Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft Topiks


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bet n0r3k, es ātrāk gribu max lvl, un netērēt laiku profesijām, es pēc tam kačāšu professijas bet naudu jau tagad vajag priekš aitemiem. ;[

EDIT: lol Tev vēl nav 80? ĀĀ nu skaidrs, es taču biju domājis, ka tev 80lvl + nokomplektēts gears + bagāts

Nu tapēc arī pasaki lūdzu savu niku.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

EDIT: lol Tev vēl nav 80? ĀĀ nu skaidrs, es taču biju domājis, ka tev 80lvl + nokomplektēts gears + bagāts

Nu tapēc arī pasaki lūdzu savu niku.

Kurš tev vispār levels? Manliekas, ka zem 70+ ah kautko iegādāties ir pilnīgi pa velti. Vienīgais priekš kā ir vērts izmest naudu ir mounts. Vajag izskriet pāris dungeonus un būs tev gears.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

NĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ!!!!!!1111oneone

Malači, nu ko tagad laimīgi esat? FUCK. Kā zinat es jau kādu laiku atpakaļ gribēju nomainīt garlaicīgo Hunteru :[ Un nevarēju izdomāt uz ko. Un tikko fun serverī izgājām Instance, un es biju Shadow Priest un pizdec, ar Shadow tik interesanti spēlēt. lol. Kad spēlēju ar Holy priest tik garlaicīgi, bet shadow vnk psc. Un tagad offā domāju spēlēt ar Shadow priestu un pwnot visus.

Te ir kāds SP kas palīdzētu man kas un kā?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir FUN serveris, kur uzreiz ir max lvl..

PUB ar shadow priest jautrības sākas, manliekas, no 40lvl, kad Tev iedod talentos ( vari ielikt point ) uz Shadow Form.. Bleh, Tu tā nekad neuzbliezīsi max lvl, ja skraidīsi uz vienu jaunu čaru un otru.. Tikko hunter Tev bija kā Dievs, bet tagad hunters smird tavuprāt un, tagad shadow priest Tavs jaunais elks.. Pēc tam būs shamanis, tad paladins u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Malacis. Pa 40 minūtēm nav apnicis, vot lūk tas ir progress.

Chucky taisnība. Izdomā, ko vēlies spēlēt, un bliez līdz sasniedz lvl80, nevis re-rollo ik pēc 20-30-40 leveliem.

Link to comment
Share on other sites

Nu problēma tāda, ka es nevaru izvēlēties kas man īsti patīk. Itkā atradu, ka Hunters, bet sapratu, ka viņš ir labs, bet garlaicīgs. Ar visiem esmu paspēlējis/ietestējis, bet nu cerēsim, ka būšu labs Shadowz Priestz. GL.

Ja kāds uz Neptulona var palīdzēt pakačāties kaut kad. /wisper Zemenite

Link to comment
Share on other sites

Paldies, zināšu, ko nedrīkst satikt nekādā gadījumā :D

Zini, es tā cenšos serverī izvairīties no latviešiem ... smags intelekts.

WoW`ā vidējais spēlētāju vecums ir 28 gadi (sievietēm - 30). Tātad pārsvarā loģiski domājoši cilvēki, kas smagi atšķiras no citām MMORPG spēlēm. MUO vidējais vecums, šķiet, ir 12 gadi, kur Tevi appiš kā māk un nepamatoti nodirš, kad ir iespēja (eu tu loh, paņēmi manu mantu, suka atdod vai pateikšu geimam). Tātad - nav intereses spēlēt. Ar UO vecums ir aptuveni tāds pats, vienīgais tur spēlē vesela čupa krievu, un teikšu - ne tā labākā šķira. Par katru nepareizu komentāru vari sākt atbildēt uz jautājumiem par savu dzīvesvietu un telefona nr., jo viņi noteikti gribēs tikties.

