nezinu vai deelj taa bremzee, katraa zinjaa thx par to pashu ieshu apmeegjinaat moshka kaut kas mainiisies

Edited by escapee
Link to comment
Share on other sites

Ruks mazliet saptutrojaas, palasi reply ruksi tad sapratiisi smile.gif runa iet nejau pa to ka paaaraak aatri skrien bet ka paaraak leeni skrien

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...