Jump to content
GIGN Forum

Scout Update Is Here


macho
 Share

Recommended Posts

Par to uubercharge un scoutu man arii ir ko teikt. Vakar ar resno un medikji uuberaa izskrienu no pirmaa dustbowl spawna un uzreiz bumba pieree un netieku taalaak par buudu. Pec tam jau stafeti paarnjeema blakus esoshie sentriji. Kaa jau augstak tika mineets, ceru arii,ka ar laiku mazak izmantos scoutu un sandmanu, vai arii kaa jau teicu buus iespeja paspeet sashaut to bumbu pirms traapa starp aciim.

--

Starp citu jaunaa arena_watchtower ir diezgan forsha karte. Tips - var sashaut stiklus tam tornim. Vakar tieshi bija situacija, ka resnais njeema punktu un diezgan labi blokjeeja ieejas un es ar snaipu no blakus esoshaa paugura nodomaaju "prikols, pameginashu izshaut caur stiklam", jo principaa taa jau var tikai CSaa. Ha, un izdevaas arii.

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Paņem rokās pistoli un piespied b, būs 1. ierocis, paņem rokās sappu un piespied b, būs 2. ierocis utt.

Vispār būtu forši, ja iesitot ar bumbiņu tam, kam trāpa, tam sāktu grozīties un šķobīties ekrāns, varbūt arī gaita un varētu šaut, nevis, ka tev jāstāv kā mietam.

Link to comment
Share on other sites

traffic, labāk nē, ja tas ekrāns 'grozīsies' ļoti iespējams, ka vemšu.

btw, tikai milestone 1, īpaši necenšos vākt, jo atceros, kad hevijam visus savācu, man nebij vairs, ko darīt. Ta tagad patīkami, kad kāds achievements uzpeld.

ā jā FAN kaut kā nepatīk, ar iepriekšējo bij elementārāk trāpīt.

Link to comment
Share on other sites

:axe:

<Oddish> macho: A tādu nūbu kā samurajs es ar skautu tāpat jebkurā situācijā izownotu.

<Oddish> samuray^ man liekas tev jāiet lādēt ieroči

<Ljaunais_Onkulis> :DD

<Oddish> pieliec viņam bisi pie galvas un saki:

<Oddish> who is the tough guy now?

<Oddish> huh. tough guy ?

<Oddish> to visu loģiski filmē POV ar savu HD kameru

<Ljaunais_Onkulis> un ieliec yt HD

Link to comment
Share on other sites

perverti taadi XD cerams ka uz nakamo pasakumu sanaks ierasties, un tad jau guleshu mashina nevis smirdiga telti ko visi tik elementari var apganit :P

btw skautam achiivmenti man skiet kinda iesuka vai arii es nemaku ar vinju vispar spelet, un halava vaacu achiivmentus >.<

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...