Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft Topiks


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bullet, kā saprast nebūs WOTLK fičas, tipja viss ko man vajag ir tas:

Domāju kad būs nauda uzreiz pērku WOTLK (ap Maiju), bet līdz tam laikam es ar savu tagadejo ekspanšenu (TBC) spēlēšu un man nebūs (Hunteram) tie jaunie talanti, kas ir iekš WOTLK Markmanship zarā? Un kad piepirkšu WOTLK man tie talanti parādīsies ja? Bet sanāk tiklīdz es upgreidoju uz WOTLK savu akkountu tā man uzreiz visas jaunās fičas ja?

Tad jau diezgan pastulbi, jo nebūs jauni talanti pie Markmanship zara tagad. Un tikko Talent kalkulatora visu smuki izplānoju.

Par WOTLK zinu minimāli, pat nēesu redzējis kas un kā. Un negribu tagad lasīt viso garo Guide, bet īsumā kādas ir vēl WOTLK galvenās fičas izņemot jaunas maģijas, talanti jauni, jauna klase (Death Knight), jaunas instances un tur pilsētas, kas vēl būs jauns iekš WOTLK?

Link to comment
Share on other sites

Domāju kad būs nauda uzreiz pērku WOTLK (ap Maiju), bet līdz tam laikam es ar savu tagadejo ekspanšenu (TBC) spēlēšu un man nebūs (Hunteram) tie jaunie talanti, kas ir iekš WOTLK Markmanship zarā? Un kad piepirkšu WOTLK man tie talanti parādīsies ja? Bet sanāk tiklīdz es upgreidoju uz WOTLK savu akkountu tā man uzreiz visas jaunās fičas ja?

Tad jau diezgan pastulbi, jo nebūs jauni talanti pie Markmanship zara tagad. Un tikko Talent kalkulatora visu smuki izplānoju.

Par WOTLK zinu minimāli, pat nēesu redzējis kas un kā. Un negribu tagad lasīt viso garo Guide, bet īsumā kādas ir vēl WOTLK galvenās fičas izņemot jaunas maģijas, talanti jauni, jauna klase (Death Knight), jaunas instances un tur pilsētas, kas vēl būs jauns iekš WOTLK?

Būs 'jaunie' talanti.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Un vēlreiz sveiki.

Nu tad tā tagad jau kačajās 2.4.3-3.0.2 1TB draugs teica, ka šis ir pēdējais no lielajiem patčiem, un pārējie ies sīkie.

Nu ko, pakonsultējos ar draugu, un tā arī vēl neizlēmu kuru setu vākšu kad būs 80 līmenis, speciāli priekš critical chance + attack power.

Būšu Hunter, Markmans. Un tādeļ tēmēšos no attāluma, un vajag labu Ranged bow, uzreiz ienāca prātā paskatīties eu-armory. Un ieraudzīju vienu ''labu '' bowu un pie sevi pateica: ''nu nehuja sebje'' SPIED TE, lai ieraudzītu to mazulīti. Un tad ir doma vākt šo te, jo critikals + attack power ir. Naxxramas instance gan jau ar kādiem čaļiem iztīrīšu.

Ko sakat par to bowu? Ir kādi labāki varianti priekš attāluma uzbrukumiem?

Link to comment
Share on other sites

Eu, mēs te sametīsimies pāris aliņiem tev, ja tu Live Feed uzliksi savam Naxxramas reidam ar kādiem čaļiem.

Čali, tev pāris mēneši līdz vispār ieiešanas Naxxramas. Crossbow no Utgarde Keep būs pirmais par ko domājot slapināsi biksēs, nodingojot 80 un sākot skatīties uz Heroic instanču pusi.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Un atkal es, jums jau laikam piebesīju ja?

Tad nu lūk, man jau 9 līmenis, tūlīt jau 10, un jautājums. Pirmo reizi spēlējot ar Alliance un precīzāk sakot Night Elf, es nevaru saprast kur Darnassusa un tā apkārtnē ir tas q kur petu var pieradināt? Es saprotu viņš no 10-11lvl, bet tik kur atrodās viņš.

Link to comment
Share on other sites

yep atradu pie Huntera trainera tagad uz visiem laikiem zināšu kur dabūt q lai pieradinātu dzīvnieku.

Ev a ko man darīt?? Kar4 esmu es Teldarrasil vai kā tur saucās nu tur kur Main pilsēta darnassus un visus q izpildīju ir 11lvl kur man doties tālāk? cik saprotu man ir jālido, jo tā vieta atroadās okeāna tādeļ aiziet nevaru, ko man darīt? kur iet tālāk kačāties? Man tik 8 silveri ir un es 80lvl prasu kādu silveru vai goldu un viņi visi ignorē tādi skopuļi psc.

Kāds spēlē Neptulon realma ally pusē un nevar iedot gold?

Link to comment
Share on other sites

Ev a ko man darīt?? Kar4 esmu es Teldarrasil vai kā tur saucās nu tur kur Main pilsēta darnassus un visus q izpildīju ir 11lvl kur man doties tālāk? cik saprotu man ir jālido, jo tā vieta atroadās okeāna tādeļ aiziet nevaru, ko man darīt? kur iet tālāk kačāties? Man tik 8 silveri ir un es 80lvl prasu kādu silveru vai goldu un viņi visi ignorē tādi skopuļi psc.

Kāds spēlē Neptulon realma ally pusē un nevar iedot gold?

Darnassus ir portāls, kas tevi nogādās Rut'heran village, no kurienes varēsi izmantot kuģi un hipogrifus, lai tiktu uz Darkshore. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāds jautājums, es privātajos ar šo nebiju saskāries, tāka, man spellbukāā klāt pie manām maģijām ir pet'a lpp un tur arī viņa maģijas un tur parādījās vēl trešā lpp, kur tipja Glyphs, un tur tādi apļi, varat sīki pastāstīt ko viņi dara, kur dabūt? google palasīju nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari sākt likt ar 20 lvl 'glyphus' pa 1, ik pēc 10 lvl. Tu paskaties kādu tu vari likt iekšā takā, kurš tev ir atvērts "major" vai "minor" un kad tu esi nopircis vienu no glyphiem, tad tev jaiet pie incriptora (paprasi sargiem, kur atrodas) un tad mouse 2 uz viņu un mouse1 uz brīvo aplīti speelbook-->Glyph.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...