Izveidojām nesen guildu ar čomu un vēl vienu diez gan sakarīgu nelatvieti. Lai arī kā necenstos izvairīties no latviešiem, tomēr 2 pieņēmām. Izrādijās diez gan sakarīgi, studējoši, aktīvi spēlētāji. Viena pat ir meitene :)

Katru otro vakaru gandrīz sanāk mums standarta sastāvs serverī un aktīvi kopā ejam dungeonus. Man vēl 6 palikuši classic versijā. TBC jau esmu paņēmis, WotLK vēl mazliet jāsagrabina (grūti laiki man arī iestājušies). Līdz raid`iem vēl ir ko paleveloties, bet nu drīz ... cerams.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds uz Neptulona var palīdzēt pakačāties kaut kad. /wisper Zemenite

nu, ja grūti izvēlēties, tad vari ņemt druīdu, ar to vari spēlēt gan kā tanks, gan kā ownotājs, gan kā healeris, gan kā mags. :)

Link to comment
Share on other sites

Daudz esmu meklējis info par Priest iekš forumiem un gribu dzirdēt jūsu atbildes vai pareizo stufu lasu.

Brīdinu uzreiz, to es izlasīju forumos, nejau pats tā domāju.

1. Shadow Priests iekš BG neder. Jo vajadzīgs Holy, kas hīlotu un ietu kopā ar karoga nesētāju.

2. Shadow Priestus uz instancēm neņem. Jo nav jēgas no viņiem.

3. Iekš arēnas tikai ar Discipline Priestu var kaut ko izdarīt.

4. Shadow talantu koks ļoti palīdz levelējoties.

True or False?

----------------------------------------------------------------------------

Un daži jautājumi:

1. Būšu SP un kādu gīru vākt, nejau, lai būt hīlerim, bet kaut ko pašam @ BG darīt?

2. Kādas profesijas vislabāk ņemt SP? (netā izlasīju, ka Enchanment + Herbalism)

3. Ko vajag priekš SP? Tipja no mantām. Zinu ka hunterim vajag Ranged attack power + crit chance, un ko vajag priestam? Stamiņu, Agillity, Intelect, Spirit? KO?

Link to comment
Share on other sites

1. T

2. Ņēm jau, kā dps - ja vien tu nepasaki, ka esi dps - tad visi gaidīs hilošanu.

3. F, ar holy un shadow (ja ir skillllz) tad ir vienādas iespējas ar visiem talantu kokiem.

4. Priekš manis fale.Es kautkādā 40 lvl biju samainijis savus holy pret shadow un pēc paris lvl mainiju atpakaļ, jo ciņā starp vairākiem mobiem man trūka holy lietas (ligth well, instant health, renew), bet ar shadow priest ir labi sist pa vienam, bet bija daudz mazāk piedāvajumi uz dungeoniem. Un ar holy priest priekš manis ir vieglāk. (Shadow(inde - Atņem 30% mobam) word --> devouring plageu(inde - atņēm 30% mobam) --> Holy fire (atņēm 40% mobam un vel deg 5-10%) (Liekam power word shield nosargā 45% no tavas dzīvibas) un piebeidzam ar weapon vai wand.

1.Neesu droš, tapēc neteikšu.

2.Enchanting un tailoring(Uzšūtās zaļās/zilās lietas enchantojam un varam sev kautko smuku uzšūt)

Bet ja ir augsts lvl, tad izej pirmās lvl instances un savākt tur var itemus (green/blue) un enchantot, tapēc otra profesiju var ņēmt, kā $.

3. Priekš viņa vajag intelectu un spirit. Spell stiprumu noteikti vajag! Agility/staminu nav vajadzības, jo ir hilošanas iespējas.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

lol, tas ir brīnums, suppa brīnums. Tātad, ziemassvētkos pie mums ciemojās tēva draugs ar savu sievu, un viņi man ziemassvētkos uzdāvināja ''Elektronisko Dāvanu Karti'' To kur 25ls un kuru gribēju pārdot tepat GIGN bodītē, es vēl nodomāju, un nah man tādu karti, ja es neko nepirkšu, man neko nevajag, un un fak me, šodien biju iekš Origo, skatos makā stāv tā karte ar 25ls UN PIZDEC. Iegāju ''636'' datorveikalā un ieraudzīju WOTLK pa 24.95ls un nopirku, un neiztērēju ne santīmu no savas naudas. Vo bļe, kā viss gludi nogāja. Nu viss tagad man visi ekspanšani ir. Game ON!. Bļe, drīz dabūšu 80 level'u un pawnošu visus pēc kārtas ar savu Shadow Priest. GOGOGOG!!

Btw, uz neptulon realma kad būs 80lvl, meklēju Arena 2vs2 or 3vs3 partneri/us kāds negrib ar suppa skilled Shadow Priestu kopā?

Teddy, Talnivarr ir PvE vai PvP realms? Kurš Tev tur lvl 80? Cik goldus Tu iedotu ja es pārietu? Tautas tur daudz? Free char transfer uz to realmu no Neptulona var? Pasaki savu niku.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Brīdinu uzreiz, to es izlasīju forumos, nejau pats tā domāju.

1. Shadow Priests iekš BG neder. Jo vajadzīgs Holy, kas hīlotu un ietu kopā ar karoga nesētāju.

2. Shadow Priestus uz instancēm neņem. Jo nav jēgas no viņiem.

3. Iekš arēnas tikai ar Discipline Priestu var kaut ko izdarīt.

4. Shadow talantu koks ļoti palīdz levelējoties.

True or False?

----------------------------------------------------------------------------

Un daži jautājumi:

1. Būšu SP un kādu gīru vākt, nejau, lai būt hīlerim, bet kaut ko pašam @ BG darīt?

2. Kādas profesijas vislabāk ņemt SP? (netā izlasīju, ka Enchanment + Herbalism)

3. Ko vajag priekš SP? Tipja no mantām. Zinu ka hunterim vajag Ranged attack power + crit chance, un ko vajag priestam? Stamiņu, Agillity, Intelect, Spirit? KO?

1. - nav ne jausmas neesu bijis

2. - viņš ir labs dps , un Heroic Naxxā vispār bez priesta neiztikt , mindcontrole ļoti derīga lieta

3. - tur vajadzīgs hibrīd builds , atkarīgs no teama 2x2/3x3 vai 5x5

4. - tiesa ,spirit tap - ļoti labs skills it īpaši humaniem

1) - Herbalism pēc 3.1 būs labāka profesija pēc bonusiem it īpaši , reidos , ja domāsi močīt arēnu iesaku padomāt par citu piemēram JC , enchanting nu +19 sp uz ringiem ir ok. Kāpēc ne tailoring? Nepatīk man tas backs / spellthreadus var ah nopirkt un JC piedāvā 3x32spellpower gemus

2) - Spirit - priekš levelošanās vajadzīgs , Intelect - dod manu un crit chance , Hit rating - arēnai vismaz 6% ja pareizi atceros , reidiem ~10-13% , un galvenais stats protams ir Spellpower , resi un stamina divi galvenie stati arēnai.

Pašam ir Enh Shamanis , kurš heroic raidā taisa 4000-6000 dps,

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...mp;n=Bloodysims, playtime ir tikai ~15 dienas

bet jau esmu gandrīz full savage pvp gear un labi gearots priekš Heroic naxx

Pats gaidu 3.1 kad būs dual spec , un šamanim pievienos pāris interesantus talantus.

Nu par profu domāju ka shoulder ench +114atp un crit ratings lieki noder

1. Bilde WG battlegrounds , nevaru sagaidīt kad turienes instai pievienos velvienu bosu kas metīs pvp mantas

2. Bilde mans mīļākais boss , tai bildē vēl nebiju pietiekami labi geared , tādēļ man tik bomziigs dps

---- BloodySims ----

Realms - PVE ; Alonsus - kurā spēlē vairāki latvieši

, ja interesē spēlēt hordes pusē iesaku Azsuni , jo Hordes guilds satur ~500 latviešu

Savu lvl 80 uzkačāju 8 dienās playtaimā

post-19022-1237461920_thumb.jpg

post-19022-1237461948_thumb.jpg

Edited by Simsonsss
Link to comment
Share on other sites

Sooo, es pats spēlēju ar shadowpriestu jau diezgan ilgu laiku, un lasot dažu cilvēku atbildes uz mēdijas jautājumiem vienkārši nespēju neiesviest savu viedokli.

1 - F ! Čalīt, battlegroundos vairāk vai mazāk katrs ir par sevi (jā, ok, varbūt tu varētu dot lielāku supportu karogu nesējiem, but who cares tbh), tā kā droši var iet ar kādu specc tu vēlies. Vienīgi patreiz shadowpriesti ir diezgan... squishy (jebšu - mīksti). Damage outputs viņiem ir labs, ja tev nav tiešs kontakts ar kādu no citām klasēm... Par to tuvāk trešajā punktā parunāšu.

2 - F ! Vienīgi kačājoties tu tiksi piespiests healot instancēs (protams, ja tu vispār uz tādām iesi), bet vismaz līdz tbc laikam es ar savu shadowpriestu spēju nohealot instances tik pat labi, kā holy priesti.

3 - T/F ! Nemelošu. Shadowpriest patreiz ir bezmazvai vissliktākais dps specc arēnās. Mēs tiekam izvaroti visādos veidos. Gluži vienkārši - mums patreiz ir ļoti mazs survivability, mums nav CC abilitiji (Psychic scream neskaitās...), toties mēs esam ļoti viegli CC'ojami. Mums bursts ir pretty crap, jo reāli, ļoti lielu daļu no mūsu dmg sastāda dot dmg, bet doti ir ļoti viegli dispellojami... BET - ir cerība, jo nākamajā patchā (3.1, kuram starp citu drīzumā ir jānāk ārā) blizzard mums izrāda nedaudz mīlestību, un iedod mums nedaudz lielāku survivability, jaunu CC ability (Psychic horror (3 sec deathcoils + 10 sec disarms (kurš diemžēl tika nonerfots no 1min CD uz 2min CD))), un mums būs nedaudz lielāks burts (Devouring plague izmaiņas) un arī diezgan decent DoT protections (ja dispello VT - dispellers saņem dmg, un ja ir attiecīgie talanti ielikti , tad ja dispello VT/SW:P, tad mums atgriež nedaudz manas no dota "cenas"). Pats uz PTR iztestēju, un teikšu godīgi , 1v1 situācijās vienīgie, kas man sagādāja problēmas bija arcane mage un blood DK's. Pārējie bija vairāk vai mazāk manageable.

4 - T ! Jā, shadow talantu koks ir atzīts par labāko esam priekš levelošanās, dēļ spirit tapa, dēļ mindflay un dēļ lielāka dmg outputa par mazāku mana costu. Esmu dzirdējis, ka arī discipline ir labs specc priekš levelošanās, bet nemācēšu spriest, jo neesmu pats mēģinājis.

1.1 - Kačājoties nevāc nekādu gearu. Respektīvi, skaties kuram vairāk ir spellpower/crit/haste/spirit/intellect/stamina. Kad dabūsi 80 lvl, tad gan jau, ka pats sapratīsi, kādu gearu tev jāvāc. Galvenais - neesi stulbs un nepērc nekādu gearu @ AH, tā ir lieka golda tērēšana.

2.1 - Atšķirībā, ko tu sasniedzot lvl 80 izdomāsi darīt... t.i. - vairāk PvE vai PvP. Katrā ziņā, vienu no profesijām izvēlies kādu gathering profesiju, lai vismaz kaut kādi ienākumi tev būtu. (gathering profesijas - skinning/mining/herbalism)

3.1 - Skat. punktu 1.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Simonsss, klau nezini kādus labus addonus priekš SP?

Nu lieta tāda, ka offā kādu laiku nespēlēšu, jo naudas nav, bet ir viens cits blizzlike serveris ar ļoti mazu xp, un tur jau man ir 80lvl SP, un iesakiet man kādu labu SP taktiku:

* duēļos

* battlegroundos

* instancēs

Tipja zinu, ka te ir daži SP, un gribētu dzirdēt taktiku jūsu, tipja nu kuru pēc kuras maģijas izmantot, savādāk mana nekam neder un saks. ;[

EDIT: Teddy, slavenais šadov priesteris (es), spēlē tikai PvP :D

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...